Jump to content

dante

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dante

 1. dante

  Data patch-y

  panowie kiedy nowy system poruszania ???
 2. dante

  >>>>

  czy ktoś jeszcze żyje ????
 3. Witam może zamiast tych logów które zastąpiły weekly raports podawajcie na forum proste info np aktualka 0,9 ------------> 70% Bo jest strasznie cicho nikt tu nic nie pisze Co wy na to ???????
 4. dante

  Data patch-y

  Coś cicho w tym temacie kiedy następny patch, jest szansa że w lutym 0,9 wyląduje na PTE ???
 5. czy po 0,9 będzie free week ????
 6. może warto zrobić ruch podobny do Destiny 2 gdzie część kontentu jest za darmo a cała reszta to DLC np. już teraz to co jest plus 0,9 jest za darmo i na start jest 2000 graczy (bo tyle było na free weku) a wszystko inne to DLC w cenie 49,99 bo tyle kosztują przeważnie przepustki i karnety w grach online ?????
 7. dante

  Rozczarowanie

  0.8 weszło na ostro nikt nawet nie zauważył że weszło
 8. dante

  Rozczarowanie

  oczywiście że niema stresu Oczywiści że niema stresu w końcu tylko 10 osób w to gra ;D, zgadzam się również że wszystko idzie zgodnie z planem tzn 1.gra zarobiła 2.słuchamy naszej społeczności 3.ciągle powtarzamy że słuchamy naszej społeczności 4. wyłączamy serwy 5. ten punkt zostawiam do zagospodarowania dla społeczności
 9. dante

  Gunfight 2v2

  W nowym kodzie jest taki tryb można by go zaimplementować na mapach od TDM oczywiście odpowiednio pomniejszonych np. jeden korytarz lub pomieszczenie w galerii na mapie warszawa, tak aby rozgrywka była mega krótka i dynamiczna. Mega tryb polecam.
 10. dante

  Data patch-y

  kiedy 0.7 na live ? jest już bliżej czy dalej do tej daty ;D
 11. dante

  battle royale

  ;D hhehehehehe widzę to pod każdym postem kółko wzajemnej atencji atakuje
 12. dante

  battle royale

  Zróbcie zbiórkę na kickstarterze na ten tryb Co wam szkodzi ???????
 13. Szkoda że tylko tyle opinii no ale co tu się dziwić ;D Nie wydaje mi się że będzie kasa na marketing (chyba że tzw marketing szeptany) skoro grę wydano na szybko tym bardziej że już się nie sprzedaje Popyt wychamował i jak zbraknie czasu na wypuszczenie finalnego produktu to jak zbiorą środki na dalszy rozwój ?????? Wypuszczą gre znowu we wczesnym dostępie w innym sklepie internetowym ????
 14. Darmowy wekk wygenerował 2k zainteresowanych To całe nic Warto rozważyć inny model biznesowy dla tej gry
 15. No właśnie czy to już ten czas ??
 16. dante

  Data patch-y

  Kiedy jakieś info odnośnie aktualizacji silnika ???
 17. dante

  Battle Royal

  Papierów nie składałem ;D Ale i tak uważam ten tryb za obowiązkowy. Zdania nie zmienię.
 18. dante

  Coś za coś

  Może nie dorzucajcie nowych kosmetyków na zasadzie (macie oto nowe kosmetyki ENJOY) tylko niech odblokowują się np: po przegraniu określonego czasu wtedy była by marchewka do codziennego logowania taki darmowy battle pass ;D
 19. Skiny to rak dzisiejszych gier ;D
 20. dante

  Data patch-y

  Czy kolejne kaminie milowe będą następowały w równych odstępach czasowych tzn. aktualizacja silnika jest przewidziana na lipiec , kolejna na sierpień i tak dalej ???
 21. Czy to właśnie dzisiaj pobijemy dotychczasowy rekord wolnego weekendu który wynosi obecnie 2169 graczy Oby tak było
 22. dante

  Battle Royal

  Recon spoko spoko ale to klasyczne wydanie Batlle Royal ma największą liczbę graczy. Rozumiem że jest jeszcze za wcześnie na dodawanie takiego tryby ale w przyszłości jak gra będzie już ukończona, przy tej ilości itemków którymi nawet teraz gra dysponuje Myślę że jest to obowiązkowy tryb 1 duża mapa i batel pass składający się z kosmetyków już dostępnych w grze No i warto pomyśleć żeby ten tryb był za darmo myślę że sporo byście zarobili na batle pass-ach ta jak zrobiło to respown i epic no i już na start poszła by fama że jest to coś świeżego dla bardziej hardkorowego gracza.
 23. Myślę że takie rozbrajanie bomby jak w CS to dobry pomysł z tego względu że stosunkowo małym nakładem pracy ( na mapach TDM ) można uzyskać najlepszy e-sportowy tryb
×
×
 • Create New...