Jump to content

Ludek500

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Ludek500

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 07/25/1980

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ludek500

  Rozczarowanie

  Zgadzam się z mrocznydrwal w 100 % :). Generalnie mimo wszystkich błędów i wątpliwości ta gra daje tyle frajdy że jak wyjdzie w końcu ukończona to kupię ją jeszcze raz
 2. A czy da się w ogóle wybierać strony? Tzn czy jest opcja wyboru czy będę w drużynie atakującej czy broniącej? Jakoś wrzuca mnie za każdym razem do broniącej a nie zauważyłem opcji wyboru?
 3. OPIS BLEDU : Błędy graficzne. Przy wchodzeniu do garażu podziemnego ktoś gasi światło a i cienie na zewnątrz dziwnie znikają. GAME BUILD ID: 4129986 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj
 4. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):Buggy wpada pod mapę GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Przy nawracaniu pojazd wpadł pod teksturę i został unieruchomiony SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):3981881 CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 5. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Na mapie Moskwa w kałużach są dziwne odbicia. Tzn. Odbija się coś czego nie ma na mapie. Sporo takich błędów. A nie naprawione są w ogóle takie które już b. dawno były zgłaszane jak np. brak cienia za paletami z workami gdzie wokół wszystkie obiekty taki cień rzucają. W ogóle jakoś brak ostatnio poprawek/łatek nawet małych naprawiających takie błędy. Czy rozwój gry się zatrzymał czy to związane z tą planowaną przesiadką na nowszy silnik? GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3981881 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 6. As for me, there is a lack of opportunities to climb ladders. Please add such options :)
 7. Właśnie nic takiego nie mam? Chyba że jestem ślepy:)
 8. w jaki sposób tutaj się głosuje? gdzie to się klika albo coś?
 9. Jeszcze jedno miejsce. W zasadzie to nie miejsce tylko sytuacja bo te zjawiska chyba nie zależą od miejsca tylko po prostu czasami się pojawiają a już np przy następnej grze tego nie ma. No i tym razem to Smoleńsk.
 10. Ludek500

  ilość map

  To jak to jest z tymi mapami? Ile ich ma być docelowo? 9 różnych lokacji czy 9 map łącznie z TDM?
 11. Ludek500

  niwidoczność

  Jak dla mnie to tylko zaleta jeśli pole walki jest zbliżone do rzeczywistości. Sztuczne doświetlanie czy podświetlanie czegokolwiek będzie psuło to wrażenie.
 12. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Na polarnym na kamieniach mam jakieś dziwne smużenie. Żadnymi ustawieniami grafiki nie mogę tego zgubić. Widać też na tych kamieniach taka jakby siatkę. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3873406 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i3 8100, RX 570, 16 GB RAM 2400 CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...