Jump to content

Ludek500

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Ludek500

 • Rank
  Corporal
 • Birthday 07/25/1980

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. As for me, there is a lack of opportunities to climb ladders. Please add such options :)
 2. Właśnie nic takiego nie mam? Chyba że jestem ślepy:)
 3. w jaki sposób tutaj się głosuje? gdzie to się klika albo coś?
 4. Jeszcze jedno miejsce. W zasadzie to nie miejsce tylko sytuacja bo te zjawiska chyba nie zależą od miejsca tylko po prostu czasami się pojawiają a już np przy następnej grze tego nie ma. No i tym razem to Smoleńsk.
 5. Ludek500

  ilość map

  To jak to jest z tymi mapami? Ile ich ma być docelowo? 9 różnych lokacji czy 9 map łącznie z TDM?
 6. Ludek500

  niwidoczność

  Jak dla mnie to tylko zaleta jeśli pole walki jest zbliżone do rzeczywistości. Sztuczne doświetlanie czy podświetlanie czegokolwiek będzie psuło to wrażenie.
 7. Ja tu miałem oświetlenie na ultra.
 8. A jak nie będą tego czytać i przeoczą?
 9. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Na polarnym na kamieniach mam jakieś dziwne smużenie. Żadnymi ustawieniami grafiki nie mogę tego zgubić. Widać też na tych kamieniach taka jakby siatkę. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3873406 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i3 8100, RX 570, 16 GB RAM 2400 CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 10. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Kolejny Błąd oświetlenia tym razem na mapie Polarny GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3873406 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 11. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Kolejne miejsca gdzie leząc zagląda. Pierwsze zdjęcie nie zrobiłem screena mapki ale widać garaże C2 w odległości 84m i pkt CI 168m a A2 272. Gdzie się przetną linie tam jest to miejsce :). Do drógiego zdjęcia jest mapka. mapę GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 12. Też mi się tak wydaje.
 13. A gdyby tak wprowadzić tryb Warzone tylko że be odradzania? To takie BatleRoyalWarzone by było i myślę że dawało by mnóstwo emocji. Dwie drużyny zaczynają po przeciwległych stronach mapy i punkty za przejmowanie jak do tej pory.
 14. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):Kolejne błędy w oświetleniu GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3873406 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...