Jump to content

Ludek500

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Ludek500

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 07/25/1980

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko mi się wydaje że to nie powinno tak wyglądać?
 2. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Jak w temacie. Błąd szybkiego obrotu w pozycji leżącej tzn nie zmienia się kierunek patrzenia przy wciśnięciu klawisza szybkiego obrotu jak kiedyś. Pojawiają się tylko nogi ale kierunek patrzenia bez zmian. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 4856289 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 3. Witam. Mam pytanie czy ta gra będzie jeszcze rozwijana? Jakoś nie zauważyłem od dłuższego czasu żadnych zmian a raporty cotygodniowe też wygaszono i stąd moje pytanie.
 4. Ludek500

  Rozczarowanie

  Zgadzam się z mrocznydrwal w 100 % :). Generalnie mimo wszystkich błędów i wątpliwości ta gra daje tyle frajdy że jak wyjdzie w końcu ukończona to kupię ją jeszcze raz
 5. A czy da się w ogóle wybierać strony? Tzn czy jest opcja wyboru czy będę w drużynie atakującej czy broniącej? Jakoś wrzuca mnie za każdym razem do broniącej a nie zauważyłem opcji wyboru?
 6. OPIS BLEDU : Błędy graficzne. Przy wchodzeniu do garażu podziemnego ktoś gasi światło a i cienie na zewnątrz dziwnie znikają. GAME BUILD ID: 4129986 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj
 7. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):Buggy wpada pod mapę GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Przy nawracaniu pojazd wpadł pod teksturę i został unieruchomiony SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):3981881 CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 8. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Na mapie Moskwa w kałużach są dziwne odbicia. Tzn. Odbija się coś czego nie ma na mapie. Sporo takich błędów. A nie naprawione są w ogóle takie które już b. dawno były zgłaszane jak np. brak cienia za paletami z workami gdzie wokół wszystkie obiekty taki cień rzucają. W ogóle jakoś brak ostatnio poprawek/łatek nawet małych naprawiających takie błędy. Czy rozwój gry się zatrzymał czy to związane z tą planowaną przesiadką na nowszy silnik? GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3981881 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 9. As for me, there is a lack of opportunities to climb ladders. Please add such options :)
 10. Właśnie nic takiego nie mam? Chyba że jestem ślepy:)
 11. w jaki sposób tutaj się głosuje? gdzie to się klika albo coś?
 12. Jeszcze jedno miejsce. W zasadzie to nie miejsce tylko sytuacja bo te zjawiska chyba nie zależą od miejsca tylko po prostu czasami się pojawiają a już np przy następnej grze tego nie ma. No i tym razem to Smoleńsk.
 13. Ludek500

  ilość map

  To jak to jest z tymi mapami? Ile ich ma być docelowo? 9 różnych lokacji czy 9 map łącznie z TDM?
 14. Ludek500

  niwidoczność

  Jak dla mnie to tylko zaleta jeśli pole walki jest zbliżone do rzeczywistości. Sztuczne doświetlanie czy podświetlanie czegokolwiek będzie psuło to wrażenie.
×
×
 • Create New...