Jump to content

Rozmo

Moderators
 • Content Count

  1,046
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Rozmo

 1. Dziękuje przesłałem już do odpowiednich osób.
 2. Dziękuje za zgłoszenie, prześlę to do QA aby mogli zlokalizować problem.
 3. Rozmo

  101hp

  Witaj! Dziękuje za zgłoszenie jest to wizualny błąd i ekipa postara się to naprawić.
 4. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, w sumie też to zauważyłem i już programiści szukają przyczyny tego problemu. Czy mógłbyś nam przesłać crashe które dostałeś? Zlokalizować ci zapis możesz na komputerze więcej info tutaj :
 5. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, prześlę to dalej. Pozdrawiam.
 6. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, co do schodów to jest to prawdopodobnie spowodowane źle załadowanej się mapy, bo problem nie występuje co mecz. Co do oznaczenia to będą wprowadzane zmiany. Pozdrawiam.
 7. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, prześlę twoje zgłoszenie do QA. Pozdrawiam.
 8. Dziękuje za zgłoszenie przesłałem twój raport do naprawy. Pozdrawiam.
 9. Witaj! Badamy sprawę i jest szansa że błąd z autoryzacją będzie naprawiony już niebawem. Przepraszamy za utrudnienia.
 10. Hello, We are investigating the problem with authenticating screen. In meantime please make sure your anti virus (if you own) is not blocking our game and make sure, your internet is not under heavy load with other apps running in background.
 11. @DareQQ, dzięki za info jest to sprawdzane. Pozdrawiam
 12. Thank you for reporting this! I will forward this to LD. Regards,
 13. Witaj! Dziękuje za zlokalizowanie błędu na przyszłość polecam jeszcze wysłać zrzut ekranu mini mapy. Pozdrawiam.
 14. Witaj! Dziękuje za zlokalizowanie części broni której nie da się zakupić, najwyraźniej nie jest ona jeszcze dostępna. Prześlę dalej aby się upewnić. Pozdrawiam.
 15. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, prześlę to do QA aby mogli zlokalizować problem po ich stronie. Pozdrawiam.
 16. Żołnierze! Dziękujemy za podsyłanie nam zgłoszeń z błędami, ta aktualizacja jest mała ale wnosi ze sobą poprawki koło C2 na mapie Berlin Warzone oraz naprawia problem z RCWS. 0.6.4 Poprawki [NAPRAWA BŁĘDÓW] Naprawiono brak kolizji obok punktu C2 na Berlin Warzone, Naprawiono niedziałający RCWS w Mobilnym Punkcie Odrodzenia.
 17. I have pushed this issue to our team. I will keep you up to date once I get more information or will let Developer respond to this thread.
 18. Dobrze, prześlę to do QA i zobaczymy czy będą mogli sprawdzić co spowodowało problem z czołgiem oraz miejsce niewidzialnej ścianki.
 19. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie, problem jest już naprawiony i pewnie wejdzie wraz z najbliższą aktualizacją. Pozdrawiam.
 20. Nie zabardzo rozumiem pierwszego błędu, czy wjechałeś na coś? Możliwe że pojazd mógł się odrodzić w miejscu przy platformie naprawczej gdzie aktualnie sie znajdowałeś? Co do drugiego błędu to proszę podać miejsce na mini-mapie
 21. @Smasher Dziękuje za infornacje, przekaże to do QA aby mogli sie upewnić i naprawić problermy z streamingiem modeli na niskich ustawieniach.
 22. Czy wszyscy macie ustawienia światła na LOW ?
 23. Witaj! Sprawdziłem to u mnie ten błąd nie występuje, na jakich ustawieniach graficznych grasz? I jaki masz RAM jest to wersja poniżej 3000mhz ?
 24. Witaj! Problem najwyrażniej jeszczę występuje w grze. Prześlę to do QA. Pozdrawiam.
 25. Witaj! Dziękuje za zgłoszenie prześlę to do naprawy. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...