Jump to content

fikost

Recon Unit
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fikost last won the day on April 23 2020

fikost had the most liked content!

Community Reputation

28 Private

About fikost

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Totally agree, new team indicators are big downgrade compare to old system. New one is just confusing and annoying, maybe because we are familiar with old one and new people will not have this problem but anyway old one was way better.
 2. No tak, gra pod trzema nickami to wszystkie nagrody zgarnie:-) A z tym wynikiem to zakładam ze o punkty chodzi, to trochę lipa bo dowódcy maja największe szanse.
 3. "When u r lying down and press/hold R to switch to alternate ammo - ur soldier is standing up, changing ammo and then lying down." It is simple anti camping mechanic it is not a bug;-)
 4. fikost

  Wybor kamuflarzu

  Wiem ze UI będzie zmieniany wiec może ta sugestia możne być już nieaktualna. Bylo by dużą wygodą gdyby można było kolor kamuflażu zmienić już po dołączeniu do danej rozgrywki. Teraz jest tak ze dobieranie kamuflażu jest możliwe w warmap i tak może być, tylko żeby można było wybrać kolor maskowania po dołączeniu do serwera, mapy są rożne i dobrze było by jednym kliknięciem dostosować kolor umundurowania, nie mowie o całej kustomizacji tylko o samym kolorze.
 5. Tak się domyślałem dlatego wybrałem te momenty kiedy cel jest blisko, jestem pewien ze normalnie na takim dystansie działa, możesz to sobie sprawdzić, coś tam jest nie tak w większości działa ale są takie przypadki ze odległość jest niewielka i nie zadziała. Zobacz ten filmik gdzie celuje z jednego pomieszczenia do drugiego, to jest naprawdę mały dystans. Biegam teraz dużo z termo to wiem ze z takiej odległości normalnie działa, a tu nie. A i jeszcze czy te 150m teoretycznego zasięgu to jest takie same dla wszystkich celowników termicznych? Tu jest x4 , gdyby użyć x8 to cel tu obserwowany byłby praktycznie na oczach i tez by nie pokazało? to taki celownik nie bardzo ma sens, jeżeli nawet z tak bliska nie będzie działał. Chyba nie działa do końca jak powinno.
 6. Build 4869383 Termo nie zawsze dziala poprawnie, nie dotyczy to tylko Berlina Postacie w oknie nawet przy stosunkowo bliskim dystansie sa niewidoczne. https://studio.youtube.com/video/GzTZOS6HYTs/edit https://studio.youtube.com/video/z0FcLeUVypY/edit
 7. Jeszcze niedawno działał, 2-3 tygodnie temu. Zmieniłem umundurowanie i nie mogę zmienić koloru. Wcześniej wystarczyło kliknąć i cala postać miała wybrane maskowanie, bardzo wygodne żeby szybko zmienić maskowanie na dostosowane do danej mapy. Build 4869383
 8. Po założeniu na SA80 celownika termo nie można dodać kolimatora, pomimo zmiany handguard na długą z dodatkowa szyna. Na pecheneg nie ma z tym problemu.
 9. Koncepcja słuszna, ale myślę ze przy przygotowanym już systemie było by to zbyt pracochłonne wymyślać coś nowego, zwłaszcza ze to co jest ma sens. Prościej będzie tak zwiększyć wagę Pechenega żeby nie dało się tego skonfigurować na klasę lekka, nawet jakbyś biegał w samych stringach Lekko zwiększyć wagę i problem rozwiązany.
 10. fikost

  Dźwięk po zabiciu

  Zauważyłem ze w miarę patchy ten charakterystyczny dźwięk wypadającej łuski i takiej "dźwięczącej " ciszy która następowała po zabiciu wroga stal się mniej słyszalny, a czasem wcale go nie ma, co wcześniej się nie zdarzało. Nie zgubcie tego smaczku, to było naprawdę kapitalne jak tylko się pojawiło, teraz jest słabiej i boje się ze może gdzieś całkiem zniknąć a była by to duza strata. Takie dźwiękowe potwierdzenie kila daje duza satysfakcje, drobna rzecz a od razu jej brakuje jak tylko znika, to potwierdza ze jest potrzebna, nie zgubcie tego w gąszczu spraw ważniejszych.
 11. Co sadzicie żeby wyłączyć widok z trzeciej osoby w pojazdach? Jeżeli chcesz grac pojazdem to musisz się liczyć z ograniczona widocznością, myślę ze zwiększyło by to imersje i zmieniło taktykę grania pojazdami. Jedynie respiarke bym z tego wyłączył, ponieważ resp powinien być bezpieczny wiec możliwość rozejrzenia jak najbardziej wskazana.
 12. Taka sytuacja jest ciagle, robot zostaje zrzucony i po chwili znowu nastepuje animacja zrzutu.
 13. Nie, sprawdzałem kilka razy , a taka ikonkę to mam zawsze na EU serwerach. Sprawdz sam w tym miejscu.
×
×
 • Create New...