Jump to content

Elczapo

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About Elczapo

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. although this is a fun game theres not many people on and i dont blame them because even with easy anti cheat theres still alot of hackers running around and with there not being many people on youre forced to play with them so until they get a better anti cheat u shouldnt buy it Takie recenzje to efekt spotkania świeżaka z asem a gdyby nie było mu dane od razu wjechać na wysoki level wrażenie z gry miałby lepsze i recenzja byłaby pozytywna. A tak pogra z asami jeszcze trochę i pomyśli że tu tylko oszuści grają. W tej grze na teraz brakuje armii średniaków i cieniasów bo Ci co zostali znaczna większość to Himalaje dla nowego. Ale musze przyznać że jak się strzela do asów będących na odkrytej przestrzeni z 50m to ich podrygi skoki w boki prawie że salta muszę wpakować z 20-30 strzałów a swieżak w zasadzie pod drugiej poprawce jest death.
 2. Ok może są tacy dobrzy ale nowy gracz od razu nie powinien wpadać na takich rzeźników. Rozumiem że teraz mało graczy i trudno stopniować jakieś poziomy i progi wejścia na mecz i nowy gracz zmuszony jest do grania ze ścianą z betonu. Aczkolwiek proponuje rozważyć system gry gdzie gracz z małym rankingiem nie może przystąpić do meczu o wysokim rankingu. Bardzo dobrym pomysłem jest równoważenie poziomu przeciwników żeby nie odbiegał znacząco od drużyny przeciwnej bo mecz wyrównany daje o wiele więcej frajdy i efekt wow jest większy. W szachach przykładowo gracze o wysokich rankingach mają dostęp do turniejów w których nie mogą zagrać cienkie bolki bo to marnowanie czasu dla każdej ze stron.
 3. Zaproszeni są Ci co są fanami WW3 i posiadają ich akcje im więcej tym lepiej - poniżej 1000 szt. to wypad. Kontakt czapajewo@o2.pl - niebawem więcej. Oczywiście złożenie przysięgi o nie sprzedawaniu. $OON.
 4. Ciężko z tym Sputnikiem i podobnymi mu asami wytrzymać - mam nadzieje że w przyszłości zrobicie podział na klasy przeciwnika albo że w meczu widziałbym że biorą w nim udział arcy gracze coby nie zderzać się ze ścianą bo to żadna frajda. Teraz rozumiem mało graczy i musze jakoś to znosić, choć krew zalewa jak nawet RPG nie pomaga z kilku m wystrzelone w nogi. Gra zajeb... mało powiedziane tylko świerzak nie powinien zderzać się od razu z nimi bo to troszkę odstrasza i zniechęca- oni nie wiedzą że są bez szans pomimo wielu h rozegranych w innych fpsach.
 5. Mam już 400/500h rozegrane na WW3 pod różnymi nikami (czapajewo, zlotyjestylkojeden,Macioka,czapakeydrop) i uważam że jakieś doświadczenia mam i nie jestem ostatnia lamą. Aczkolwiek jak tu koledzy wyżej pisali odnoszę wrażenie że niektórzy jacyś wybrańcy są tu nieśmiertelni i trochę psują radość z tej gry. Pierwszym irytującym zawodnikiem był Gacek (nie ten z Gidu) facet był nadczłowiekiem . Na teraz mamy kolesia Sputnikzwai czy coś w tym stylu - gość robi po 120 kilów na mecz - strzelasz do gościa z ukrycia masz go muszce gdzieś w ukryciu delikatnie wychylonym zza rogu a on w pełnym galopie - naciskasz spust z odległości 10m a tu nagle dzwon gość w ułamek sekundy wyczaił gdzie się znajdujesz i od razu w momencie naciśnięcia spust wcisnął ci kilka kól w czachę. Myślisz przypadek po czym następuje seria podobnych dziwnych sytuacji i jak zwykle Sputnikzwa. Kolejnym dziwnym przypadkiem jest gość z PSS o niku sknera, ileż to razy mnie załatwił z pistoletu G17 w wydawałoby się prostej sytuacji ja walę serię z 5 m z g36 w bebechy a on trzema strzałami zdąży mnie w tym czasie zabić - ok może jest aż tak dobry, choć to naprawdę zabiera czar rozgrywki bo rodzą się podejrzenia. Uważam że tu goście co mają podejrzane procenty strzałów w czachę (powyżej 75%) powinni zostać z automatu banowani albo niech grają między sobą takie asy i nie drażnią normalnych lam co chcą z przyjemnością pograć i czuć rywalizację a nie ścianę z betonu.
 6. Osobiście gram w szachy i tam gracze mają rankingi kategorie szachowe na różnych portalach typu kurnik gracze zaszeregowani są pod różne poziomy (w kurniku masz różne kolory gracza w zależności od poziomu gry). Ludzie mają frajdę jak mogą porównywać się z innymi i ciągle gonić za swoimi ambicjami żeby zdobyć coraz to wyższy poziom i tu jakby takie coś powstało to wyzwoliłoby większą chęć i zapał do gry- być w top 100 być w top 1000 i jeszcze zobaczyć swoją rangę w realnej mapie podczas boju - albo zabić takiego wyróżnionego asa byłoby miodzio.
 7. Mnie kompletnie nie interesuje że jestem majorem czy kapitanem ale już takie coś by powodowało że chciało by mi się bardziej grać w WW3. Proszę pomyślcie na ten temat.
 8. Dodałbym jeszcze takie coś żeby gracze z top 100 -1000 byli jakoś odznaczani w rzeczywistej mapie (może jakiś kontur w jakimś kolorze, może gwiazdki nad głową) . Goście mieli by frajde zabijając takiego asa a as miałby frajdę żeby grać i szpanować postacią.
 9. Gdyby gracz miał łatwy i szybki podgląd do statystyki globalnej gdzie mógłby się odnaleźć i sprawdzić z innymi, śledzić postępy. Statystyki winne być zauważalne z głównego poziomu meny - w statach flaga klan sojuszu. A co do statystyk to najwięcej kili, Najwięcej zabić bronią itp. Proponuje również wyrównać mecze w Warzone drużyna która przekracza 4000pkt nie może używać pkt bitewnych. Tyle ode mnie. Niebawem z Wami na froncie. Soon.
×
×
 • Create New...