Jump to content

majki_majk

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by majki_majk

 1. Też chciałem zagrać ale jak zobaczyłem pingi serwerów EU 180-1108 ping to podziękowałem . Obadam teraz czy coś się zmieniło. Bez zmian...
 2. To ja też coś dorzucę. Monasterio de Santa Catalina Peru Plaza de Armas (Cusco) Peru Haedong Yonggung Temple Korea Płd. Dongdaemun Design Plaza Korea Płd. Rong Khun Temple Tajlandia Västra Hamnen Szwecja Helsinki Senate Square Finlandia Cinque Terre Włochy Palazzo Vecchio Włochy Florence Cathedral Włochy Myślę że dobre lokacje, jest gdzie biegać można podzielić na różne tryby. Z waszą wiedzą fotogrametrii i skanowania 3D te mapy by były normalnie petarda i coś czego nie ma konkurencja. Gracz zawsze na propsie jak może pobiegać na mapie ze swojego kraju ? lub jak to jest region którego jeszcze nigdy nie było. @galaretka36 Egipt też jest wypas + randomowe burze piaskowe ?
 3. CQB, pozyskanie tajnych dokumentów które są np. w Turcji Antalya Aquarium, rozbrojenie 3 ładunków w Obserwatorium Arecibo, 10v10, małe mapy, 3 rundy, co rundę losowo zmiana położenia np. 1 runda 1 piętro, 2 w piwnicy 3 na 2 piętrze, chodzi mi o to żeby rozgrywka była bardziej ciekawa i zaskakująca. Nocny tryb aka Night Ghost typowy DM/TDM tylko że w nocy ? ma być ciemno jak w ... lasery, tłumiki, nokto, termo co kto chce. Ma być tak ciemno jak pod namiotami nad jeziorem wiecie o co mi chodzi?
 4. Kiedyś grałem w taką gierkę, podobną do A.V.A. i w tamtej grze była taka animacja że np. kolo z drużyny podbiegał do murka, okna czy ściany klikał przycisk, jego postać opierała się o ścianę splatała ręce a ty podbiegałeś i on cię podsadzał, dzięki temu mogłeś pokonać przeszkodę a tym samym będąc na murku podawałeś mu rękę i go wciągałeś lub nie(cała akcja trwała z 2s). Wiem że na 100% była to gra f2p ale jak wspomniałem nie pamiętam nazwy ?. Przypomniało mi się wczoraj jak grałem na Polyarny próbując wejść na 1 piętro przez okno na B1 gdzie są te bloki betonowe.
 5. Przełamanie może nastąpić jak wprowadzą Engine Update, 4.21 jest bardziej "adaptacyjny" niż aktualny (chyba 4.19) więc optymalizacja może się poprawić. Większym zmartwieniem jest poszarpany netcode. Ogólnie jak dla mnie WW3 może zostać solidnym FPS takim clasycznym, wiecie o co mi chodzi ?.
 6. Możecie ogarnąć coś z tym respawnem? Dajcie jakieś 4s nieśmiertelności żeby można było normalnie zacząć a nie jak ostatnio że mieliśmy 2 kolesi na respie(TDM). Albo poprawcie to żeby nas nie respiło w odległości 50m od wroga czy coś w tym stylu. Odnośnie map, wprowadzicie zmienne warunki pogodowe? Np. ostry deszcz z piorunami lub bez, zamieć śnieżną(która by trwała np. 2min.), bużę piaskową ale to już na mapie Dubai lub Ghana :-). Pojawią się "nocne mapy" noktowizory itp.? Myślicie nad dodaniem animacji zacięcia się broni czyli tzw. Double Feed? Będzie destrukcja otoczenie np. rzucę granat i wszystkie szyby w pomieszczeniu wywali lub c4 na ściane i będę mógł zrobić przejcie do następnego pomieszczenia? Myślicie nad trybem, nazwijmy go "Pancerny", bitwy wyłącznie MBT, AFV, SPG coś jak Armored Warfare? Ostatnie pytanie, dodacie eliminację nożem i czy wogóle macie zamiar dodać noże taktyczne z możliwościa personalizacji, np. rękojeść, tym metalu, tytan, stal, damascus itd.?
×
×
 • Create New...