Jump to content

AdliS

Closed Test
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Private

About AdliS

 • Rank
  First Sergeant
 • Birthday February 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AdliS

  My.Games

  Chciałbym zadać kilka pytań, jak widać nadal się interesuje tą grą 1.Pytanie My.Games jest firmą wydawniczą która jest znana z tego że skupia się głównie na grach F2P to oznacza że gra WW3 przejdzie z płatnej na darmową ? 2.Pytanie Jeśli ludzie zakupili waszą grę po przez Steam w wersji wczesnego dostępu za 99zł co w zamian otrzymają jeśli gra przejdzie na F2P i czy będzie to wartę tych 99zł ? 3.Pytanie Nie ukrywajmy gra umarła kilka dni po ostatnim darmowym weekendzie, wiele osób mówiło że to był zwykły skok na pieniądze, teraz mówi się że jeśli gra będzie f2p to może skutkować to tym że będziemy musieli wywalić dużo kasy na mikropłatności "P2W" żeby cokolwiek osiągnąć w tej grze, jak się do tego odniesiecie ? 4.Pytanie Czy Word War 3 przy obecnym stanie 5 map oraz słabej optymalizacji poradzi sobie w pełnej wersji ? 5.Pytanie Do tego aby gra była w 100% zoptymalizowana potrzeba sztab ludzi, jak obecnie wygląda sytuacja w The Farm 51 przy projekcie oficjalnej wersji Word War 3 ? 6.Pytanie Jak myślicie czy gra World War 3 może osiągnąć jeszcze jakiś sukces ?
 2. Zacznę może od tego iż od kiedy zamieściłem post odnośnie negatywnych recenzji (a była ich masa) zacząłem walkę z tymi co negatywnie oceniali grę World War 3. Ktoś kiedyś powiedział że to nie ma sensu, postanowiłem się przekonać czy to ma sens czy nie Więc było to tak, każda negatywna recenzja na Steam była ostro traktowana prze zemnie, i w dosadny sposób wyjaśniałem im co i jak, bo jak można pisać bzdurne recenzje mając przegrane w te grę 0.1h do max 1h... (rozumiem mieć przegrane 1h ale warto napisać co ci się w tej grze podobało i co odpychało a nie chamskie recenzje w stylu: gówniana gra nie polecam kupować itp.) ps. to nawet ja w ten sposób nie oceniłem Rusta Dalej do akcji przyłączyli się chłopaki z Team GiD, nie wiem czy spontanicznie czy też się tym zainteresowali, i również nie odpuszczali walki z wysypem negatywnych recenzji odnośnie World War 3. Powiem szczerze, patrząc i czytając co niektórych recenzje, aż mnie głowa bolała, bo jakim to trzeba być za przeproszeniem cieciem aby pisać tak bzdurne recenzje mijające się z prawdą, oraz nawołujące ludzi do tego aby nie kupowali tej gry. Ok, co dalej, po 8-9 dniach był zauważalny postęp, niektóre recenzje były usuwane, ludzie chyba zrozumieli co znaczy Early Access i w moim mniemaniu brali na to poprawkę przy ocenianiu gry (późno ale zawszę). Fakt faktem nadal pojawiały się negatywne oceny, lecz były one rozbudowane, w sensie gracze zaczęli wymieniać plusy jak i minusy gry, pisali co się im podobało i co można by było zmienić, dopisując na końcu swojej oceny że czekają na dalszy rozwój gry. Teraz tak, przed darmowym weekendem, ostanie recenzje 63% (mieszane) Obecnie 77% (w większości pozytywne) I teraz tak, wiem że to zasługa samych developerów gry, za same aktualizacje i poprawki do gry, za co im dziękuje w imieniu graczy ? Ale jakąś tam cegiełkę dołożyliśmy dzięki walką z tymi pożal się boże recenzentami ? Na sam koniec dodam iż ładnie to wygląda "W większości pozytywne" Jeszcze to na dole trzeba zmienić ? ale to w swoim czasie samo się zmieni.
 3. Z tego co mnie pamięć nie myli, może sobie ustawić taki mundur w grze lub bardzo podobny do tego armii syryjskiej. "Sny na jawie" to na razie ty masz, wymagasz czegoś co nigdy nie wejdzie do gry Ok, zacznijmy od tego, ??? vs Maczeta ? inaczej, Beryl vs Karabin Mosin ? Nie ma to jak dla mnie rzadengo sensu aby takie coś miało być wprowadzone do gry. Każdy karabin który jest w grze, będzie lepszy i skuteczniejszy niż te całe karabinki i inne gówna co wymieniłeś. Dodatkowo jak sobie wyobrażasz partyzanta przy kolesiu który jest wyposażony w full kamze i kask IV poziomu z karabinem co ma cie na hita ? Nie te realia nie ta epoka gry aby takie coś znalazło się w tej grze, to nie BF V... Sorry ale to po prostu nie pasuje do World War 3.
 4. @garyy Wygląda to jak procesor rozgrzany do czerwoności odznaczający się na skale w grze ? A tak serio @weedtime pomoże i doradzi
 5. Generalnie mi to ryba, gościu dostanie w łeb i następnym razem będzie czujny wchodząc na punkt Bo to akurat nie moja wina że nie widziałem jego znacznika, który akurat był mało widoczny lub zbugowany i nie widoczny (zdarza się to...) A jak już miałby być zmieniane znaczniki to albo zrobić stałe i widoczne dla całego zespołu albo lepiej usunąć damage teammates i byłoby po problemie.
 6. Mam tak samo przy emblematach i skórkach do broni po prostu ich gra nie widzi i nie mogę ich zainicjować. Miałem kiedyś napisać o tym, ale później mi to z głowy wyleciało... @Yogi3007 dzięki za wstawkę
 7. Wieczorem będę w domu to zagram kilka meczy i dam znać. Co do internetu mam 25mb/s na kablu, wiem szału nie ma dupy nie urywa, ale nigdy nie miałem problemów z lagami i wysokim pingiem w grach multi a jeśli już coś podskoczyło to w okolicach 80 pingu. Chciałem zauważyć że na niektórych serwerach ww3 ping potrafił skoczyć z 60 do +300 a nawet i więcej, i wtedy przeważnie wywalało ludzi z serwera taka sytuacja miała miejsce w pt. i sob. __________________________________________________________________________________ Edit: zagrałem 2 pełne mecze od początku do końca i wszystko było git. To musiała być wina serwerów które mogły być przeciążone podczas darmowego weekendu.
 8. Podczas meczu: Dodam że nie mam lagów podczas gry, tylko robi się jedna wielka ścina całej gry, która trwa dosłownie max 3 minuty i wywala do menu głównego. Procesor jak widać nie jest obciążony tak samo jak pamięć która jest z wł. przeglądarką na poziomie 45% bez wł. przeglądarki zwykle trzyma się na poziomie 40-38%
 9. Dzisiaj 2 razy to miałem, gram normalnie dochodzi do połowy meczu i dostaje takiej ściny gry że musi minąć dobre 3 min zanim odetnie. Ścina mija, wywala mnie z serwera, punkty BP normalnie zaliczy i to w zasadzie na tyle, po ponownym dołączeniu na serwer i pograniu do połowy meczu znowu ścina... Raczej nie jest to problem z moim internetem, zwykle mam ping w granicach 60 w nocy jest jeszcze mniejszy. Zauważyłem na czacie podczas gry że dzisiaj nie tylko ja mam ten problem. GAME BUILD ID : 3898219
 10. a no tyle że na innym koncie mam w te grę ponad 3.5k godzin i jako że dostałem w niej bana to nie mogłem napisać recenzji na tamtym koncie, to napisałem na swoim mejnie wielkie mi halo, jak widać nie każdy posiada tylko 1 konto Pamiętam jak dziś, 1 PL serwer na którym grało się praktycznie 24/7 od samego startu Rusta z ekipą piękne czasy... Gdy przestał istnieć ten PL serwer graliśmy na jakimś serwerze z Niemiec, a że ja jestem Anty-Niemiecki to mnie wkurwiało ciągłe darcie ryja tych ułomów po germańsku... Mnie na samom myśl krew buzuje... Brzydzę się nimi i ich językiem.
 11. Jako że rozpoczął się darmowy weekend World War 3 zaczęły napływać recenzje graczy, nie powiem czekałem na to Ktoś powie, ale czekaj komentarze nie mają wpływu na rozwój gry, zgadzam się z tym, ale mają wpływ na sprzedaż... Bo taki np. Seba ma na Steam 100zł i chciałby pograć w jakąś fajną strzelankę i usłyszał o World War 3, wchodzi w recenzje graczy a tu patrzy "SŁABA OPTYMALIZACJA! CH*JWA OPTYMALIZACJA!" dalej przemieszcza się czytając "jak dla mnie" stek bzdur na temat gry, w końcu się rozmyśla i nie kupuje jej. Naprawdę niektórym graczom wystarczy niedopracowany pixel aby wystawili negatywną ocenę, minimalne spadki fps i już leci negatywna ocena, a już nie mówiąc o crashu gry... Najgorsze jest w tym wszystkim to że ludzie nie wiedzą co to jest "WCZESNY DOSTĘP" i że gra jest nie wypełni ukończona, żaden z nich nie daje sobie tego minimalnego dystansu że mogą być problemy. Dalej, gdy widzę takie komentarze typu "nie mogę się połączyć z serwerami" lub "chciałem pograć, ale co chwilę grę crashuje". Jeśli mogę napisać komentarz pod recenzją "negatywną" robię to odsyłając tu na forum do odpowiedniego działu, niestety ale czasami jest tak że ten "gracz" po prostu nie chce pomocy i komentuje to w wulgarny sposób. Tego typu zachowań jest coraz więcej... Gracze mimo problemów nie chcą pomocy... Co do samych negatywnych komentarzy, niestety ale rośnie ich ilość z godziny na godzinę... O to kilka z nich: Nicki recenzentów nie zostały zamieszczone! Jestem ciekaw ilu z tych pożal się boże recenzentów ma konto na forum i poprosiło o pomoc. Pewnie żaden, bo po co, lepiej jest napisać negatywa i mieć to wszystko w dupie niż szukać pomocy u twórców gry. Wiem że z tym nic się nie da zrobić "wolność słowa" każdy ma prawo do udzielenia własnej opinii. Lecz powiedzcie mi, jaki jest sens umieszczania tego typu komentarzy ? Bo tak jak wcześniej wspominałem, recenzje mają wpływ na sprzedaż danej gry na platformie Steam, wystawiając negatywny komentarz zniechęcasz innych do zakupu i zagrania w nią. Po pewnym czasie ludzie przestają kupować i grać... Co dalej się dzieje z grą ? Byliśmy już świadkami praktycznie upadku WW III Czy chcemy ponownie takiej sytuacji gdzie w grze jest max 233 osoby lub mniej ? Czy The Farm 51 chce powtórki takiej sytuacji ? Zapraszam do komentarzy i przesyłania swojej opinii/sugestii na ten temat!
 12. OPIS BLEDU : Błąd po opuszczeniu pojazdu GAME BUILD ID : 3898219 Gdy się odrodziłem w pojeździe i wyszedłem z niego, nie mogłem się ruszyć, tak jakby moją postać przykleiło do pojazdu. Dodatkowo zdarza się że nie zalicza hitów podczas strzelania w przeciwnika, po prostu w niego trafiamy ale nie zalicza hitów, dzieje się to głównie w pojazdach gdy strzelamy z karabinków umieszczonych na wierzy pojazdu.
 13. Też to pamiętam ale jeszcze nikt nikomu nie zabronił fantazjować a że kolega otworzył te dyskusję to postanowiłem pogrzebać trochę w sieci i znalazłem ten filmik z destrukcji otoczenia na silniku UE4, tak dla potwierdzenia że jest to wykonalne na tym silniku. I wiem doskonale że destrukcje budynków lub po prostu dużych obiektów w tej grze byłby nie na miejscu
×
×
 • Create New...