Jump to content

Jaszczurka

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About Jaszczurka

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Po respawnie na pojeździe, który w tym samym momencie został zniszczony miałem taki obraz. Mogłem się rozglądać przez jakiś czas, ale nie mogłem wysiąść z tego wraku przez pewien czas. Potem po naciśnięciu (chyba) F coś się odblokowało i pojawiłem się w miejscu gdzie pojazd został zniszczony, ale tekstury się zmieniły, były jakieś mniejsze. Potem położyłem się na ziemi, ale coś się zablokowało i nie mogłem się ruszać (tj. wstać). 2. Wychylając się z tego miejsca i strzelając pociski nie dochodziły do przeciwników (teren za płonącym autem a filarami)
 2. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): 1. Na mapie Berlin w tym miejscu nagle czołg odwrócił się "do góry nogami", a potem zaczął spadać poza mapę. Następnie na mapie widniał jako bezpański, a faktycznie go nie było. 2. Nadal nie da się rzucić granatu przez te okna z wewnątrz, jak i z zewnątrz
 3. wiem, wiem że to nie Ty, grałem w tym samym czasie co Ty i ten JardyB i chciałem nawiązać przy okazji do jego dialogu z tym ziomkiem co go wyzywał ?
 4. To ten glitcher co go jakiś ziomek zwyzywał od hakerów, a potem mu dziękował, bo mu wytłumaczył jak się tam dostać, pamiętam (patrz: czat) ?
 5. Miałem takiego buga po odrodzeniu na pojeździe kolegi z drużyny
 6. Obojętnie z którego okna tam w tym pomieszczeniu gdzie stoję nie da się oznaczać wrogów będących w budynku, do którego celuję z broni (ale tylko na lewo od czerwonej kreski). Na prawo od niej już się da
 7. Nie wiem czy było to poruszane ale ile wynosi limit pojazdów w grze na Warzonach? Po jeden pojazd na daną drużynę? Grając ostatnio na Warzonie przez cały mecz nie dało się żadnego pojazdu użyć, ciągle limit i limit. Nawet dla "funu" czy z nudy chcąc sobie urozmaicić rozgrywkę nie dało rady, bo jeden gość non stop jeździł się reperować i blokował slot, masakra..
 8. Nie wiem czy było to zgłaszane, ale na Berlin TDM nie działa oznaczanie przeciwników z miejsca pokazanego na screenie. Od czerwonej kreski w lewo nie da się oznaczać
 9. Miałem dzisiaj tego samego buga. Pojawił się po skończonym meczu i odliczeniu czasu (nie wychodziłem ręcznie do mapy świata)
 10. OPIS BLEDU: Jednym słowem wysyp crashów po najnowszej aktualizacji.. Dwa crashe były po dołączeniu do rozgrywki i zakończeniu meczu oraz rundy. Trzeci wyskoczył, gdy chciałem się zrespić na W-wa Warzone.. Na screenie po zakończonym meczu nie załadowało do wyników tylko do poczekalni.. GAME BUILD ID: 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: SPECYFIKACJE SPRZĘTU: CRASH LOG: [CrashReportClient] bHideLogFilesOption=false bIsAllowedToCloseWithoutSending=true CrashConfigPurgeDays=2 UE4Minidump-53063.dmp
 11. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): 1.Na pierwszym filmie Warszawa Warzone. Wbiegam w korner, zmieniam pozycję na leżącą i spadam z mapy. 2. Drugi film - również zmieniam na pozycję leżącą i spadam z mapy z pokazanego miejsca. 3. Nie mam screena. Chodzi o emblematy. W ustawieniach żołnierza mam naszywkę flagi PL i Kotwicę. Zdarza się, że na koniec meczu, gdy jestem w najlepszym oddziale pokazuje inne emblematy (w tym przypadku flagę US). Również w grze, gdy np. wsiadam na quada widzę inny emblemat ( w tym wypadku flaga Polski jest, ale zamiast Kotwicy jest inny). GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 12. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Mapa Smoleńsk. Przy tym wyłomie jest dół, z którego ciężko było wyjść (niewidzialne ściany). GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Aby wyjść z tego dołu musiałem podejść jak najbliżej wyłomu (jak na zdjęciu) i iść w lewo. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...