Jump to content

Yarg0th

Recon Unit
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yarg0th

 1. Oficjalnie stwierdzam, żem sam tę ankietę uczynił więc jest to czysto fanowska inicjatywa, której wyniki nie są w żaden sposób wiążące dla twórców
 2. Zgadzam się - odrodzenia to wciąż problem (zarówno na Warzone jak i na TDM) - czasem dostajemy jak na tacy przeciwnika a czasem to my jesteśmy łatwym celem, który raz za razem dostaje kulkę (ta druga opcja jest moim zdaniem szczególnie zauważalna w TDM). Ogólnie ekran odrodzenia w Warzone czasem jest mylący gdyż jeśli jeszcze raz nie kliknę punktu na którym chcę się odrodzić (mimo że jest on oznaczony jako startowy) to resp następuje niekiedy w innej lokalizacji (moze dodać informację - odrodzisz się na...) Miło by było równiż kiedyś w przyszłości zobaczyć możliwość całkowitej modyfikacji uzbrojenia podczas rozgrywki (czasem łapię się na tym, że w przygotowanym wcześniej profilu brakuje mi jakiegoś drobnego elementu) Jednak ogólnie jest bardzo fajnie i mam nadzieję że teraz już wszystko będzie szło zgodnie z planem
 3. Za każdym razem grając na Smoleńsku i zdobywając B2 nie mogę oprzeć się wrażeniu, że po rozbudowaniu byłby z tego idealny odpowiednik Lockera do DM.
 4. Zgadzam się z Wolfym - tak jak w Rushu czy Operacjach każdy "etap" powinien obejmować dwa punkty co sprawi że: -obrońcy będą musieli się rozdzielić i pilnować różnych dróg, -w razie zdobycia jednego punktu obrońcy będą zmuszeni atakować, a atakujący bronić przejętego punktu. Etap czyszczenia zdobytej strefy (a dla broniących wycofywania) też sprawia, że porządkujemy fazę pomiędzy atakami na punkty (tylko w mechanice musi być również uwzględnione miejsce do którego obrońcy mogą się wycofać, a do którego atakujący jeszcze nie mogą wkroczyć). Co do mapy, to moim zdaniem Warszawa jest dobra bo punkty B automatycznie rugują pojazdy z walki (a uważam, że lżejsze pojazdy powinny być dostępne w tym trybie plus ewentualnie broń stacjonarna) tylko podejście do Złotych Tarasów musi być umożliwione wszystkimi drogami (może dodać jeszcze kilka?). Uważam, że mechanika powinna być oparta o odrodzenia (ale po obydwu stronach jak w RS2, z tym że atakujący mają ich więcej) co sprawi, że rozgrywka będzie bardziej taktyczna.
 5. Dodałem. Po dłuższych przemyśleniach sądzę, że nie ma co przesadzać z ilością trybów (które będą tylko dzielić społeczność) i po Reconie dodać jeszcze jeden tryb liniowy (odpowiednik Rush) i skupić się na mapach.
 6. Going through this entrance in Warsaw is impossible (something like invisible hill) Sometimes spawning on the friendly tank gets you in the "gray zone" or you are flying in random directions There is no animation when switching through 5x optics and red dot on Pecheneg
 7. I think that game needs about 2-3 more maps in all modes and maybe one more quicker mode to keep community interested. Every other addon should be postponed till most bugs are fixed.
 8. W Operacji Wirus w BF4 też były dwie lokacje TDM. To bardzo fajna opcja choć trudno mi określić czy nie lepiej póki co skupić wszystkie siły na nowych mapach, a dopiero później dopracować nowe rejony starych lokacji.
 9. W WW3 czasem idzie mi lepiej a czasem gorzej, jednak zazwyczaj mam poczucie gdzie nawaliłem i co mogę poprawić następnym razem - coś czego na przykład w BFV często nie doświadczam. WW3 musi znaleźć swoją niszę i wydaje mi się, że wychodzi to całkiem fajnie bo z jednej strony jest dynamicznie a z drugiej bezwzględnie w kwestii TTK (w takim RS2 ginie się jeszcze szybciej ale tempo zazwyczaj jest znacznie spokojniejsze). Nie da się zrobić gry która przypasuje wszystkim bo zbytnie spłaszczenie mechaniki może czasem zachęci nowicjuszy ale z pewnością bardzo szybko znudzi doświadczonych graczy, szukających wyzwania.
 10. Jeśli na podstawie kilkunastu glosów można wysnuć jakieś konkretne wnioski to moim zdaniem w tym przypadku widać, że chcemy tryby bardziej liniowe (Operacje, Rush, Frontlines). Dla mnie pewnym zaskoczeniem jest poparcie dla CTFa gdyż już dawno nie widzialem aby ten tryb zdobył w którejś z gier większą popularność, ale może WW3 to odmieni
 11. Dodawanie broni jest dla mnie na dalszym planie ale chcialbym zobaczyć coś szybkostrzelnego w typie AEK-971, Skorpiona EVO III czy wspomianego już TARa-21. A z ciekawostek takiego AMB-17.
 12. Yarg0th

  R.I.P

  To jak to było z tym monopoly?
 13. Yarg0th

  R.I.P

  To ja bym poprosil o wyjaśnienie jak akcjonariusze upomna się o kasę w sposób inny niz sprzedaz akcji? Bo jesli tylko o taki sposób rekompensaty Ci chodzi to jego predykcja jest równie oczywista jak wróżenie z fusów.
 14. Powiedzmy, że podciągniemy go póki co pod kooperację
 15. Yarg0th

  R.I.P

  Mnie najbardziej dziwi upór pewnych osob w udowadnianiu reszcie że gra jest zła/martwa/winnacałemuzłuświata. Co rusz na profilach WW3 na FB ktoś wyskakuje z takim tematem i probuje przekonać do niego całą resztę. W pełni rozumiem złosć kogoś kto nie może zagrać albo oddać gry na Steam bo na ekranie ładowania spedził kilka godzin. Rozumiem także że gra sie moze nie podobać z przyczyn wizualnych, pomyslu na rozgrywkę czy tez jej niestabilnego działania, jednak jeśli jakaś gra mi się nie podoba to nie tracę na nią czasu ani tym bardziej nie udzielam się na forach namawiajac innych do lamentowania razem ze mną, tylko idę pograc w coś co lubię. Ile było gadania jak to akcje F51 pikują i zaraz nie będzie kasy by finansować rozwój gry, Nawet dla mnie jako dla laika były to komentarze absurdalne. Gram w WW3 niemal codziennie. Z róznych przyczyn nie sa to zbyt długie sesje ale zawsze znajduję serwery z ludźmi do rozgrywki. Nawet na PTE jest podobnie choć gram w większości z tymi samymi ludźmi. Gra mi się bardzo przyjemnie ale do głowy by mi nie przyszło dyskutować z kimkolwiec na temat czy jego inne zdanie na ten temat jest zle czy dobre.
 16. Podczas premiery WW3 mówiono, że nowe tryby będą tworzone po otrzymaniu wyników ankiet. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w pierwszej kolejności trzeba poprawić stabilność tytułu i rozwinąć już istniejące tryby/doszlifować mapy jednak uważam również ze przyszłe tryby to temat na tyle istotny, że podyskutować o nim możemy już teraz. Z doświadczenia wiem, ze z ilością trybów nie ma co przesadzać gdyż znalezienie wystarczającej liczby graczy dla każdego z nich może być trudne. Dlatego wskażmy tylko te tryby na których nam najbardziej zależy. Słowem wyjaśnienia: -uważam, że pierwsze cztery tryby oraz Padlinożercę można rozgrywać na mapach TDM, -sprzężenie można wpasować w mapy Warzone -napad z BF:H powinien być tematycznie wpasowany w konwencję WW3 (np. wykradzenie danych wywiadowczych i ucieczka), -przy Rush wpisałem Bad Company bo uważam, że w tym tytule tryb miał najlepszą formę, -odbijanie jeńców, a zwłaszcza tryb kooperacyjny wiązałyby się z koniecznością wprowadzenia AI więc zapewne ich stworzenie byłoby bardziej złożone . Jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł na tryb, to dorzucimy go do ankiety
 17. In Wolverine I have to hit directly to take effect.
×
×
 • Create New...