Jump to content

garyy

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About garyy

 • Rank
  Private First Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdy ładuje strzelbę MCS z krótką lufą i postać leży na plecach jest bug. Animacja ładowania przycina się i choć magazynek wygląda na załadowany, broń przestaje działać, Gdy ładujemy strzelbę na stojąca problemów nie ma.
 2. garyy

  claymore

  ok, to wybierzcie jeden bo obecnie sa dwa odmienne.
 3. Przeciwnik mi sie zapadł pod ziemię, respiarka uciekała i wpadła w dziurę w ziemi. Wydaje mi się ze żołnierze też tak skończyli jak wychodzili z pojazdu
 4. garyy

  dowódca w TDM

  dowódca w TDM nic nie robi i jest przez to niesprawiedliwie przydzielony. mam dwie propozycje zmiany: 1 dowódcą zostaje ten co ma najwięcej trafień. lub 2 dowódcą zostaje ten co gra najbardziej zespołowo np dając apteczki lub amunicje.
 5. garyy

  claymore

  Zamieniłbym sposób ustawiania miny claymore z minami przeciwpancernymi. Claymory stawiane są raczej w niewielkich przestrzeniach pojedynczo, więc po postawieniu niech automatycznie nastąpi powrót do broni głównej, a nie jak jest teraz, że trzymamy w rekach drugą minę. W dodatku jest tu jakiś bug, bo gdy nie chcę stawić drugiej i naciskam 1 lub 2 by wrócić do broni to trwa to straszne długo ze 2- 3 sekundy i zwykle naciskam po kilka razy. Odwrotnie można by zrobić z minami przeciwpancernymi. Te ustawia się gdzieś na drodze w otwartym terenie, często daje 2 naraz by były skuteczne, a mechanika tu jest odwrotna. Po rzuceniu miny następuje powrót do broni i trzeba wybrać ją jeszcze raz. A że jest to na otwartej przestrzeni to zbyt długo to trwa i naraża na trafienie. Sugeruję ustawienie jednej mechaniki do tych min, by się przyzwyczaić do danej reakcji, lub najlepiej je odwrócić tak jak to opisałem.
 6. Witam kilka sugestii i błędów które wg mnie przeszkadzają w grze: 1. zbyt długie wchodzenie lub przeskakiwanie niewielkich murków. Bardzo to przeszkadza w trybie przełamanie gdy jest duży ogień i dynamika. Postać na przez chwile jest niesterowalna i nie da się szybko uciec spod ognia a nawet oglądnąć się na boki. Warto by w nowych animacjach skrócić ten czas. 2. animacja przysiadu po zeskoku. Ogólnie jest ok i uzasadniona przy większych wysokościach, ale przy małych tak jak w pkt 1 trwa za długo i jest niepotrzebna. Zdarza się przysiad po wysiadaniu z pojazdu gdy jest się pasażerem i chce się uciec. Jest przykucnięcie i wpada się pod ostrzał przeciwnika. 3. Jazda pojazdami jest obecnie tragiczna !!! . Zero dynamiki w czołgach, jeździ się jak dźwigiem na budowie , wolno i ciągle o coś haczy. Pojazd ma problem z wyjazdem pod małe wzniesienia i nawet w te dziury na Moskwie. Przede wszystkim brak mocy ale i prędkość powinna być szybsza. Przy niektórych pancerzach, jak np w czołgu Abrams i opancerzeniem TUSK 1 i Tusk 2 pojazd jest właściwie niegrywalny!!! Po co w ogóle to dawać jak jedzie 5 km/h ?? 4. więcej quadów do wyjazdu z bazy, niech one potem znikają i się odradzają na nowo w bazie bo często przytłoczona drużyna nie może wyjść z bazy i trzeba biegać ciągle od nowa. 5 , Na przełamaniu wyjazd z bazy jest przez teren który już zdobyty nieaktywny. Może jakoś oznaczyć na mapie teren dostępny, albo w grze np mgła, dym by nie wchodzić niepotrzebnie w martw strefę.
 7. dodam od siebie w tym wątku, żę powinno być więcej pojazdów do przemieszczanie, np quadów . często trzeba na piechotę z bazy lecieć. powinny szybko np wybuchać po pozostawieniu go w terenie o wznawiać się w bazie i punktach przejętych.
 8. garyy

  dźwięki w grze

  Witam Czy planowane są zmiany dźwięków wystrzałów? Głównie mam namyśli odgłos strzału karabinów. Wydaje mi się że są trochę za proste i najgorzej słychać przy seryjnym strzelaniu, bo brzmią jak zacięty plik dźwiękowy Może warto dodać jakiś odgłos, echo czy coś w tym stylu.
 9. na PTE , mapa Warszawy nie da się wjechać na stację naprawy pojazdów. Nie wiem czy tylko na pustym serwerze czy również w grze tez to występuje. Jest niewidzialna ściana tacja
 10. było już wiele razy zgłaszane i wciąż nie działa prawidłowo. Działko Tuuret nie ładuje amunicji. Teraz po 1 wystrzale mamy już po zabawie. na pewno nie działa w bummerangu
 11. dodam w tym wątku jeszcze jeden mały bug. Gdy korzystamy ze strika małego jeżdżącego drona to postać ma inny kamuflaż niż wybrany przez gracza.
 12. dla mnie brak jest minusem gry. Ale tu nawet nie chodzi o same noże tylko fakt że tu walka wręcz jest niedopracowana. Wszystkie klawisze wokół WSAD są pozajmowane a domyślne v jest niewygodny do użycia . To się przydaje w krótkim zwarciu gdy dwóch żołnierzy jest blisko siebie a tobie kończy się amunicja. Nie ma jak zareagować i giniesz. Jesteś bez szans. Fajnie było to rozwiązane w BFach , a najlepiej w BF Hardline. Tam walka wręcz był w domyślnym F gdzie zazwyczaj służył, jak wszędzie do akcji, czyli wsiadanie wysiadanie , drzwi itp. Ale gdy w pobliżu nie było żadnych pojazdów to była mechanika noża jako skrypt "niedoobrony." czyli kto go pierwszy użył to wygrywał i zabijał kolesia . To było skuteczniejsze niż seria strzałów bo jak użyłeś go pierwszy to przeciwnik już nie mógł reagować. PS rzucane noże to jednak głupi pomysł ;).
 13. zgłaszam buga z działkiem turret 57 mm przy wolverinie. po wystrzeleniu 3 pocisków nie ładuje się i można strzelać tylko mały karabinkiem 12mm. Nawet powrót do bazy nie naprawia, tylko doładowuje karabinek 12mm. na 4 screenie jestem w naprawie i tylko zwiększą się do 400 szt amunicja karabinka a głównego działa nawet nie ma pokazanego. Problem jest chyb też przy innych pojazdach z tym działem
 14. garyy

  niwidoczność

  cóż ja uważam to za największą wadę gry. To nie ma być symulator dla wojska tylko gra dla rozrywki. Takie ginięcie niewiadomo od kogo jest frustrujące, zwłaszcza dla nowych graczy. Daję screen, gdym nie zaznaczył gości który sekundę później mnie zabił to nikt z was nie znalazł by go na mapie.
 15. zmieńcie coś na mapie warszawy by samochody nie zawieszały się na schodach w tym miejscu. Jadąc zupełnie się nie widzi tej dziury. sam tak ze 2 razy straciłem pojazd
×
×
 • Create New...