Jump to content

rojkowsky

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Private

About rojkowsky

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 05/13/2003

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. Cpu i7 8700KGpu GTX 1060 6GBRam 16GB na smoleńsku najbardziej zjada fps ale jak są smoke'i to normalnie dramat
 2. DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): podczas przeskakiwania przez okno na smoleńsku był taki błąd https://youtu.be/ClJCTtH-sug GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 4408711 STEPS TO REPRODUCE (required): SYSTEM SPECIFICATIONS: Cpu i7 8700K Gpu GTX 1060 6GB Ram 16GB
 3. Witam Chciałbym dodać małą propozycję zmiany modelu celowania broni krótkiej układ rąk trzymających wygląda nienaturalnie,chciałbym żeby odległość pistoletu była dalej niż jest aktualnie ponieważ to wygląda nietypowo,podczas strzelania z pistoletu ręce powinny być wyprostowane .
 4. Bardzo dobrze zauważyłeś że pikanie by się bardzo przydało bo jak pograłem jako obrońca nie wiedziałem co się dzieje
 5. aktualizacja na plus jak zawsze
 6. to też jest jakieś rozwiązanie
 7. ah te czasy bf 3 kurła kiedyś to było
 8. Bardzo fajny pomysł dla początkujących i dla tych starszych graczy
 9. Bardzo fajny pomysł z tymi nożami , może jakby były noże w grze ,było by fajnie nad animacjami ataku od tyłu tak jak jest w bf3 i bf 4 , ja bym był za
 10. Mam drobna sugestie- odradzam się na punkcie lub przy dowódcy z grupy a tu przede mną jeden lub więcej przeciwników strzela do mnie i natychmiastowo umieram, i tu jest moja sugestia żeby dodać takie okienko z perspektywą punku lub swojego dowódcy żeby wiedzieć czy jest bezpiecznie(tutaj mamy przykład z battlefield 4 )
 11. Mam kolejne , nie będę robił kolejnych wątków to wyślę tutaj
 12. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Błąd na mapie smoleńsk przy punkcie C1 przy małym budynku GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): pół przezroczysty kamienień przy punkcie C1 obok małego budynku SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 13. OPIS BLEDU Błąd na mapie smoleńsk przy punkcie C2 GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Przy drodze między punktem C1 i C2 jest kamień który jest przezroczysty i może dać przewagę nad przeciwnikiem SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...