Jump to content

LEONARDINIO

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Private

About LEONARDINIO

 • Rank
  Private First Class
 • Birthday 05/21/1995

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. W stu procentach się z tobą zgadzam, chociaż nie powiem ponieważ sam kupiłem tę grą od premiery i praktycznie nie gram na bieżąco, ale cały czas sprawdzam nowości i testuje samemu sobie co tam wymyślili i różnica od premiery do teraz jest kolosalna zatem wierzę w te grę iż jak będzie zakończenie bety to będzie niewiarygodnie dobra i zyska na gry walności a wtedy i ja powrócę do stałego grania.
 2. LEONARDINIO

  PTE

  mam pytanie czy twórcy gry wiedzą znaczenie słowa pte ? ponieważ dzisiaj wszedłem na pte zobaczyć jakie nowości tam będą i poczułem się osobiście bardzo rozczarowany iż widziałem serwery rush i jak na nich grają ludzie a ja nie mogłem zobaczyć ponieważ niemiałem uprawnień aby wejść na te serwery. Z pewnością jak większość innych graczy którzy to zobaczyli a mieli taką samą sytuację jak ja.
 3. Witam chciałbym podsunąć ciekawy pomysł co by urozmaiciło rozgrywkę mianowicie przenośne radary które stawiało by się na polu bitwy co dawały by efekt np: zagłuszanie noktowizorów lunet snajperskich o podobnym działaniu czy bądź pokazanie pozycji wroga w jakimś tam obszarze zależne od radaru. Rzecz jasna taki sprzęt miałby ileś tam hp i drużyna przeciwnika mogła by go zniszczyć np: z granatu czy broni palnej. Oczywiście nie ma nic zanic ja bym to widział mniej więcej tak, dodatkowy slot na takie wyposażenie co by zabierało oczywiście sporo wagi jeżeli chciałbyś się w to wyposażyć i sam ladar były do kupna w sklepie. A rzeby niebyło za wiele spamu tymi urządzeniami to można nałożyć limit np: mak 5 ladarów na mapie.
 4. ja jestem za tym chciałbym aby wprowadzili język polski na forum.
 5. a w takim razie jak waip będzie to bronie również od nowa trzeba będzie kupić ?
 6. Intel Core i9-8950HK (6 rdzeni, od 2.90 GHz do 4.80 GHz, 12 MB cache) 32 GB (SO-DIMM DDR4, 2666MHz) Dysk SSD M.2 PCIe 2 x NVIDIA GeForce GTX 1070 SLI (gram na jednej grafice z powodu jak jest włączone sli to 2 razy mniej klatek mam) Microsoft Windows 10 Home PL (wersja 64-bitowa) 3840 x 2160 (4K UHD) wszystko na ultra i podczas grania od 40fps do 60 fps (w personalizacji i menu od 15fps do30fps)
 7. LEONARDINIO

  SLI

  @xIWaRcRiMeSIx Hmmm no wiesz jak ja włączam sli to mam o połowę mniej klatek więc nie za bardzo współgra jak to piszesz dlatego musze na jednym cpu grać. Ps moglibyście zrobić zoptymalizować w końcu te menu war mapie i personalizacje bo w grze mam 50fps a tam 15fps nie wiem czy inni też tak mają.
 8. A właśnie jak będzie zmieniony system rang to co z tymi co nabili max rangę lub są w trakcie nabijania? reset czy coś innego?
 9. To i tak pikuś mnie w mapie Berlin wylądował czołg raz na budynek
 10. ja się pod tym podpisuje świetny pomysł aby urozmaicić rozgrywkę
 11. @RagirPrzepraszam iż nie odpisałem ale nie mogłem być przez parę dni (delegacje) a co do zapisywania to raz zapisuje całość a raz nic i nie wiem od czego to zależy a poniżej wklejam link. @Rozmo https://steamcommunity.com/id/LEONARDINIO/
 12. personalizacja w dalszym ciągu się nie zapisuje kiedy to naprawicie ?
 13. Chciałbym wam przedstawić pomysł odnośnie sojuszu w grze który mógłby być. Mianowicie dodanie możliwości stworzenia sojuszu za dany koszt (moja sugestia to 50 000 kasy i 1000 zasobów tak drogo ponieważ aby byle nowy gracz nie mógł sobie stworzyć od razu sojuszu). Ja bym jeszcze dodał leveling sojuszu mianowicie poziom od 1 do 10. Nowy sojusz miałby poziom jeden z maksymalną ilością 10 graczy, poziom 2 już 15 graczy, poziom 3 to 20 graczy itd. Sojusz będzie się ekspił w taki sposób np: każdy gracz w sojuszu który wygra bitwę zdobędzie np: 100expa dla sojuszu a nowy lvl sojuszu będzie za np: 20000exp a wyższy lvl razy2 potem razy2 itd. Ale żeby niebyło że sojusz jest tylko pustym zgromadzeniem dla graczy nic nie przynoszącym korzyści to można było by zrobić coś takiego iż np: każdy gracz który wygra bitwę zarobi 1pkt dla sojuszu a potem osoba z uprawnieniami morze wymienić np: 50pkt za busta dla całego sojuszu kasy, zasobów,expa +10% więcej na 5godzin. Oczywiście opcji morze być takich o wiele wiele więcej wedle uznania developerów i oczywiście ceny i stawki również. A pozatym takie sojusze utrzymały by większą liczbę graczy z korzyścią dla farm51 Proszę o wypowiedzenie się graczy jak i administracji na ten temat i ich opinie. ps. moglibyście dodać na forum krótkie głosowania czy ankiety lub jak to się tam zwie.
×
×
 • Create New...