Jump to content

Anxxyy

Recon Unit
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About Anxxyy

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SteamID: 76561198010035536 Discord: Anxxyy#4854 Because why not?
 2. Nie, to jest twój wylew żalu na to, że jesteś słabym graczem. Sorry, ale taka jest prawda. Mogę kupić dowolną grę FPS jaka jest na rynku i po 5 minutach gry nie będę miał problemów z zabijaniem ludzi, a tym bardziej z zabijaniem ludzi, którzy są 10m ode mnie. Dlaczego? Bo jest coś takiego jak pamięć mięśniowa i szybko przyzwyczaję się do tego jak się celuje i porusza, ogarnia recoil itp. Ty grając po 30 minut dziennie i pewnie od niedawna skoro byłeś żołnierzem po prostu nie masz nawyków gracza "szczylanek", które w WW3 są potrzebne i to bardzo.
 3. Zostawcie to TTK w spokoju, w końcu ma to sens tak jak dareqq napisał. Aktualnie WW3 pod tym względem najbardziej mi pasuje ze wszystkich strzelanek w jakie grałem w historii, a było ich, jak pewnie u większości z was, dużo ;).
 4. Anxxyy

  R.I.P

  "Nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem" Ludzie, olejcie trolli, chcą gadać to niech sobie gadają, chwała im za to. Ludzie porównują grę do PUBG, a zapomnieli jak wyglądał PBUG (celowa literówka) na początku . Przecież tam było to samo/więcej bugów niż w WW3 ? Niewidzialne ściany, jazdy motocyklem śmierci nie poprawili nawet po premierze, a ludzie to zgłaszali od samego początku. Tu mamy roadmap od EA, wiemy co nas czeka. Widać też, że F51 słucha i czyta i, co najważniejsze, reaguje. A wy rozmawiacie z bandą furiatów, którzy porównuję grę do BF3/4 - gier wydanych przez producenta z "lekko" większym budżetem
 5. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Ścianka, przez którą można przejść na mapie Warszawa GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): PTE 3522234 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Po prostu iść na ściankę SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i5-8600K @ 4.6GHz, 16GB RAM HyperX Fury 2666MHz, GTZ 1070Ti. CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): nope!
 6. Pierwszy pomysł jak najbardziej spoko, tak jak choćby w PUBGu - rzucenie smoka "pod siebie" czy właśnie wybuchowego przez ścianę - to by się naprawdę przydało. Licznik - po prostu poświęć raz swoje życie, licz sekundy i będziesz wiedział ile czasu potrzebujesz na "ugotowanie" granatu i precyzyjny wybuch. Co ja bym zmienił: czas wybuchu granatu, póki co wydaje mi się on lekko za długi od momentu wyjęcia zawleczki, ale to moje widzimisię
 7. Panie, jakbyś zobaczył ragdolla z R6:Siege to te z WW3 by nie robiły na Tobie wrażenia Ale fakt, weekend był o wiele gorszy pod względem crashy niż cały ostatni tydzień.
 8. Anxxyy

  R.I.P

  Super, umiesz wklejać linki. Martwa by była gdyby grało w nią 0 osób. Lub tak jak tu: https://steamcharts.com/app/728540 50 osób w BR nawet nie wypełni jednego serwera ;). A w WW3 wciąż można rozgrywać mecze TDM w pełnym składzie.
 9. Anxxyy

  R.I.P

  Nie rozumiem jak można pisać, że gra jest martwa. Co wieczór uruchamiam na minimum 3-4 TDMy i zawsze gram na pełnym serwerze. Nie mówiąc o tym, że świadomy wersji EA, bawię się naprawdę dobrze. Oczywiście wkurzy jak zginę z powodu buga tu czy tam, ale finalnie zawsze wychodzę z gry z uśmiechem na twarzy bo produkt jest dobry. Jak ta gra wyjdzie w pełnej wersji to może naprawdę zajebiście namieszać na rynku i tego wszystkim nam tutaj życzę. (ale faktycznie widzi się praktycznie te same nicki w grach, niedługo wchodząc na serwer to od razu będzie wiadomo kto wygra )
 10. OPIS BLEDU: Błąd na mapie Berlin, na pewno w TDM w miejscu opisanym na screenach. Między rusztowaniem, a ścianą można "wpaść" i postać zaczyna się ślizgać znacznie utrudniając wyjście (sporo skoków + a/d pomaga w ucieczce). GAME BUILD ID : 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Za każdym razem wejście w szczelinę między ścianą budynku, a rusztowaniem kończy się tym samym błędem. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i5-8600K @ 4.6GHz, 16GB RAM 4x4 HyperX Fury Black 2666MHz @ 3000MHz + GTX 1070Ti, SSD Iridium Pro. CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): Nope
×
×
 • Create New...