Jump to content

Ludek500

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About Ludek500

 • Rank
  Specialist
 • Birthday 07/25/1980

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Kolejne miejsce gdzie zaglada się pod mapę przy czołganiu https://www.youtube.com/watch?v=sWELIID_Cbk&feature=youtu.be GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Podczas czołgania można zagldnać pod mapę SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj)
 2. Ludek500

  Nocny smoleńsk

  Jeszcze gdyby strzałem można było gasić źródła światła To by było
 3. Dokładnie. Właśnie miałem to opisać.
 4. Ludek500

  Mapy large

  Mam pytanie czy i kiedy będą udostępnione mapy w wersji large?
 5. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Kolejne miejsca gdzie wpada się pod mapę przy czołganiu. A na zdjęciu poniżej braki w teksturze kamienia. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3825997 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): miejsca gdzie wpada się pod mapę przy czołganiu przy zwykłej grze SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 6. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Podczas przełączań z celownika zwykłego na ten na podczerwień dzieje się coś dziwnego i pojawia się jakieś nienaturalne przybliżenie zamiast widoku tego celownika w podczerwieni. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3825997 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Podczas przełączań z celownika zwykłego na ten na podczerwień dzieje się coś dziwnego i pojawia się jakieś nienaturalne przybliżenie zamiast widoku tego celownika w podczerwieni. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 7. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Próbując wyskoczyć przez okno zaklinowałem się w ścianie GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3825997 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Próbując wyskoczyć przez okno zaklinowałem się w ścianie SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 8. TO MOGŁO BYĆ TAK JAK MÓWISZ BO OD TEJ PORY WSZYSTKO JEST OK..
 9. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):Nie zdążyłem tego zarejestrować ale gra na mapie Warszawa trochę klatkowała dzisiaj a poza tym quad z przeciwnikiem poruszał się w sposób skokowy. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3818628 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Gra na mapie Warszawa trochę klatkowała dzisiaj a poza tym quad z przeciwnikiem poruszał się w sposób skokowy SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 10. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): To raczej nie kategoria błędu ale jeśli wszystko rzuca cienie to te palety z cementem czy czym też powinny Tak mi się rzuciło w oczy. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3818628 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Podczas poruszania się po mapie zauważyłem że nie wszystkie obiekty rzucaj cień na podłoże co dziwnie a. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 11. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Napotkałem lewitujące światła GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3818628 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Podczas normalnej gry (jazdy pojazdem) napotkałem lewitujące światła. Mapa Berlin. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 12. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Kuleje trochę detekcja kolizji pojazdów z budynkami. Tzn np lufa czołgu potrafi przeniknąć do wnętrza budynku. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3807949 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Przy normalnej grze lufa czołgu potrafi przeniknąć do wnętrza budynku SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 13. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Latając dronem można przenikać przez dachy i wpada się też pod mapę. A jak widać na drugim filmie lądując w niektórych miejscach na asfalcie widać tekstury błota pod spodem. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3807949 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Latając swobodnie dronem można przenikać przez dachy i wpada się też pod mapę. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 14. Ludek500

  Road mapa

  Nie wiecie kiedy Road Mapa będzie zaktualizowana? Coś mi się obiło o uszy że w tym tygodniu miały być jakieś zmiany ale chyba wszystko jest po staremu.
 15. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Pewnie to jest już znane ale gdyby jednak nie to zgłaszam. Na pkt C1 przenika się przez ścianę. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3807949 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): W jednym z budynków w punkcie C1 przenika się przez ścianę wewnętrzna. CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...