Jump to content

LEONARDINIO

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About LEONARDINIO

 • Rank
  Specialist
 • Birthday 05/21/1995

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Panowie bez przesady ! co, to 140 zł inaczej wam życie ułoży czy jak ? ale fakt naprawdę trzeba wam przyznać że skąpi jesteście za 140 zł to ledwo na flachę dobrą starcza a wy płaczecie na forum że wam kasę zżarło, no wstyd i hańba wam raz pod górkę a raz z górki i trudno żyje się dalej. A co ja mam powiedzieć jak zamawiałem przedpremierową wersję bf5 i mi zżarło 400 zł a gry do dzisiaj niema więc się cieszcie że w ogóle możecie ją uruchomić!
 2. Witam na steam z innych gier np: cs go można zdobyć jakieś tła profilowe ramki na profil (kture są nowością) czy e motki na czat lub inne stylizacje. Czy zamierzacie również wprowadzić takie rzeczy społecznościowe na steam co by przy okazji w małym stopniu reklamowało gre ? Np: taka ramka widzi ją każdy znajomy i od razu widać z jakiej gry jest, a poza tym to jest miłe urozmaicenie od wydawców gier którzy korzystają z steam.
 3. też tak miałem i i chyba wiem dlaczego: jak miałem stary luter to był zepsuty i pobierał dane ale ich nie wysyłał to też miałem że mi się personalizacja nie zapisywała ale z kolei ja kupiłem nowy co prawidłowo działało wysyłanie danych jak i pobieranie to błąd ten mi zniknął.
 4. LEONARDINIO

  My.Games

  Podpisuje się pod pytaniami i dodam nowe. 7.Pytanie Na kiedy prowizorycznie prognozujecie wydanie finalnej wersji gry ?
 5. Podpisuje się pod tym w stu procentach się z tym zgadzam. Sam na razie sobie odpuściłem grę w ww3 ale czekam na moment wydania z nadzieją że będzie lepiej.
 6. jestem za tym aby wstawić tam nazwy typu aleja 26 na pewno lepiej by to wyglądało , było bardziej przyjemne dla oka i łatwiej by się ustalało pozycje
 7. Wszedłem sobie na pte zerknąć jakie nowości będą i pierwsze wrażenie to naprawdę byłem mile zaskoczony jak zobaczyłem dzienne misje no super tylko jak dacie to na oficiala to przetłumaczcie również na polski. Interface super lepiej jak było i nawet chyba grafika bardziej zoptymalizowana ponieważ miałem ciut więcej fps . Ogólnie to naprawdę jest wiele nowości na plus poza drobnymi bugami których nie będę wymieniał bo to pte oby tak dalej to zyskacie sporo graczy ja sam zacznę z powrotem w to grać jak tak będzie się rozwijać gra ale na razie zaczekam aż będą ze 2 potężniejsze aktualizacje na oficialu Pozdrawia deweloperów fan ww3 LEONARDINIO
 8. LEONARDINIO

  Battle Royal

  Widzę że dalej piszesz zbędne posty uprzykrzając się innym i nic nie wnosząc do tematu, rób tak dalej a widzę malowaną reputacje u ciebie. Takich antyspołecznych forumowiczów jak ty to powinni banować moim zdaniem.
 9. dobry pomysł z trybem rankingowym zachęcam do głosowania
 10. I noticed that there are not enough sniper weapons, that's why it's a proposition. 1. Barrett m82 2. hk psg1 3. m110 4. sig sauer 550 5. pgm hecate II 6. sako trg-21 7. sr-25
 11. Po pierwsze nie oceniaj kogoś po pisowni a po drugie widać jakie masz niskie doświadczenie w grach fps i nie wiesz jakie są najbardziej grywalne, zatem wybacz ale jak piszesz posty aby komuś dogryźć i nabijać se topkę na forum to lepiej sobie odpuść. Ponieważ niema to najmniejszego sensu a twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu.
 12. I will write this, the game is very nice and I like it, but unfortunately there is something that would stop a lot of players for a longer time. 1. In my opinion, something that is missing in this game is the lack of ranked games that show what a good player is, you could solve this problem based on the well-known detmecz game, of course, the ranking itself is lime if there is nothing in return. Therefore, skins should not be available for purchase immediately or in the case of weapons all unlocked, skins should be obtained for example: for winning a fight in a ranking, alboza, 5 ranked battles and for achieving the rank in the system which is now. And for it to have some mustache, these skins should be visible after the match, but so that the winning team would see skins such as those set by the players. 2. It will also be necessary to introduce some clans in which a larger group of people will be able to gather together and play together, but of course these players should also have the benefits of such a clan, but not only to be in it. First of all, the clan should have some levels, which increases the space in the clan, it could also be such a solution, for example: winning clan fight gets some points there and for these points can be exchanged for some bonus to the exp on one day or to money in game or resources. Well, let's be honest with each other to play for pleasure as much as you can? For pleasure, you can play it for 100 hours and the game is boring so it has always been and will be. And if the farm51 studio wants to keep a really large number of players, it has to give some game goal to the players, the goal I mentioned above or think of a new one, I do not think that something else would keep the players for longer. Therefore, I sincerely hope that the farm51 studio will take it to heart what I wrote and will do something about it eventually. If you agree with this then please give me a voice
 13. Napiszę to tak gra jest bardzo fajna i mi się podoba, ale niestety niema tego czegoś co by zatrzymało większą ilość graczy na dłuższy czas. 1. Moim zdaniem to coś czego brakuje w tej grze to jest brak rozgrywek rankingowych świadczących o tym jaki jest dobry gracz, można było by rozwiązać ten problem na podstawie znanej rozgrywki detmecz tylko oczywiście samo wbijanie rankingu to lipa jeśli niema nic w zamian. Dlatego skiny nie powinny być od razu do kupna bądź w przypadku broni wszystkie odblokowane, skiny powinno się dostawać np: za wygraną walkę w rankingowym, alboza 5 walk rankingowych i za osiągnięcie rangi w systemie którym jest teraz. I aby miało to jakiś sęs to te skiny powinno widać po zakończeniu meczu ale tak aby wygrana drużyna widziała skiny takie jakie sobie ustawili gracze. 2. Trzeba będzie również wprowadzić jakieś klany w których będzie mogła się zbierać większa grupa ludzi i razem grać, ale oczywiście ci gracze powinni mieś również korzyści z takiego klanu ale nie tylko tyle aby w nim być. Przede wszystkim klan powinien mieć jakieś tam poziomy które zwiększając się zwiększa miejsca w klanie, mogło by być również takie rozwiązanie np: wygrywając walki klan dostaje jakieś tam punkty i za te punkty można wymienić na jakiś tam bonus do expa na 1 dzień bądź do pieniędzy w grze lub zasobów. No bo tak bądźmy ze sobą szczerzy grać dla przyjemności ile można? Dla przyjemności to można pograć sobie max 100 godzin i się gra nudzi tak zawsze było jest i będzie. A jeżeli studio farm51 będzie chciało zatrzymać naprawdę większą liczbę graczy to musi dać jakiś cel gry graczom, cel który wymieniłem powyżej lub wymyśleć jakiś nowy, no nie wydaje mi się aby coś innego zatrzymało graczy na dłużej. Dlatego mam szczerą nadzieję iż studio farm51 weźmie sobie to do serca co napisałem i coś z tym w końcu zrobi.
 14. Witam moim zdaniem lepiej by to wyglądało jeżeli po zakończeniu meczu jak jest pokazywana najlepsza drużyna to skiny broni były by takie jakie posiada gracz z danym skinem czyli rożne a nie wszystkie takie same jak broń którą posiadam. Proszę się wypowiedzieć co o tym myślicie.
×
×
 • Create New...