Jump to content

Pawel-Player

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About Pawel-Player

 • Rank
  Private
 1. Pistolety troche niedocenione a mimo wszystko przydatne. Czy WW3 zostanie wyposazone rowniez w wiekszy wybor pukawek? Czy do gry trafi legendarny juz desert eagle?
 2. Moze zastosowac cos w rodzaju siatki? Gdy chcemy zrzut pojazdu na respawn to wybieramy odpowiednia kratke. Respawn wczesniej bedzie podzielony przez devsow tak ze gdy wybierzemy pole to nigdy nam nie zrzuci pojazdu na nic dziwnego albo na cos co juz bylo wczesniej ustawione. Takie predefiniowane pola zeby w obszarze respa
 3. sprawdzilem dzisiaj czy zmiana zasiegu widocznosci z niski na sredni cos zmienia i mialem racje. Problem znika po zmianie opcji graficznych
 4. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Tak jak w tytule. Brak tekstur i mozliwosc podejrzenia co jest za sciana. Dorzucam również screen ustawień graficznych. Specyfikacja komputera to 6600k/780ti/8gb Gra lata na dysku SSD. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3847490 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): W przypadku tego buga zrobienie kroku w przod sprawiało że wszystko było już w porzadku. Manewrowanie lewo prawo dawalo tylko mozliwosc patrzenia w ten sposób. Krok w tył równiez naprawiał temat. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 5. Witam graczy. Wpadłem na pewien pomysł odnośnie naprawy pojazdów. Chodzi o czas naprawy. Powinny być dwie możliwości. Pierwsza taka jak do tej pory że wystarczy wjechać na rampe i poczekać ale tutaj znacznie wydłużyłbym czas naprawy z obowiązkiem siedzenia w srodku. Druga również na rampie ale już z opcją szybkiej naprawy kosztem punktów bitewnych. Powiedzmy 50% wartosci przywolania pojazdu.
×
×
 • Create New...