Jump to content

Mazur

Closed Test
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Private

About Mazur

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja chciałem tylko zapytać, czemu strzał z RPG w gąsienice i pancerz zadaje pojazdom 10 punktów obrażeń?
 2. Nie wiem czy to już padło, najwyżej mod usunie. Chowanie się za osłonami to coś czego mi bardzo brakuje. Myślę o systemie podobnym do Red Orchestry, albo do Far Cry 3, ktory pozwala kucnąć za osloną i wychylić siesponad niej bez wstawania, tak żeby ustabilizować broń i oprzeć ją na osłonie. Szczególnie brak tego w przypadku obsługi broni, która ma bipod, jak LKM. Teraz jedyna opcja by ją ustabilizować to pozycja leżąca. Brak mi kucnięcia za osłoną, szczególnie że tych niewysokich jest trochę.
 3. Właśnie tego chciałbym się dowiedzieć, bo może właśnie tak jest, tylko nie kumam mechaniki.
 4. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce do tego pytania, jeżeli nie skierujcie mnie proszę tam gdzie trzeba. Wydaje mi się, że jest coś nie tak z RPG, albo nie do końca pojmuję mechanikę jego działania. Proste - mogłoby się wydawać. Znajdujesz pojazd wroga, wyciągasz RPG, celujesz i gotowe. Michael Bay jest z Ciebie dumny. Tym niemniej, kilka razy miałem sytuacje, w których wydawało mi się, że pocisk trafił celu, ale nie zadał żadnych obrażeń. Fakt, pojazd był dość daleko, stąd moje pytanie: Czy pociski RPG mają zasięg i mogą eksplodować wcześniej? A może jest tak, że muszę trafić w konkretne miejsce pojazdu? W sensie, jeżeli trafię w pancerz, to nie zadam obrażeń?
 5. Summary: After finishing any match game freezes just before the summary screen, and there is no possibility to close it except killing the process. It looks similar to situations when the game has lost connection to the server, except it last without end. Repro rate: 5/5 Repro steps: 1. Launch WW3, release early access version; 2. Use "quick join" button to join any match; 3. Finish it; 4. Observe that the game freezes right before the summary screen.
×
×
 • Create New...