Jump to content

Falrond

Recon Unit
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Falrond

 • Rank
  Private First Class
 1. PTE 0,76 WZ Moscow: Crash without report. On map was ~6-8 players. I saw an opponent runing into wall, I started shooting at him and i got crash (back to warmap). Impression: Minidrone hud is weird. The one that was before, i.e. the one that came to the game with helidrone was cool.
 2. 1. Czasami po odrodzeniu od razu "zjeżdżałem windą pod mapę" (grałem wczoraj smoleńsk i polarny) po czym od razu w ten sam sposób wracałem do walki. 2. Problemy z pancerną siatką w pobliżu punktów A na smoleńsku. Strzelałem spomiędzy dwóch kontenerów przez siatkę. 3. Gdy byłem kierowcą mobilnego punktu odrodzenia, to na mapie jeździł kwadrat, a nie właściwa ikonka. Było to wtedy, gdy wsiadłem w drugi pojazd, po tym jak pierwszy nam zniszczyli. Jak ustawiałem pierwszy pojazd, to z ikonką było ok (bug zgłoszony w dziale PTE). Do dalszej weryfikacji: - Po zagłuszeniu helidrone zostałem rozłączony. Wróciłem do helidrona i mogłem nim "normalnie" latać oraz celować przy czym ciągle miałem kaszę na ekranie. Prawdopodobnie wyleciałem na chwilę ze strefy zagłuszenia - od razu starałem się do niej wrócić. Byłem pod ciągłym ostrzałem i możliwe, że unikając go wlatywałem i wylatywałem ze strefy. - Dostawałem punkty za zabicie, gdy nie strzelałem do nikogo. Wcześniej rzuciłem termite za czołgiem na otwarty teren, przy czym on nikogo nie trafił - obserwowałem go chwilę. W pobliżu mnie zaczęli się odradzać ludzie i punkty za zabicie dostałem wtedy, gdy ktoś obok mnie przestał strzelać.
 3. PTE 0.64 Dołączyłem do meczu i zostałem dowódcą oddziału bez ludzi. Rozkazy wydawałem w języku angielskim, a nie polskim. Głosy innych osób są ok, tj. po polsku.
 4. Wrong icon on the map (not always). The correct icon didn't move. It was my second mobile spawn point. When I was driving the first one, everything was fine.
 5. Jednak nie mogę dziś być Jak coś moje miejsce jest wolne.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=qFEX9VGGL_Y Polarnyj czas 5:30. Możliwość wejścia za zamknięte drzwi.
 7. Ok, na razie wszystko wygląda ok. Wczoraj w godzinach porannych na discord dwie osoby zgłaszały ten sam problem. Jedna widziała tylko WZ warszawa (chyba fikost), a druga kilka h później tylko polarnyj (Ganjuha).
 8. Przed chwilą sprawdzałem i były wszystkie mapy dostępne.
 9. Brak map do wyboru na PTE. Jest tylko WZ Warszawa
 10. Idea tego trybu, tj. zdobywanie kolejnych baz, jest jedną z moich ulubionych w różnych MMO. Wchodzę w to.
 11. 0,6 PTE. 0 hp po odrodzeniu na pojeździe i wyjściu z niego. Chwilę później do mnie strzelano i nim zginąłem, to mignęło, że mam 66hp.
 12. Próbując zaznaczyć cel przy pomocy minidrona zaznaczany jest tylko punkt na ziemi. Z tego co pamiętam w przypadku minidrona znacznik miał podążać za żołnierzem "po staremu", a tego nie robi. Tylko raz się zdarzyło (chyba), że podążał ok 1-2 sekund, dopóki nie próbowałem zaznaczyć kolejnego przeciwnika. Po "zaznaczeniu" drugiego przeciwnika (czyt. punktu na ziemi) znacznik przestał podążać za pierwszym.
 13. SteamID: 76561198042285209 Discord: Falrond#6255
 14. Kopia z discord: Cześć, krótki raport z placu boju po patchu 0,5 ? - aktualizacja przebiegła bez problemu i dość szybko (parę minut). Nic nie musiałem weryfikować, wszystko od razu zadziałało - po wejściu do personalizacji mój żołnierz stał bez broni. Zmieniło się to po pierwszym meczu - rozegrałem WZ moskwa, Warszawa, Berlin i zauważyłem większą płynność. Gram na gtx 660ti oraz ustawieniach antyaliazing ultra, cienie średnie reszta low (pozostałość sprzed patcha 0,5, gdzie gra była płynna oraz ustawienia eliminowały problem z błędami ze światłem). Następnym razem spróbuję pozmieniać te opcje - żadnych dropów fps nie zauważyłem, ale też wcześnie na powyższych ustawieniach ich specjalnie nie było oraz też grało się w miarę płynnie - z rzeczy, które specjalnie przypadły mi do gustu, to nowy hud dla minidrona - ogólnie patch po tych trzech meczach na plus - z innych rzeczy, to cotygodniowy newsletter automatycznie wpada do spamu na wp. Pomogło dodanie do listy wykluczeń, ale nie rozwiązuje to globalnego "problemu" - msbs-b wydaje mi się słaby, ale to też pewnie wina mojej celności oraz rozrzutu, a faktycznie jest z nim wszystko w porządku - gra trochę zbyt szybko wrzuca do kolejnego meczu, dwa razy nie zdążyłem sprawdzić statystyk i wyjść do warmapy EDIT: po przegranym / wygranym meczu są angielskie napisy - ogólne ustawienia "polski" EDIT 2: w ostatnim meczu, gdzie przegraliśmy do zera była taka sytuacja, że w podsumowaniu dla mojego teamu pojawiła się osoba, która w ogólnej statystyce po meczu była w przeciwnym zespole (chyba K/D: 0/0). Nie wiem gdzie była w trakcie meczu. Nie zdążyłem zrobić screenów, ze względu na to, że mnie przeniosło do kolejnego meczu.
 15. Witam, Osobiście lubię latać dronem, który zaznacza przeciwników. Mam tylko problem z jego zauważeniem podczas próby schowania go do plecaka przed przemieszczeniem się z resztą oddziału. Nim odnajdę drona i go schowam, to cały oddział poza mną zdąży się ruszyć. W związku z tym jak już uporam się ze znalezieniem drona, to chwilę później muszę szukać swojego oddziału Pomysły na rozwiązanie tego problemu mam następujące (opcje): 1. zwiększyć ikonkę drona (ewentualnie zmienić jej kolor, pogrubić ramki itp). na taki, by w momencie gdy podleci on do operatora, łatwo dało się go zauważyć 2. umożliwić schowanie drona bez najechania na niego myszką, jeżeli dron byłby w odpowiedniej odległości od operatora (najlepiej przodem do drona)
×
×
 • Create New...