Jump to content

fikost

Recon Unit
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by fikost

 1. fikost

  Wybor kamuflarzu

  Wiem ze UI będzie zmieniany wiec może ta sugestia możne być już nieaktualna. Bylo by dużą wygodą gdyby można było kolor kamuflażu zmienić już po dołączeniu do danej rozgrywki. Teraz jest tak ze dobieranie kamuflażu jest możliwe w warmap i tak może być, tylko żeby można było wybrać kolor maskowania po dołączeniu do serwera, mapy są rożne i dobrze było by jednym kliknięciem dostosować kolor umundurowania, nie mowie o całej kustomizacji tylko o samym kolorze.
 2. Koncepcja słuszna, ale myślę ze przy przygotowanym już systemie było by to zbyt pracochłonne wymyślać coś nowego, zwłaszcza ze to co jest ma sens. Prościej będzie tak zwiększyć wagę Pechenega żeby nie dało się tego skonfigurować na klasę lekka, nawet jakbyś biegał w samych stringach Lekko zwiększyć wagę i problem rozwiązany.
 3. fikost

  Dźwięk po zabiciu

  Zauważyłem ze w miarę patchy ten charakterystyczny dźwięk wypadającej łuski i takiej "dźwięczącej " ciszy która następowała po zabiciu wroga stal się mniej słyszalny, a czasem wcale go nie ma, co wcześniej się nie zdarzało. Nie zgubcie tego smaczku, to było naprawdę kapitalne jak tylko się pojawiło, teraz jest słabiej i boje się ze może gdzieś całkiem zniknąć a była by to duza strata. Takie dźwiękowe potwierdzenie kila daje duza satysfakcje, drobna rzecz a od razu jej brakuje jak tylko znika, to potwierdza ze jest potrzebna, nie zgubcie tego w gąszczu spraw ważniejszych.
 4. Co sadzicie żeby wyłączyć widok z trzeciej osoby w pojazdach? Jeżeli chcesz grac pojazdem to musisz się liczyć z ograniczona widocznością, myślę ze zwiększyło by to imersje i zmieniło taktykę grania pojazdami. Jedynie respiarke bym z tego wyłączył, ponieważ resp powinien być bezpieczny wiec możliwość rozejrzenia jak najbardziej wskazana.
 5. Ad4)Tez nie podoba mi się ten nowy celownik, za dużo tam tych linijek, kresek lepiej było by to uprościć.
 6. W chwili obecnej jeżeli chce się użyć strike trzeba opuścić pojazd zachowując realizm nie ma żadnych przeciwskazan żeby można to było zrobić nie wychodząc z pojazdu. Pojazd w tym czasie oczywiście byłby unieruchomiony podobnie jak jest to z żołnierzem. Gdyby strajku używała osoba nie sterująca pojazdem to pojazd nie byłby unieruchomiony. Jest to jakiś pomysł na te nieszczęsne helki bo można by było wtedy w dwie osoby wyruszyć na takie ,,polowanie" na helke pojazdem, pasażer zagłusza a kierujący strąca. Helka przestała by być taka bezkarna. Oczywiście jest więcej zalet takiego rozwiązania i możliwości kooperacji dwóch osób, dotyczyłoby to tylko takich strajków które realnie można tak użyć. (np mały dron wypuszczany z reki nie byłby możliwy w tej opcji do użycia)
 7. No właśnie podczas jazdy to tego nie widzę, w czasie jazdy raczej byś z karabinu nie postrzelał, ze już o celności nie wspomnę ? Po zatrzymaniu to niby prawie jak byś zszedł, ale prawie robi różnicę;-)
 8. Proponuje zrobienie animacji która umożliwia strzelanie kierowcy quada podczas postoju, tak żeby nie trzeba było schodzić z pojazdu, wystarczyłoby tylko jego zatrzymanie. W nowym COD jest animacja umożliwiająca strzelanie podczas wchodzenia po drabinie i reklamowane jest to jako jakaś super nowość, myślę ze takie strzelanie z quada bije na głowę strzelanie z drabiny:-).
 9. Tu opinia ze Steam:-) ,,All is good so hard to play... u need teamwork to win and i have no idea who went in a battle with only 90 bullets... i mean seriously? this is ww3 200 enemy include tanks and drones vs 90 bullets? great job,,, if u have a death wish go ahead atlease let us pick up the bullets for deadbodies : (game is good.. go with it..team work is everything)" :-)))) opinie sa podzielone;-) Chociaz mysle ze gosciu jeszcze nie odkryl ze mozna doladowac amunicje na punktach przejmowania.
 10. Wiem ze jest opracowywany nowy HUD ale nie wiemy jak wyglada wiec moze to co napisze juz tam jest , gdyby nie bylo to proponuje umiescic dostep do tego co dzieje sie na punktach przejmowania na stale na ekranie. Byloby to duze ulatwienie dla dowodcy. Dodatkowo wprowadzic system oznaczen ktory pozwoli natychmiastowo zorientowac sie co sie dzieje na danym punkcie. Przykladowo kiedy przeciwnik odbija dany punkt to pojawia sie czerwona postepujaca obwodka i w tym momecie mozemy zorientowac sie co tam sie dzieje obserwujac postep badz cofanie sie obwodki, przy szybkiej grze jest to uciazliwe dla dowodcy. Proponuje zeby obwodka zmieniala sie na przerywana w momecie gdy nasza druzyna ponownie zaczyna odbijac punkt co daje natychmiastowa informacje o tym co sie dzieje na punkcie bez wpatrywania sie na progres czy regres czerwonej linii.
×
×
 • Create New...