Jump to content

BudgieSenior

Recon Unit
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Private

About BudgieSenior

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla osób które nie chcą rezygnować z większej liczby klatek niż 60, a jednocześnie nie akceptują nieprzyjemnego zrywania po wyłączeniu synchronizacji pionowej, polecam włączenie w sterownikach karty Radeon Setting (od wersji 19.5.1) opcji >Ulepszona synchronizacja < i wyłącznie w grze synchronizacji pionowej. Od najnowszej wersji sterowników (19.5.1), a być możne też jakichś zmian w grze, działa to bardzo dobrze. Polecam zwłaszcza osobom, których sprzęt generuje w zależności od widoku, czy mapy, liczbę klatek w przedziale 45-80 na sekundę.
 2. Chciałbym poddać pod ocenę moją propozycję zmian w CELACH w trybie Warzone. Aktualnie CELe te są puste, nie ma tam nawet flag, więc powód ich bronienia jest trochę sztucznie zrobiony za pomocą kreseczek łączących dwa CELe i naliczanie w tym czasie punktów. Z drugiej strony nie wiadomo dlaczego CELe należą do jednej ze stron jeśli nie ma w nich czasem jednego żołnierza. Pomyślałem, żeby CELe oprzeć o jakieś budynki, wybudowane bunkry, lub jakieś inne maskownice (siatki itp.) Na przykład w Warszawie mamy aktualnie sklepy B1, B2, czy A2 jako jeden z budynków. CELem C2 mogłoby być np. przejście podziemne (a jest teraz plac obok). W każdym takim miejscu mógłyby być magazyn z bronią. Takie stoły ze skrzyniami jakie były w pierwszym trailerze. Jeśli CEL byłby na otwartej przestrzeni, to magazyn byłby chroniony osłonami, jak to ma miejsce w Warszawie W A1 (miejsce do respawnu). Teraz jeśli CEL byłyby atakowany czołgami, nie musiałbym się zabijać aby wziąć RPG, ale mógłbym dobiec do magazynu w centrum CELu i taki sobie dobrać (oczywiście jeśli mam w swoich ustawienia -personalizacja). W tych miejscach można by uzupełniać także amunicję i ograniczyć ich ilość po odrodzeniu. Wtedy byłby większy sens wracać i bronić tych miejsc. Amunicja mogłaby być też w pojazdach do odrodzeń. I jeszcze może jedno. W trakcie zdobywania takiego CELu siedzi, lub leży bezczynie, czekając aż zielona obwódka okrąży prostokąt. A może w tym czasie część żołnierzy rozkładałaby stoły i skrzynie z amunicją (lub symbolicznie budowałaby magazyn) i dopiero po zbudowaniu można by z niego korzystać. Nie wiem, czy takie rozwiązania są w innych grach, gdyż w zasadzie z sieciówek grałem tylko w WW3 Kiedyś był taki tryb Duzy Warzone, może do testów wykorzystać ten nieczynny tryb i sprawdzić, czy to działa, choćby w okrojonej wersji bez budowania magazynu. Jeśli by się sprawdziło, mógłby to być osobny tryb, prócz tego co jest teraz. Co o tym myślicie? Tylko nie bijcie PS. Co do budowania magazynu, to myślę, że każdy żołnierz wbiegając do magazynu stawiałby swój stolik ze skrzyniami naciskając np. F. Można by rozważyć, czy taka skrzynia mogłaby być tylko w jednym CELU A, B, C lub D, ewentualnie dowódca decydowałby o tym, gdzie można ją postawić, tym samym wiążąc trochę odpowiedzialność za ten punkt, zmuszając do obrony, aby przeciwnik jej nie zdobył. Zdobycie równałoby się ze zniszczeniem magazynu.
 3. Jak przez kilka miesięcy te z nie potrafiłem w zasadzie nikogo zabić, ale od jakiegoś czasu wychodzi coraz lepiej. Chociaż częściej ginę niż trafiam. Ale nie trzeba zabijać, aby mieć największa liczbę punktów. Raz byłem pierwszy zabijając jeno 1 chopka. Myślę, że z czasem nauczysz się myszką korygować odrzut. Na koniec dodam, że WW3, to jedyna sieciowa strzelanka w która gram.
 4. Fajne to. tez uważam, ze jakiś dowódca wszystkiego powinien być.
 5. 1. Mobilny punkt odradzania, czasem się zacina, nie strzela, a kiedy się w nim respawnuje, to mam dźwięk i kolor (monochromatyczny) jakby poza mapą był. 2. Ciągle gdzieś po drugim meczu przy wejściu na mapę świata ma ok. 20 fps. 3. Nie powinno być możliwości zrzutu, quada, wozu, lub czołgu na drzewo lub inne budowle. Mnie się udało na skraj budynku i niestety zawiesił się tam. 4. Po otrzymaniu możliwości zrzutu czołgu okazało się , że nie mogłem go nigdzie zrzucić. Wszędzie na mapie kursor ze znakiem zakazu. O co tutaj chodzi? Błąd, czy jak czegoś nie wiem. 5. I jeszcze jedno. Nie wiem jak to ustrojstwo się nazywa, chodzi o pocisk (rakietka), którą można sterować i uderzać w cele. Mam wrażenie, że czasem się zacina sterowanie i leci w dół (chyba, że to jakieś zagłuszanie). I taki pomysł, jak już uderzy w coś, żeby kamera przez chwile pokazała wybuch, a nie od razu powrót do gracza. Chciałbym zobaczyć, czy uderzenie odniosło jakiś skutek.
 6. Od wczoraj pograłem trochę w PTE 0.6 update i odnoszę wrażenie, że to nowa jakość w WW3. W zasadzie bez freezów, wszystko hula, helidrony latają, czołgi którymi się samemu nie kieruje jeżdżą płynnie. Liczba klatek stabilna, bez względu,czy są wybuchy, strzela artyleria i duża liczba graczy. Już dawno nie poczułem takiej przyjemności w graniu. Problemy do naprawienia: 1. Mobilny punkt odradzania, czasem się zacina, nie strzela, a kiedy się w nim respawnuje, to mam dźwięk i kolor (monochromatyczny) jakby poza mapą był. 2. Ciągle gdzieś po drugim meczu przy wejściu na mapę świata ma ok. 20 fps. 3. Nie powinno być możliwości zrzutu, quada, wozu, lub czołgu na drzewo lub inne budowle. Mnie się udało na skraj budynku i niestety zawiesił się tam. 4. Po otrzymaniu możliwości zrzutu czołgu okazało się , że nie mogłem go nigdzie zrzucić. Wszędzie na mapie kursor ze znakiem zakazu. O co tutaj chodzi? Błąd, czy jak czegoś nie wiem. Jak wam się podoba 0.6 update? Mam pytanie do F51, czy aktualnie na PTE można nagrywać inne tryby poza recon?
 7. Szaleństwo. Strony stoją, nie da się przeglądać, a pobieranie na kilka dni. W sumie do przewidzenia. Poco takie wielkie obrazki, a jak już to może na Dropboxa albo inną chmurę, a nie na serwerek z wordpressem. Wtopa jak z premierą gry!
 8. I think, Recon is the mode I'm waiting for
 9. OPIS BLEDU : Ściana która nie jest przeszkodą. Poniższe chyb a najlepiej zobrazuje. GAME BUILD ID : buildu nie pamiętam. w każdym razie wersja 0.3.1
 10. hej DEVS. Jak to jest Dziś znów widziałem sierp i młot? Dlaczego nie zostaje na dłużej?
 11. BudgieSenior

  Tryb jak rush

  Do moderatora,. Kolega zastanawiał się czy nie można by jednej mapy tak ustawić, do testów. Ostatecznie to EA i chyb a do tego służy zwłaszcza PTE. Płacąc za EA zainwestowaliśmy aby ją wspólnie tworzyć. Jakby nie patrzeć pracujecie za nasze pieniądze
 12. BudgieSenior

  Tryb jak rush

  Punkty na mapie będę nazywał "bazą", aby nie mylić z punktami w grze, może macie jakiś inny pomysł. Też zgadzam się, że przejmowanie pustych "baz" jest nudne. To coś co od początku mi się nie podobało. Mam wrażenie, że sposób grania w Warzone niewiele różni się od TDM. Czasem zdarzają się fajne walki o "bazę" (ostatnio tak miałem w Smoleńsku), gdyż coraz więcej graczy gra jednak drużynowo (w tym ja, na pustej mapie SM ćwiczyłem oznaczanie "baz" a w "duchowym" Berlin TDM oznaczania wrogów, no właśnie brak poligonu i porządnego helpa jak grac zespołowo itp) - Zauważyłem nawet, ze wygrała osoba która miała tylko 1 osobę trafioną - to na pewno ukierunkowuje na grę zespołową. Zastanawiałem się, czy opuszczone "bazy" powinny naliczać punkty. No bo niby dlaczego są przejęte jak nie ma tam żadnego żołnierza. Powinna być niczyja. Czasem czkałem jako obrońca w takiej bazie na agresora, ale zdarzało się że nikt przez długo czas nie przychodził i też było nudno. A może tak, że jedna osoba nie jest wstanie przejmować punktu, muszą być przynajmniej 3. W prawdziwej wojnie wszystkie przejścia na zaplecze pewnie byłyby obstawione. W Berlinie mogłyby być fajne walki o przejścia w ajnfartach, ale kto miałby tym wszystkim zarządzać? Dowódca drużyny? (przez drużynę rozumiem cały zachód, i cały wschód - tak to chyba jest nazywane) Może tak. Wydawałby rozkazy całym grupom (squadom). Patrzyłby na bitwę globalnie. Można coś takiego wprowadzić? Aktualnie polecenia wydają tyko dowódcy grup do członków zespołu i grupy nawet jak zespołowo biegają jak chcą. Tak sobie myślę, że jeśli nie ma być liniowości punktów, to można by c takie rozwiązanie potestować. Czytając moje propozycje proszę wziąć pod uwagę, ze nie grałem wcześniej żadną strzelankę sieciową (w każdym razie nie wiele godzin). Nie lubiłem ich z powodu głupiego biegania z narażeniem życia, bo co tam potem będzie respawn. Dlatego szukam rozwiązań po omacku, takich w które chciałbym grać, i nie mam możliwości sugerowania się innymi grami.
 13. Tak przy okazji, to może zrezygnować z tego ekranu wyboru [obrońca, atakujący], skoro i tak można to potem zmienić na następnym ekranie. Zauważyłem też, że przestała działać możliwość gry z ta samą ekipą, na tej samej mapie. Trwa odliczanie do zera, potem znów coś od 50 sek. do zera i potem powrót do Mapy świata. To chyba powinno trochę szybciej rozpoczynać ponownie mecz. Dodatkowo, dla tych co nie wiedzą po co to odliczanie i że jest możliwość kontynuowania gry bez wychodzenia do mapy, przydałaby się informacja trochę inaczej brzmiąca [ POWRÓT DO WAR MAP] [ CZEKAJ NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO MECZU: 20s.]
 14. Aktualizacja jest OK. To kawał dobrej roboty i widać, że i liczba grających wzrosła do ok. 700. Fajnie że jest już Berlin TDM (miał być w 0.4). Bez tego goła mapa Smoleńska dawałaby trochę niedosytu. Czy można liczyć na Moskwę TDM w 0.4? Było trochę śmiechu, jak biegaliśmy na PTE duchami z ogryzkami broni, ale ludzie grali i powoli powstawały specjalne techniki walki w tych warunkach. Proponowałem nawet żeby zostawić taki tryb Z mankamentów, które są u mnie, to po załadowaniu mapy i włączeniu się wyboru obrońca, czy atakujący mam 1-5 fps i myszka nie działa przez kilka długich, irytujących sekund. Może ktoś to potwierdzi, albo to tylko u mnie kwestia sprzętu. Gra faktycznie przyspieszyła, liczba klatek u ok.70-80 oprócz chwilowego Smoleńska (z teksturami) gdzie miałem tylko 20. Ale zdarzają się także jakieś przyhaczenia mimo, że liczba się nie zmniejsza, głównie w korytarzach. Może to kwestia ładowania tekstur (kartę mam 8GB).
 15. Pewnego razu, zaraz po uruchomieniu mapy świata, na terenach rosyjskich pojawił się błysk z sierpem i młotem (i to całkiem gryfny). Być może były także inne znaki na pozostałych mapach, ale ten mi utkwił i potem wszystko zgasło. Jak to jest. Jest tam coś takiego? Pojawia się tez przez chwile formularz z jakimś połączenie do sesji. To chyba bug. P.S. Złapała mnie grypa i duża gorączka, może dlatego i była to iluminacja w moim umyśle.
×
×
 • Create New...