Jump to content

Konrad516403

Closed Test
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Private

About Konrad516403

 • Rank
  Private First Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam Man of War: Assault Squad 2. Bardzo podobne do CoH'a tylko bez budowania, ale za to jest bardzo dużo jednostek. Do tego ma warsztat Steam i masę ciekawych modów.
 2. Szczerze mówiąc mocno się zdziwiłem, gdy nie znalazłem ACOG'a wśród celowników. W fps'ach ACOG na średni dystans to must have.
 3. Wątpię żeby to był dobry pomysł. Dowódca i tak dostaje więcej pkt niż reszta. Poza tym żeby to dobrze funkcjonowało trzeba mieć dobrego dowódcę, które wie co kiedy użyć, a tacy nie zawsze się trafiają.
 4. Dobry pomysł, do tego można dodać Tigra jako rosyjską alternatywę.
 5. U mnie siatka w lunecie FFP wygląda tak. Weryfikowałeś pliki gry?
 6. Konrad516403

  Lunety

  Bry wszystkim! Krótkie pytanie: Czy ktoś z was wie czym się różnią lunety w WW3? Która daje jakie przybliżenie, czy mają inne siatki celownicze itd.? Zastanawiam się czy kupić nową lunetę, ale nie chce wydawać hajsu tylko po to żeby sprawdzić która mi będzie pasować. PS. Screeny mile widziane
 7. @kirofs Obie strony mają na start po 2 czołgi i 2 bwp. @Ryuzaki W jednym z meczy, w którym brałem udział, jakiś gracz początkowym czołgiem jeździł przez prawie cały mecz po prostu cofając się na respa i go naprawiając. Osłabienie czołgów skutkowałoby jeszcze częstszym cofaniem się, albo ogólnie spowodowałoby, że pancerni campiliby blisko respa z dala od piechoty (patrząc na zasięg rpg to by go uczyniło niemożliwym do zniszczenia). Lepiej byłoby dodać coś w rodzaju fgm-148, tak jak pan Kirofs już wcześniej napisał.
 8. Za skillowego gracza się nie uważam, a i tak w 1 meczu udaje mi się minimum 2 razy czołgiem pojeździć. Po prostu biegaj z teamem i wykonuj rozkazy, a pierwszy czołg będziesz miał w 10 minut.
 9. Witam wszystkich! Razem z kolegą na discordzie dyskutowaliśmy o większym realiźmie gry i wpadliśmy na pomysł aby wraz z ilością wystrzelonych pocisków zwiększała by się szansa za zacięcie się broni (oczywiście by się to resetowało po zgonie). Ciekawą opcją byłaby też możliwość brudzenia się broni gdy leżymy np. w błocie czy coś co jeszcze bardziej by zwiększało możliwość zacięcia. PS. Dodajcie flagę Watykanu
 10. Prypeć w Strefie Czarnobylskiej, cokolwiek z Bliskiego Wschodu i Gdańskie Śródmieście
 11. Tor ma kaliber 12.7, który współcześnie nie może być nazywany przeciwczołgowym. Karabiny snajperskie nie mają cudownie zmniejszonej celności przy celowaniu na bliskie odległości. Strzelając ostatnio nie zauważyłem by pocisk wylatywał z lufy pod kątem 45 stopni jak w CoDach
 12. TTK jest bardzo dobry, wrogowie najczęściej padają po 1-4 pociskach (trafionych oczywiście), nie ma potrzeby niczego zmieniać.
 13. 15 Sako TRG M10 16 FN SCAR-H/L 17 Remington MSR 18 MG3 19 MP5 20 TAR-21 21 SV-98 22 MK14 23 M110 24 CheyTac M200 25 CZ-805
 14. DICE/EA na luzie wygrałoby w sądzie, bo zdzieranie nieśmiertelników to element charakterystyczny wręcz dla Battlefielda. Bethesda pozwała niedawno jakieś studio bo ich gra miała takie same bugi jak fallout shelter, więc jak widzisz dzisiaj o wszystko można się sądzić. A pozwaliby TF51 na bank, byleby tylko wydrzeć hajs z konkurencji, zwłaszcza że w tym roku z zarobkami mogą mieć ciężko.
×
×
 • Create New...