Jump to content

Bobek19712

Recon Unit
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Bobek19712

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odpisali w którymś wątku, że planują ranking ale od wersji 1.0. Wszystko super, ale do tego czasu można by potestować w zamkniętym gronie działanie ich pomysłu i ewentualnie korygować go ze spolecznoscią ...byloby super z drugiej strony skoro to EA, a wersja 1.0 planowana na koniec roku 2019 lub początek 2020....to nie dziwmy się, że nie chcą się wypstrykać z pomysłów, które ściągną Graczy o których wspominasz ....
 2. Ok... Ranking od wersji 1.0...ale dobrze by też to potestować jak w przypadku Reconu by znależć odpowiedzi na zapewne nasuwające się pytania w trakcie ...co ważne , co mniej....jaki sposób liczenia nagradzania...za co. Strzelnica paradoksalnie byłaby wsparciem dla początkujących z wyborem broni, do testowania... Osobiście widziałbym to w wersji "standard" ale również jako formułę minizabaw na strzelnicy. Nieskomplikowanych.... Dla profi wydaje się to śmieszne ale głupie celowanie do tarczy z punktacją celnosci czy też operowanie bronią w przypadku pojawiajacych się znienacka w roznych punktach strzelnicy celów - miałyby swój cel i edukacyjny ale i relaksacyjny.
 3. Chcę takiego trybu rankingowego !!!!! Alien świetna robota!
 4. Jak w temacie...czy macie już jakieś koncepcje lub projekty robocze by do gry wprowadzić Strzelnicę oraz jakiekolwiek Rankingi ? TAK lub NIE ? A jeśli możecie szerzej odnieść się do tego zagadnienia byłoby super.
×
×
 • Create New...