Jump to content

Scorpion92

Closed Test
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Private

About Scorpion92

 • Rank
  Private Second Class
 1. Witam, dla wielu z nas obecna długość grania w jednym meczu jest zbyt długa, ale myślę, że zamiast likwidować ten typ rozgrywki, to po prostu dodać inny. Wiem, że są już plany, aby skrócić mecz i limit punktów, ale dobrym pomysłem, według mnie, byłoby wprowadzenie podziału gry na krótki i długi. Tak jak jest obecnie 'large warzone" oraz "medium warzone", to dodać do tego coś w rodzaju "short warzone" oraz "long warzone". Na czym miałoby to polegać? W krótkim meczu, trwającym np 20 minut, wbijamy na mapę o konkretnej porze dnia, dajmy na to wieczór. Jest ponuro, ale jeszcze jasno, do tego pada deszcz, sytuacja lokacji na mapie jest z góry ustalona, np atakujemy/bronimy całkiem świeżą warszawę bez zniszczeń lub już całkiem zniszczoną, zarośniętą. I tak po prostu jest przez 20 minut. Natomiast w długiej rozgrywce trwającej np 40 minut, trafiamy na mapę powiedzmy rankiem, o brzasku, a kończymy nocą. W grach oczywiście czas jest z reguły przyśpieszony, ale jeśli chcecie zachować realia, to może to być np wieczór wchodzący w noc. Gdzieś w trakcie rozgrywki zaczyna padać śnieg, po czasie przychodzi śnieżyca, po 30 minutach przestaje padać, ale cała mapa jest zasypana. Trafiamy w nowiutką Warszawę, ale co kilka minut jej stan się pogarsza. Robią się leje po bombach, odpada tynk, powstają dziury i wyłamy w budynkach, nowe okopy, ślady po gąsienicach, a pod koniec powiedzmy kompletna demolka i drużyna atakująca, jeśli przegrywa, może np zdecydować o zrzuceniu taktycznej bomby atomowej. Jest z tym oczywiście związane pewne zadanie, które trzeba wykonać, aby zrzucić taką bombę, a sami obrońcy nawet jeśli wygrają sam mecz, to muszę wystrzegać się dodatkowego zagrożenia, a na koniec np zestrzelić śmigłowiec z bombą czy coś w tym stylu. Sam system mógłby polegać przykładowo na tym, że co jakiś czas (5 minut, 10 minut) gracze są informowani o obecnym stanie bitwy z krótką informacją "nadchodzi śnieżyca". W tym momencie pojawia się krótkie intro, w tle śnieg, nowe posiłki przyjeżdżają, a to wszystko trwa 10 sekund, aby nie przedłużać, po czym rozpoczyna się kolejny etap bitwy, a zespoły zachowują przejęte punkty i dostają jakiś profity, typu dodatkowy czołg, morale itp. Ale można by to zrobić całkiem dynamicznie, czyli bez przerw co jakiś czas ładowana byłaby powoli "nowa" mapa, czego gracze nawet by nie zauważyli, ale pojawiły by się to tu to tam zniszczenia itp. Myślę, że wymaga to sporej pracy, ale byłoby bardzo oryginalnie, bo nie wprowadzamy tylko dynamicznej pogody, typu "pojawia się mgła i znika mgła", tylko są konsekwencje, np zalane miasto przez ulewę, powywracane budki przez wichurę itp. Co o tym myślicie?
 2. #Pepku dokładnie, dzięki, że mnie wyręczyłeś Po pierwsze powinien być wybór jaki tym rakiety chcemy, aby od razu został załadowany do rpg oraz ilość, czy chcemy same tandemy czy same zwykłe itp. Zmiana na tandem plus ogarnięcie dodatkowej rakiety zajmuje za dużo czasu. I nie chodzi mi, że zmiana rakiety powinna przebiegać szybciej, jest wszystko okej, ale ta priorytetowa dla nas powinna być pierwsza ładowana. Pomysł z "litościwym zgładzeniem przeciwnika" jest całkiem okej, podoba mi się, do momentu, gdy rzeczywiście zespoły mają tyle samo graczy, ale jeden z nich po prostu nie daje rady. Gdy jest przewaga, bo maminsynki poszły płakać na inny serwer, to takie rozwiązanie krzywdzi, moim zdaniem, tych graczy którzy pozostali i chcą walczyć dalej, choćby na respie.
 3. Myślę, że wszyscy się zgodzą, że balans jest potrzebny. Nie raz byłem na serwerze, gdzie sfrustrowani, przegrywający gracze wychodzili z gry, a na ich miejsce nie wchodził nikt. Rezultat? Dziesięciu przegrywających, honorowych graczy vs banda dwudziestu łajdaków kosząca wszystko na bazie przeciwnika. Balans w każdej grze po prostu musi być. Przydałyby się też jakieś bonusy dla zespołu skrajnie dostającego w dupę, typu darmowy czołg albo dodatkowe 500 pd dla każdego gracza po przegrywającej stronie, aby mogli np użyć drona skanującego czy nalotu.
 4. Witam, niejednokrotnie miałem błąd, gdzie wezwałem czołg, była w nim amunicja, jednak kolega z drużyny nie mógł z niego strzelać, tak jakby nie było amunicji. Innym razem działało, a innym nie. Często na początku można strzelać, a potem już nie.
 5. Scorpion92

  Klasy Postaci

  Witam, mamy w grze trzy klasy: lekka, średnia i ciężka. Pytanie, czy nasza prędkość zależy też od tego jak lekka nasza postać jest? W sensie: porównujemy dwie klasy lekkie, jedna ma połowę wskaźnika z pistoletem, a druga jest już prawie średnia, ale nadal lekka, ma np pistolet maszynowy w zapasie. Czy te dwie klasy są takie same czy ta lżejsza porusza się jednak szybciej? To samo dotyczy się wszystkich klas. Czy jeśli nasza ciężka klasa jest ciężka ze względu tylko na bronie, to czy dając jej dodatkowo jeszcze najcięższy pancerz nic nie zmieniamy w prędkości itp?
 6. Kolimatory bez przybliżenia są całkiem wyraźne
 7. hmm... No wiesz, nie chcę Cię wybudzać z aktualnego świata, w którym żyjesz, ale pragnę napomknąć, że piszemy o grze, nie prawdziwym życiu ;] Wiem, że twórcy starają się odzwierciedlać rzeczywistość, ale mi chodzi tylko o to, aby celowniki o powiększeniu medium miał bardziej czerwone kółeczko ;] I czy da się to zmienić, bo po angielsku nie wszystko rozumiem.
 8. Jak na razie faworytem jest chyba G36- szybkostrzelny, mały odrzut. Nie wiem dlaczego, ale najlepiej gra mi się Berylem ;]
 9. Siemacie ludzie Oby nas tu trochę więcej nabyło, bo aż wstyd. Chyba że wszyscy Polacy piszą na angielskim forum... ;]
 10. Witam, jest jakiś sposób, aby poprawić widoczność czerwonego kółeczka w celownikach optycznych? Czasem go w ogóle nie widać i szukam opcji, ale nie mogę znaleźć. Chodzi o to, by był ciemniejszy, bardziej wyrazisty itp
 11. Za każdym razem pod koniec rozgrywki zamiast podsumowania znika postać i widzę mapę. Pada deszcz, śnieg- mapa jest żywa, ale nie ma graczy i panuje cisza. Po około 30 sekundach wywala do menu, a na dole po prawej wyświetla się błąd UNETCONNECTION::TICK:CONNECTION TIMED... Grałem z kolegą i miał to samo w tym samym czasie. Wczoraj na każdej mapie to miałem, dzisiaj także
 12. Potwierdzam, chociaż ja akurat nie mam broni na ekranie. Po prostu wszystko znika, zostaje tylko mapa, pada śnieg, zero graczy. Nie można się odrodzić, jedyna opcja to alt F4. Wydaje mi się, że to jest zaraz po śmierci, chociaż ciężko stwierdzić, bo dzieje się to natychmiastowo i nawet nie wiadomo, czy ktoś strzela do nas, może nie od śmierci.
×
×
 • Create New...