Jump to content

Zari

Developer
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Private

About Zari

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hey! Since the free weekend patch Quadrocopter and Suicide Drones don't have an option of changable warheads. Suicide Drone is now a vehicle-focused strike, when the Quadro is more like recon/anti-personel one.
 2. Hey! To be honest it's not a bug. Those inputs concerns Suicide Drone strike. Heli Drone can be rotated in its own axis only with a mouse.
 3. - Proximity VOIP - Separated Party, Squad, Team VOIP channels - Various "volume" settings what affects proximity voip e.g. in case of stealth action (Inspired by Arma VOIP system, it's really good in its class)
 4. Nie. Jeśli przejmujesz punkt, który jest twój (niebieski), ale ma czerwoną obwódkę, wtedy ten punkt jest odbijany i naliczają się dodatkowe punkty dla roli obrońcy.
 5. To jest niezły pomysł. Atakujący mogliby dostać bonus do szybkości przejmowania celów, a obrońcy do szybkości odbijania ich.
 6. Moje założenie opiera się na tym, że jeśli drużyna zostaje pobita do stanu, gdzie nie ma ani jednego punktu i nic nie rokuje poprawy, to nawet 15 minut dodatkowego czasu tej drużyny nie ocali. 5 minut to wystarczająco, by sprawdzić czy drużyna jest cieńka jak chińska zupka z biedronki i dać ostatnią szansę. Po co się męczyć w beznadziejnej sytuacji i kisić na respie?
 7. OPIS BLEDU: Koniec rundy w TDM nie resetuje asyst za fragi. Po rozpoczęciu następnej, śmierć przeciwnika daje nam asystę. GAME BUILD ID: 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: Należy zadać przeciwnikowi obrażenia przy końcu rundy. Jeśli nie umrze on, a runda się skończy, jego zgon w następnej, niezależnie od obrażeń jakie otrzymał, zostanie zaliczony nam jako asysta.
 8. Żeby jakikolwiek tryb gry był przyjemny w odbiorze, musi mieć przejrzyste i stałe zasady. Już obecnie Warzone jest IMO rewelacyjną iteracją klasycznego BF-owego conquesta, bowiem wprowadza do meczu rzeczywisty element taktyczny, który jest bardzo prosty do przyswojenia. Jest para? Są punkty. Nie ma pary? Nie ma punktów. Twój pomysł jest trochę, a nawet bardzo przekombinowany.
 9. Wiem, że trwają prace nad nowym systemem customizacji. To doskonała okazja do wypolerowania obecnych systemów i wprowadzenia wielu przydatnych udogodnień. Jednym z nich chciałbym żeby było opcjonalne, graficzne przedstawienie lokalizacji modułów pojazdów, w kolorach ustawionych przez gracza. WW3 daje niezwykłą możliwość radzenia sobie z pojazdem, nawet w przypadku nie posiadania bezpośrednich środków czynienia krzywdy pancerzowi. Problem tylko w tym, że obecnie trzeba zrobić na własną rękę całe rozeznanie gdzie co się znajduje. To za wiele, jeśli weźmiemy pod uwagę standardowego, leniwego gracza. Aby sprawy te znacząco ułatwić proponuję wprowadzenie opcji zaznaczenia ów modułów kolorami, bo nic nie jest bardziej widoczne i rozróżnialne niż kolory. Zapraszam do dyskusji
 10. OPIS BLEDU: Wygląda na to, że gracz, który odrodził się na innym graczu, znajdującym się za granicą mapy, może bez zagrożenia karą się za nią przemieszczać. GAME BUILD ID: 3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: Należy odrodzić się na graczu znajdującym się za granicą mapy, z aktywnym ostrzeżeniem o karze.
 11. Zari

  Śmierć

  Czyli najprościej mówiąc chcesz systemu "ticketów" z Battlefielda, bo dokładnie tak to tam działa. Albo raczej "działa", bo jest to system daleki od perfekcji, pomimo zajeżdzania go od BF1942.
 12. Na 100% mapa przejdzie jeszcze gruntowne zmiany, nie tylko w kwestii designu, ale i balansu. Obecnie Smoleńsk jest w stanie surowym i bez pomniejszych obiektów. Jestem pewien, że zostanie dodana jeszcze nie jedna osłona, spokojnie.
 13. OPIS BLEDU: Wszystko jest w filmie poniżej GAME BUILD ID: 3421056
 14. OPIS BLEDU: Stan paska doświadczenia po meczu nie zgadza się z tym w menu głównym, pomimo, że oba pokazują taką samą wartość liczbową punktów XP. Nie zgadzają się też ikony poziomu doświadczenia. GAME BUILD ID: 3421056
 15. Tak, mam włączoną. Wyłączenie i ponowne włączenie nie pomaga.
×
×
 • Create New...