Jump to content

AKATOVSKY

Recon Unit
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Private

About AKATOVSKY

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 01/25/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Postaram się być, dobry pomysł śfagry! ?
 2. Potwierdzam zaistniałą sytuację. Wszystko było dobrze przez kilka minut. Nagle gra zaczęła bardzo mocno się dławić, co w znaczny sposób odbiera chęć grania. Do końca meczu cały czas były takie przycinki co kilka sekund. Wszystko się zaczęło od tych cholernych DDoSów i najpewniej dalej odczuwamy tego skutki. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się ustabilizuje, bo na ten moment granie z takimi przycinkami mija się z celem i zwyczajnie zachęca do zrobienia ALT+F4
 3. @codeedward Jeżeli nie chcesz się szkolić w grze, to nie musisz równocześnie obwiniać reszty społeczności, że są lepsi i gorsi. Ktoś poświęca więcej czasu na grę, drugi będzie miał to gdzieś i będzie grał przez 30 minut na tydzień. Druga sprawa - pod jakim względem chcesz dzielić graczy pod względem umiejętności? Co ma być brane pod uwagę - czas gry, KD, punkty, zabicia na poszczególnej broni, ranga? Biorą wszystkie te czynniki nadal nie będziesz w stanie określi kto jak gra, tak żeby go wrzucić na odpowiedni serwer. Jedyne znaczenie może mieć KD, ale... Niskie KD podbijasz na słabszych graczach, później dołączysz do serwera z lepszymi graczami i co? I pewnie nadal będzie źle, bo prócz podwyższenia KD nauczysz się bardzo mało, albo wcale. Zabawa i szkolenie umiejętności to normalna rzecz podczas grania. Jak chcesz szkolić umiejętności grając ze "słabymi" lub "niedzielnymi" graczami? Rozwój jest naturalny.
 4. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Pociski nie przechodzą na drugą stronę. Strzelając z okna w stronę biblioteki żaden pocisk nie trafia przeciwnika Ogień ciągły, seria, pojedyncze pociski - 0 hitmarków. Głównie problem dotyczy okien od frontu, tak jak jest to pokazane na klipach poniżej. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Za każdym razem, kiedy stoi się w pomieszczeniu ze zniszczoną ścianą żadne pociski nie przechodzą w stronę biblioteki po drugiej stronie SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...