Jump to content

Kraken

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About Kraken

 • Rank
  Private
 1. Zgłaszam błąd, który mi się nigdy wcześniej nie pojawił Otóż po ostatniej aktualizacji, podczas gry komputer nagle się wyłączył. Okazało się, że laptok tak się zagrzał że rozwarstwiło płytę główną (a przynajmniej tak w serwisie powiedzieli). Sprzęt, co prawda, pozwalał mi na grę wyłącznie na najniższych możliwych ustawieniach, ale tego się nie spodziewałem Cieszę się, że mogłem dołożyć "cegiełkę" do rozwoju gry. Na pewno wrócę jak skombinuję nowy, mocniejszy sprzęt. Piszę to głównie po to, żeby ostrzec użytkowników słabszych pecetów. Do zobaczenia!
 2. Znaczniki drużynowe też powinny pojawiać się dopiero po nacelowaniu na członka drużyny. Niejednokrotnie nie strzelałem do wroga bo znacznik drużynowy się na niego nałożył i myślałem że to swój.
 3. Fajnie, że podczas czołgania się jest możliwość zrobienia szybkiego obrotu w tył. To zostawiamy Mi, jako zapalonemu czołgaczowi brakuje możliwości przeturlania się w bok (dostępnego np. po dwukrotnym naciśnięciu 'a' lub 'd' lub klawiszy wychylania się). Teraz leżąc na glebie za winklem chcąc się choć trochę wychylić trzeba się przeczołgać w bok co przy powolnych ruchach naszego Anusza powoduje, że bardziej nas widać i dodatkowo nie mamy przy tym zdolności bojowych. Obrazkowo. Źle obliczyłem moment padnięcia na ziemię, muszę się trochę poprawić ale tam już wróg biegł to mnie zastrzelił na śmierć Druga sprawa to rzucenie się na glebę ze stójki. Nie musi być to efektowny szczupak zakończony półtorametrowym ślizgiem, ale w nagłej sytuacji przydałaby się opcja szybkiego zakończenia biegu na glebie, co w chwili obecnej wykonać można tylko ginąc.
 4. Ja bym dorzucił zmianę prędkości ruchów zależną od obrażeń, utrzymującą się do czasu wyleczenia. Najlepiej coś typu: oberwałeś w nogę? Spoko idź ale wolniej bo musisz ciągnąć kulasa za sobą. W rękę dostałeś? latasz normalnie ale celowanie ci nie idzie... Dla mnie trochę śmieszne jest to, że gość z 1HP Robi wszystko tak samo a czasem nawet szybciej niż ten co ma 100HP. Miałoby wtedy sens wprowadzenie możliwości pomocy w przemieszczaniu kolegi z drużyny o czym ktoś wspomniał przy propozycji wprowadzenia reanimacji.
 5. Kraken

  claymore

  Wyciągnięcie broni (zwłaszcza pistoletu) powinno być dużo szybsze przy claymorach (nie wiem jak z minami ppanc bo ich jeszcze nie użyłem :)). Ogólnie w sumie wyciągnięcie pistoletu czy małego smg powinno trwać krócej niż w przypadku broni długiej. Nawet niech będzie tak że jak się dwa razy naciśnie zmianę broni to tą drugą minę żołnierz po prostu rzuca pod nogi nieuzbrojoną i wyciąga broń. Mina będzie leżała do podniesienia przez każdego, tak jakby to się to stało w prawdziwej sytuacji. Teraz niestety wygląda to tak, że po postawieniu miny biegnę z drugą i napierdzielam w przycisk zmiany broni bo jeden raz nic nie zmienia.
×
×
 • Create New...