Jump to content

Rafal502536

Recon Unit
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Private

About Rafal502536

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. After the hand grenade exploded the tank fails/hangs on the curb.
 2. Still, there is transparent ground when you're the tank crew and you are trying to check what is around and you go under the land. Additionally there is the same effect is on the Polanyi map when you are close to the tank's monument and you try to lay down behind it.
 3. Warszawa - utknąłem na parę minut w drzwiach, co ciekawe chyba się wyczołgałem z nich. Dodatkowo na zdjęciach kilka błędów i kolizji pojazdu z budynkiem.
 4. The gun gets failed after collision with the building (or I am wrong)
 5. Right after getting down from the delivery ....
 6. Ja bym proponował - ograniczyć liczbę amunicji - zrobić zużycie paliwa - ograniczyć miejsca z których można sterować aby operator był dosięgalny ogniem wroga - dodał profil broni, która po nazwie sugeruje nowym graczom, że ten profil zniszczy helkę ... no i oczywiście na premierę "WW3 for dummies" w formie graficzno tekstowej jak komiks ;)
 7. ostatnio wszedłem na pusty serwer i patrzę a tam "warm up" rozgrzewka - fajnie że można pochodzić i postrzelać ale jeszcze lepiej jakby w punkcie mobilizacji na ziemi leżały do wzięcia wszystkie moje bronie + dodatkowe magazynki byłaby prawie strzelnica tanim kosztem
 8. Jak jeszcze raz przeanalizowałem sprawę to spróbujcie w miejscu gdzie dodawane są BP nie ruszać się przez jakiś czas (całkowicie) - chyba tak się zachowywałem.
 9. RagirDziś o 22:02 nie wiesz jak się to stało? bo to się dzieje, jak stracisz team, co jest mega dziwne RafalZeSpychowaDziś o 22:03 staciłem na samym początku na placu z 4 czołgami - przy kolejnym już nic nie działało stałem za pierwszym czołgiem od punktu startowego i przestało naliczać gdy stałem za czołgiem i nic więcej się nie działo
 10. PTE 0.6.8 build 3822762 After collecting battle points near the square with tanks all the targets disappear on the map and BP was not counted anymore and some soldiers icons from my team are invisible too.
 11. PTE - build 3818628 (0,6.7) At smolensk and berlin there is infinitive loading screen on PTE Warzone - until you move the mouse or press "any" key It must be fixed before live!
 12. Soldier with invisible equipment - is it new samsung PTE Warsaw WZ buildID: 3715425
 13. Zauważyłem dzisiaj że jak się wejdzie w dowolne lement np Barrel to menu się odświeża i pojawiają się ikonki przy niektórych elementach menu.
 14. PTE Berlin WZ buildID: 3715425 I was in the container during artillery attack. I have survived with 0 health as you see on the screen . 0 health worked as 100 health
×
×
 • Create New...