Jump to content

rojkowsky

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Private

About rojkowsky

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 05/13/2003

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. aktualizacja na plus jak zawsze
 2. to też jest jakieś rozwiązanie
 3. ah te czasy bf 3 kurła kiedyś to było
 4. Bardzo fajny pomysł dla początkujących i dla tych starszych graczy
 5. Bardzo fajny pomysł z tymi nożami , może jakby były noże w grze ,było by fajnie nad animacjami ataku od tyłu tak jak jest w bf3 i bf 4 , ja bym był za
 6. Mam drobna sugestie- odradzam się na punkcie lub przy dowódcy z grupy a tu przede mną jeden lub więcej przeciwników strzela do mnie i natychmiastowo umieram, i tu jest moja sugestia żeby dodać takie okienko z perspektywą punku lub swojego dowódcy żeby wiedzieć czy jest bezpiecznie(tutaj mamy przykład z battlefield 4 )
 7. Mam kolejne , nie będę robił kolejnych wątków to wyślę tutaj
 8. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Błąd na mapie smoleńsk przy punkcie C1 przy małym budynku GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): pół przezroczysty kamienień przy punkcie C1 obok małego budynku SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 9. OPIS BLEDU Błąd na mapie smoleńsk przy punkcie C2 GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):Przy drodze między punktem C1 i C2 jest kamień który jest przezroczysty i może dać przewagę nad przeciwnikiem SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
×
×
 • Create New...