Jump to content

Anxxyy

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private
 1. Anxxyy

  Straciłem zapał i nadzieję.

  Panie, jakbyś zobaczył ragdolla z R6:Siege to te z WW3 by nie robiły na Tobie wrażenia Ale fakt, weekend był o wiele gorszy pod względem crashy niż cały ostatni tydzień.
 2. Anxxyy

  R.I.P

  Super, umiesz wklejać linki. Martwa by była gdyby grało w nią 0 osób. Lub tak jak tu: https://steamcharts.com/app/728540 50 osób w BR nawet nie wypełni jednego serwera ;). A w WW3 wciąż można rozgrywać mecze TDM w pełnym składzie.
 3. Anxxyy

  R.I.P

  Nie rozumiem jak można pisać, że gra jest martwa. Co wieczór uruchamiam na minimum 3-4 TDMy i zawsze gram na pełnym serwerze. Nie mówiąc o tym, że świadomy wersji EA, bawię się naprawdę dobrze. Oczywiście wkurzy jak zginę z powodu buga tu czy tam, ale finalnie zawsze wychodzę z gry z uśmiechem na twarzy bo produkt jest dobry. Jak ta gra wyjdzie w pełnej wersji to może naprawdę zajebiście namieszać na rynku i tego wszystkim nam tutaj życzę. (ale faktycznie widzi się praktycznie te same nicki w grach, niedługo wchodząc na serwer to od razu będzie wiadomo kto wygra )
 4. OPIS BLEDU: Błąd na mapie Berlin, na pewno w TDM w miejscu opisanym na screenach. Między rusztowaniem, a ścianą można "wpaść" i postać zaczyna się ślizgać znacznie utrudniając wyjście (sporo skoków + a/d pomaga w ucieczce). GAME BUILD ID : 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Za każdym razem wejście w szczelinę między ścianą budynku, a rusztowaniem kończy się tym samym błędem. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i5-8600K @ 4.6GHz, 16GB RAM 4x4 HyperX Fury Black 2666MHz @ 3000MHz + GTX 1070Ti, SSD Iridium Pro. CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): Nope
×