Jump to content

Zielonidas

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Private

About Zielonidas

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łee.. myślałem że Ci co zakupili grę będą mieć do PTE dostęp Lipton. Byłem ciekawy nadchodzących zmian
 2. Mam problem z uruchomieniem WW3 PTE. Jedyne co widzę to ekran ładowania przez x czasu. Zero reakcji... został wyłączony czy jak? Wie ktoś coś?
 3. Problem w tym że start był konkretny. Potem coś się zepsuło , ale to early więc nie ma co się dziwić. Sam chciałbym znać datę premiery... zgaduję że z ukończeniem gry poczekamy nawet do 2024 roku.
 4. Zielonidas

  Rozczarowanie

  Mam wrażenie że ten tytuł został już całkowicie zapomniany. Im głębiej w las tym bardziej ta produkcja kuleje. Rozumiem że gra jest w trakcie produkcji, ale na moje została ona udostępniona zdecydowanie za wcześnie. Z każdą nową aktualizacją gra zwyczajnie traci graczy. Pytanie, czy twórcy to widzą i czy zamierzają coś z tym fantem zrobić? Bo potencjał świetny, tylko kilka rzeczy bym zmienił. 1. Optymalizacja 2. Skala map jest za wielka. To nie ARMA. 3. Widoczność jest gorsza od BF'a. Nierzadko trzeba się domyślać skąd nas przeciwnik ściągnął. 4. Mało dynamiczna rozgrywka - być może kwestia optymalizacji. | wiele bugów rzucających się w oczy tj. fixowanie pojazdów. Dzisiaj po 2 miesiącach odpaliłem grę i z kilku serwerów tylko jeden miał graczy (6-ciu wliczając w to mnie). Czy coś z tym jest robione czy WW3 poszedł w odstawkę na rzecz innego projektu?
×
×
 • Create New...