Jump to content

Kolo

Closed Test
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Private

About Kolo

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sytuacji 1vs 1 teraz liczy się refleks i dmg broni, a w sytuacji wytrącenia z równowagi było by więcej czynników ( kto pierwszy wystrzeli , rodzaj broni , miejsce itd) Co nie zmieni faktu że refleks w strzelankach zawsze będzie potrzebny?
 2. He he tu nie chodzi o tak radykalne metody, tylko o to żeby był bodziec do gry zespołowej , a jak ktoś po drodze przejmie punkt to dobrze (tyle punktów co za punkt bez rozkazu bo jednak przyczynia się do wygranej ,co w odróżnieniu od samego zabijania daje szanse na wygraną) Dowódca też człowiek nie zawsze się trafi dobry jak to na wojnie ,lub też może w tym czasie wykonywać coś co mu utrudni wydawanie rozkazów.
 3. Tu raczej taktyka wtedy by miała większe znaczenie niż refleks
 4. Zastanawiam się czy opcja z wytrąceniem przeciwnika z równowagi przy otrzymywanych obrażeniach (a tym samym utrudniała celowanie ) nie była by dobrym rozwiązaniem. Myślę że to utrudniało by też grę ludziom stosującym różne wspomagacze? i co za tym idzie więcej broni było by w użyciu. a nie tylko te z najwyższym DMG. Na pewno mniej by było sytuacji gdy zachodząc przeciwnika pierwsi otwieramy ogień ale ze względu na (mniejszy DMG, większy rozrzut itd) przeciwnik po prostu się odwraca i nas zabija. Zresztą wydaje mi się że balans broni i pewne ograniczenia wynikające z zastosowania danej broni na polu walki , to też temat do przejrzenia.
 5. A może by tak i punktacje zmienić. Ludziska często zamiast przejmować do końca cel to lecą za wrogiem , z tego co zaobserwowałem to przejęcie całego cyklu bazy daje 300 punktów a zabicie 150. Więc często jest tak że grający zamiast przejmować cele wola strzelać . Daje im to lepsze KD i jak ktoś jest dobry to szybko nabija punkty, licząc że ktoś tą bazę przejmie. Takie mam odczucia , jak się mylę z punktacją to niech ktoś poprawi. W bf1 zastosowano wysoką punktacje za wykonywanie rozkazów i celów i to się sprawdza moim zdaniem , gdyż przejęcie bazy to chyba równowartość 10 fragów, a przejecie z wykonaniem rozkazu daje dodatkową punktacje co dodatkowo wpływa na grę drużynową.
 6. Wystarczy wpisać w google i wyświetla np: artykuł z tego roku Producent z Tajwanu przywiózł do Kolonii dwa 27-calowe urządzenia z serii AGON 3. Monitory trafią do sprzedaży w listopadzie i grudniu. Zainaugurowane właśnie targi gier i sprzętu potrwają do 25 sierpnia. Sprzęt dla graczy ma podświetlenie RGB z możliwością personalizacji. Monitory mogą też sprzętowo wyświetlić na środku ekranu celownik. To funkcja przydatna w FPS-ach , itd artykuł 2017 rok Producenci w monitorach dla graczy dodają też nierzadko specjalne funkcje, które mają ułatwić rozgrywkę lub zapanowanie nad jej przebiegiem. Przykładem jest Asus ROG Swift PG279Q, w którego menu znajduje się sekcja GamePlus, udostępniająca wirtualny celownik wyświetlany sprzętowo w centrum ekranu, timer i licznik klatek obrazu.
 7. Niech studio da nam takie coś co wszyscy będą zazdrościć. Wszystko co przeczytałem to pomysły z innych gier , a może by tak coś coś czego jeszcze nie było i inni by nam tego pozazdrośćili Wytężyć umysły , (ponoć studio jest otwarte na pomysły) co da niepowtarzalność tej grze i inni będą czerpać z ww3
 8. Nawet mnie nie wnerwiaj , uczyłem się rosyjskiego bo musiałem , niemieckiego bo pracowałem za chlebem w latach 90 i angielskiego nie będę się uczył , bo chleba na wyspach szukał już nie będę . Gra jest z polskiego studia i jak mają polaków w dupie to nich napiszą . Jak nikt nie wspiera i nie odpisuje dla najwierniejszych fanów ww3.To cześć im jak czapka a tą stówę którą zapłaciłem za grę niech wezmą na bułki. Ja jestem polakiem i nie będę na siłę się zangielszczał .
 9. W dupie nas maja polak to nie jet inwestor. Grając w BF 1 jak miałem problem to EA ( czyli te złodzieje) dzwonili do mnie przez 3 dni na swój koszt czy gra mi chodzi. Dodam ze komunikacja była cała w polskim języku.
 10. Prześledziłem polskie forum i lipa w porównaniu do globalnego. Może 24/7 to fajne pojęcie ale wielokrotność to olewanie.
 11. Zastanawiam po jaką cholerę jest to polskie forum jak i tak nikt ze studia nie odpowiada i czy ogóle jest sens zadawania pytań lub sugestii , jak i tak nikt oprócz graczy nie kwapi się z odpowiadaniem na posty. jednym słowem jak zawsze Polskę ma się w dupie , liczy się co świat powie i co da lepsze profity.
 12. Kolo

  Raporty sprzedaży

  Pomyliłeś fora to nie giełda. Firma nie musi podawać takich danych, w końcu to ich zarobek. Jeżeli podaje to oficjalnie i publicznie, inaczej jak posiada akcje można takie informacje podciągnąć pod spekulacje akcjami. Tak to gdzieś kiedyś przeczytałem.
 13. Kwintesencja wojny ? nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja tam z braku czasu gram randomowi i zawsze te walki są takie intrygujące bo nie wiadomo na jaki team się trafi.
 14. Proszę, tylko nie Batetle Royaje, nie w tej grze.
 15. Ta reanimujmy wszystkich nawet wroga z dobrego serca?. Uważam że brak reanimacji i brak respawnu na każdym członku drużyny to plus, chociaż to bieganie nieraz denerwuje. Daje to lepsze możliwości obrony punktu lub jego przejęcia , a tak drużyny w wybranym miejscu mnożyła by się jak króliki teoretycznie bez końca. Jak się człowiek przebiegnie ze 2 razy przez cała mapę to lepsze myślenie się włącza jak podejść przeciwnika?
×
×
 • Create New...