Jump to content

AdliS

Closed Test
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Private

About AdliS

 • Rank
  Master Sergeant
 • Birthday 02/04/1868

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GAME BUILD ID : 3898219 A very strange situation. I thought that he would kill me, but he did not even scratch me
 2. Od kiedy powróciłem do WW3 zaczęło przyzywać graczy, co mnie ogromnie cieszy, nie mowie że to dzięki mnie, to po prostu tylko zbieg okoliczności Cieszy mnie fakt że wczoraj w godzinach 20:00-23:00 grało ponad 520 osób! 10 serwerów zapełnionych na EU. Dla jednych to mało dla innych to spoko liczby. Dziś frekwencja jest jeszcze wyższa niż wczoraj o tej samej godzinie "21:10" piękna sprawa Małymi kroczkami aby do przodu! Ciekaw jestem ilu graczy zagra w WW3 kiedy będzie darmowy weekend ? i ile pozostanie po weekendzie, hmm...
 3. AdliS

  taka se gierka

  Zwykły klon BF V w ubogiej grafice, jedynym plusem tej gry to bardzo dużych nacisk na "grę zespołową" i w zasadzie tyle... WW3 miażdży te grę jak walec puszkę. Tyle w temacie.
 4. OPIS BLEDU : Zbugowany zestaw pierwszej pomocy GAME BUILD ID : 3898219 Nie wiem jakim cudem się tak zrobiło Dopóki nie wyrzuciłem po raz kolejny first aid kit, tak to biegałem z tym na karabinie
 5. AdliS

  100% disk usage

  https://support.microsoft.com/en-us/help/4026701/windows-defragment-your-windows-10-pc
 6. OPIS BLEDU : 101 punktów życia GAME BUILD ID : 3898219 Po odrodzeniu się na punkcie A2 "Berlin" zobaczyłem że mam 101hp Wczoraj na Warszawie taki sam błąd po odrodzeniu się na B1
 7. CPU: Intel Core i7 7700K MB: MSI Z370 Gaming Plus GPU: MSI GeForce GTX 1070 Gaming x 8GB GDDR5 (256bit) RAM: Kingston HyperX FURY 2x8GB Rozdzielczość: 1920x1080 Wyciągam przy moich ustawieniach graficznych MAX 120 fps więcej się nie da mimo możliwości sprzętu. Na mapie Smoleńsk zdarzają się dropy klatek nawet o połowę... Zwłaszcza przy dużej ilości graczy i pojazdów w jednym miejscu. Na chwilę obecną Berlin i Moskwa, jedyne mapy gdzie nie mam żadnego problemu.
 8. We have problems solved Unreasonable reports due to lack of knowledge of maps and poor use of game mechanics by weak players or new players. I know it's weird, but that's how it looks In this way, the "RAGE" level increases in this group of players. Can you fix it? Of course! Do not worry about them The longer they play, the more experience they will get in a few months, the role will change That's how it works.
 9. I read your comments and came to the conclusion that people can not distinguish a good player "knowing the map" from the imposter. Generally, this is because players who have poor statistics or are simply new players get angry quickly and their level of frustration increases with every death. That's how it is in every FPS game The worst thing is that when players get used to this type of behavior, they will cheat themselves in the game, unfortunately the logic of community thinking in FPS games is very poor. And in this way, the fraudsters are born on servers. Unfortunately, this can not be avoided, that's why I always say that a good AC is the basis of FPS games, it would still be nice if there were ban on HWID "Ban on the motherboard".
 10. Kto używa mózgu podczas gry ten wie że samemu nic nie ugra A potem czytamy posty że "ciągle przegrywam" itp. To byłby świetny pomysł! Dodatkowo można by było umieścić w tym trailerze ogrom zmian w grze, myślę że 3-4 minutowy trailer mógłby przyciągnąć kilkaset osób do gry.
 11. Tym właśnie różni się ten tytuł od innych gier tego typu Nie ma nacisku na statystyki tylko na grę całego zespołu walczącego na danej mapie, wygrywa ekipa bardziej zgrana, choć z randomami różnie to bywa To właśnie mnie przyciągnęło do tej gry i zainteresowało, inny styl rozgrywki, bardziej taktyczny. Ja już mam swoje lata, refleks już nie ten co kiedyś, dlatego muszę w każdej grze tego typu nadrabiać myśleniem i mało efektownym stylem gry lecz bardzo skutecznym, nie ma co się oszukiwać, graczem o wysokich umiejętnościach już nigdy nie będę Po publikacji na Steam zakupiłem te grę, jednak nie miałem okazji w nią pograć po przez problemy z serwerami, to mnie zraziło do tego tytułu na długi czas, teraz tylko czekam i obserwuję całą sytuację w jakim kierunku ta gra zmierza.
 12. Ogólnie z tego co pamiętam założenie było aby rozgrywka NIE była ustawiona pod statystyki "K/D Ratio" a pod wynik całego zespołu, współpracę oraz grę zespołową. Sam wojny nie wygrasz, twoja proporcja zabić do zgonów jest tak naprawdę mało ważna, liczą się tylko zdobywane cele na mapie i punkty za ich przejęcie oraz ich utrzymanie. Trzeba pamiętać że nie każdy jest "PRO" i nie każdy ma wysokie umiejętności w tego typu grach. To logiczne że gracz który nie miał nigdy styczności z grami FPS będzie na początku totalnym drewnem, nie będzie wiedział jak się poruszać po mapie, będzie na wszystko wolno reagował, no i niestety ale po kilku zgonach poziom "RAGE" rośnie w masakrycznym tempie, aż w końcu taki gracz rezygnuje z takiej gry. Co masz na myśli pisząc że cała mechanika gry jest mocno zniechęcająca ? Co jest nie tak ? Z tego co wiem a powiem ci że sporo wiem, bo tematy te są wałkowane od 3 fazy zamkniętych testów do teraz... Ogólnie cała mechanika gry miała być łatwa i prosta w obsłudze przez użytkownika na polu bitwy, bez żadnych skomplikowanych "pseudo-realistycznych" nowinek, więc jak ktoś pisze że grafika kuleje bądź postacie i pojazdy nie poruszają się tak jak w rzeczywistości, to mnie krew zalewa... Ludzie przecież to gra a nie prawdziwe pole bitwy. Bez jaj... Wszystko można naprawić, to tylko kwestia czasu, dodam że Battlefiled 4 też kulał na starcie, też była masa krytyki, co później się stało z BF4 po zajebistych aktualizacjach od DICE ? miliony sprzedanych kopi gry, ten kto grał od premiery BF4 wie o czym mówię. Tak na koniec, przypominam wam że ta gra była robiona z bardzo małym budżetem na start, w porównaniu do innych gier, które po wyjściu z EA do pełnoprawnej gry zaczęły zdobywać poparcie u graczy.
 13. Mój kochany Battlefield 3 i moja ukochana mapka... ehh... kiedyś to było :D
 14. Wszystko fajnie i pięknie, dobre pomysły macie Panowie ale jest małe ale... Zawszę znajdą się obejścia, tego nie da się całkowicie wyeliminować... Niestety już wielokrotnie koderom haxów udawało się omijać tego typu działania developerów jak np. oddzielne serwery dla oszustów, lub bany, przykład z GTA Online, wysadzanie sesji respienie dużej ilości pojazdów w jednym punkcie już nie wspominając o respieniu dużej ilości kasy a to wszystko dzięki jednemu małemu obejściu całego zabezpieczenia gry i zmienionego kodu źródłowego programu, tak aby zabezpieczenia nie wykrywały go, po dziś dzień biegają po publicznych sesjach tz. białe berety... Dlatego przeniosłem się z kumplami na FiveM "prywatne serwery RolePlay". Na chwilę obecną widzę to w ten sposób, developerzy jak chcą się pozbyć problemu z haxami, muszą albo zmienić obecnego AC który nie ukrywajmy jest słaby, albo dodać ogromną bazę danych do niego z nielegalnymi programami a to niestety kosztuje, więc wydaję mi się że mimo wszystko zostaną przy tym co jest... A my jako gracze będziemy zmuszeni do grania z oszustami strzelającymi same głowy przez całą mapę... Niestety ale kodu źródłowego gry nie da się od tak ukryć o ile wgl. się da, a to na jego podstawię są tworzone cheaty do gier...
×
×
 • Create New...