Jump to content

fooxik

Recon Unit
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About fooxik

 • Rank
  Private
 1. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): po meczu zamiast do menu głównego trafiłem do pustki (jakby do nowego meczu na tym samym serwerze?) normalnie dało się wydawać rozkazy i pisać z ludźmi którzy dołączali ale mapy nie dało się otworzyć GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): build: 3490096 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): po meczu zamiast tabeli wyników pustka SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 2. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Podczas próby spawnu pojazdu nie otwiera się tablet a kamera wygina się pod kątem. Można strzelać ale kamera jest statyczna. Wybranie innego strike-u który używa tabletu resetuje kamerę i można normalnie grać. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): WW3 PTE 3482214 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): ciężko stwierdzić ponieważ nie zawsze się ten błąd pojawia ale jak chciałem przywołać pojazd poza spawnem to nie było problemu SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 3. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): spawn bez amunicji której nie da się uzupełnić w broni drugorzędnej GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): ww3 PTE 3482214 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): spawn zarówno na warzone jak i tdm SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...