Jump to content

Zari

Developer
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zari last won the day on September 24

Zari had the most liked content!

Community Reputation

67 Private

About Zari

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podoba mi się pomysł z kółkiem interakcji do wsiadania i wysiadania, ale animacje ssają. BFV się chwali, że takie zrobił i wygląda to tak sobie, ppowalnia responsywność akcji i wybija z rytmu.
 2. We are tracking that issue. Thank you for reporting
 3. We will check this. Thanks
 4. I agree. Currently we have a "mercy spawns" which allow to literally spawn behind enemy's backs and take less protected points and the MSP (Mobile Spawns Points) vehicle which can be placed literally everywere. We provide a real help to change the match outcome, but losing team needs to use it properly.
 5. Znajdź proszę jego steamid i się nim zajmiemy
 6. You already can change the color and transparency Gameplay -> Vehicle
 7. We will check this. Thank you for your effort
 8. I'm sure this issue will be adressed for new UI.
 9. @Big Chocolate Nah, man, they really are. Their damage curves, dispersion and fire rate absolutely melts people on ranges designed for SMG or even short-barreled AR. Shotguns should got their advantage only in CQC and point blank situation.
 10. Hey! TOR will back along with the new animation system, packed with all-new and shiny mechanics fitting to it's purpose.
 11. Yes, lower values and percentages of spread mult and ADS speed mult are better.
 12. Zari

  3 male sugestie

  Hej! Dzięki za wsparcie i wiarę ^^ 1. Reverb jest zamierzony, bo tak zachowuje się dźwięk w zamkniętych przestrzeniach. Wszystko można dopracować, natomiast nie planujemy usunąć tego zupełnie. 2. Comm rose (menu radia) już obecnie pozwala na używanie opcji za pomocą cyfr. W ten sposób możliwe jest szybkie ich wybieranie np. 2-1-1 - wezwanie medyka, 2-2-2 - "dziękuję" 3. Omawialiśmy i testowaliśmy różne podejścia do tego problemu i ustaliliśmy, że złotym środkiem jest sytuacja gdy tylko leader może odrodzić się na każdym członku zespołu. Eliminuje to problem znany z BF-a gdzie drużyna może w nieskończoność odradzać się na swoich członkach.
 13. Zari

  System Gore

  IMO pełen system gore jest niepotrzebny. Wystarczyłyby tylko niewielkie efekty "wizualne", czyli dymki krwi (lub krótkotrwałe chmury przy trafienia z czołgu) i krew na powierzchniach. Na razie nie ma na takie coś czasu, ale nikt nie powiedział, że ten temat nie zostanie poruszony w przyszłości.
 14. Zari

  Damage system

  Temat TTK nie sprowadza się tylko do "jak szybko zabijam", ale otwiera cała dyskusję dotyczącą całościowego balansu uzbrojenia, różnic pomiędzy poszczególnymi rodzajami broni, itd. To bardzo trudny temat. Naszą dewizą jest tworzenie nieco bardziej "poważnego" podejścia do tematu strzelanki, jednocześnie z zachowaniem szans i względnej różnorodności dla każdego gracza. Myślę, że w tej kwestii, balans broni stoi u nas na zadowalającym poziomie, pozwalającym na emocjonujące "poważne" (czyt. competitive, esportowe) granie. Oczywiście temat ten nie jest jeszcze zamknięty i jesteśmy otwarci na dyskusję i (jeśli okaże się to słuszne) zmiany.
×
×
 • Create New...