Jump to content
Sign in to follow this  
Muflex

Najczęściej Zadawane Pytania

Recommended Posts

PODSTAWY
-------------------------------------------------------------

JAKIM RODZAJEM GRY JEST WORLD WAR 3?

World War 3 to gra z gatunku FPS, której głównym elementem są bitwy o dużej skali z udziałem piechoty i pojazdów opancerzonych. World War 3 przedstawia fikcyjny konflikt 21 wieku, odgrywający się w najsłynniejszych miastach świata.

JAKIE SĄ WYMAGANIA SPRZĘTOWE WORLD WAR 3?

Wkrótce więcej informacji na ten temat :)

NA JAKICH SYSTEMACH OPERACYJNYCH BĘDZIE DOSTĘPNE WORLD WAR 3?

W momencie premiery World War 3 będzie dostępne ekskluzywnie na komputerach osobistych z systemem Windows.

SKĄD BĘDĘ MOGĘ POBRAĆ WORLD WAR 3?

World War 3 będzie dostępne na platformie Steam.

CZY POTRZEBUJĘ STEAM BY GRAĆ W WORLD WAR 3?

Tak, konto Steam będzie wymagane, by grać w World War 3.

ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁO WORLD WAR 3?

Wkrótce więcej informacji na ten temat :)

CZY WORLD WAR 3 BĘDZIE ZAWIERAŁO MIKROPŁATNOŚCI?

Tak, w World War 3 będzie możliwe zakupienie dodatkowych elementów ekwipunku. Będą to jednak elementy wizualne, które nie mają żadnego wpływu na mechaniki gry i nie dadzą przewagi w rozgrywce.

ROZGRYWKA

----------------------------------------------------------------------------

CZY WORLD WAR 3 BĘDZIE ZAWIERAŁ TRYB SINGLE-PLAYER?

Nie, World War 3 będzie grą wyłącznie wieloosobową, wymagającą ciągłego i stabilnego połączenia z internetem.

CZY WORLD WAR 3 BĘDZIE GRĄ REALISTYCZNĄ?

World War 3 balansuje swoją rozgrywkę pomiędzy realizmem a zabawą. Naszym głównym celem jest sprawienie, by gracz myślał i czuł się jak żołnierz a jednocześnie świetnie się bawił.

ILE POTRWA JEDNA BITWA W WORLD WAR 3?

Jedna, pełna gra w World War 3 może trwać około godziny.

W JAKI SPOSÓB BĘDĘ MOGĘ WCHODZIĆ W INTERAKCJĘ Z INNYMI GRACZAMI W WORLD WAR 3?

Oprócz brania udziału w ogromnych, 64-osobowych bitwach, Ty, Twoi znajomi i inni gracze mogą używać czatu wewnątrz gry, tworzyć drużyny i klany.

CZY BĘDĘ MÓGŁ SPERSONALIZOWAĆ SWÓJ EKWIPUNEK W WORLD WAR 3?

Tak, w World War 3 znajdziesz obszerny system personalizacji, który pozwoli Ci dopasować do swojej broni gamę dodatków i części zamiennych, ubrać swoją postać w dokładnie odwzorowany wojskowy mundur, a nawet zamienić wieżę w swoim czołgu.

JAKIE JEST WASZE PODEJŚCIE DO CHEATERÓW, HACKERÓW I INNEGO RODZAJU OSZUKIWANIA?

Jesteśmy zdeterminowani by ukarać każdego gracza, który zostanie przyłapany na używaniu zewnętrznych programów by oszukiwać w World War 3. Kary te będą surowe i mogą doprowadzić do zawieszenia dostępu lub usunięcia konta.

GDZIE BĘDĘ MÓGŁ ZGŁOSIĆ INNEGO GRACZA KTÓREGO PODEJRZEWAM O UŻYWANIE CHEATÓW?

Przyjmujemy zgłoszenia na temat oszukiwania i złego zachowania pod adresem hacks@worldwar3.com. Upewnij się, że posiadasz pełny przydomek zgłaszanego gracza, jak i potrzebne dowody (screenshoty, video)

JAKIEGO POZIOMU PRZEMOCY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ W WORLD WAR 3?

World War 3 to intensywne strzelaniny, eksplozje i taktyczne pojedynki. Gra nie zawiera jednak przesadnej, krwawej przemocy.

WCZESNY DOSTĘP
----------------------------------------------------------------------------

DLACZEGO WCZESNY DOSTĘP?

Wczesny dostęp pozwoli nam przetestować podstawowe elementy gry, takie jak kod sieciowy i mechaniki. Jednocześnie zbierając wasze opinie będziemy mogli rozwijać grę w kierunku którego oczekuje społeczność World War 3.

KIEDY BĘDZIE MIAŁA PREMIERĘ PEŁNA WERSJA GRY?

Więcej informacji podamy wkrótce.

CZY STRACĘ MÓJ POSTĘP, GDY POJAWI SIĘ PEŁNA WERSJA GRY?

Nie! Cały Twój postęp poczyniony podczas wczesnego dostępu zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.

INNE
-----------------------------------------------------------------

GDZIE MOGĘ PRZECZYTAĆ O NOWOŚCIACH DOTYCZĄCYCH WORLD WAR 3?

Odwiedzaj regularnie nasze kanały social media oraz niniejsze forum.

CZY MOGĘ TWORZYĆ WŁASNE FILMY, W KTÓRYCH ELEMENTEM BĘDZIE WORLD WAR 3?

Tak, możesz tworzyć filmy lub streamować World War 3, jeżeli tylko wyraźnie opiszesz swój film/stream jako wykorzystujący elementy z World War 3.

MAM PROBLEM TECHNICZNY Z WORLD WAR 3, JAK MOGĘ SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ?

Możesz zawsze skontaktować się z naszym działem Wsparcia Graczy pod adresem support@worldwar3.com lub wypelniajac formularz wsparcia na naszej stronie www.worldwar3.com

MAM INNE PYTANIE, GDZIE MOGĘ JE ZADAĆ?

Odwiedź jeden z naszych oficjalnych kanałów, takich jak forum World War 3, Facebook lub Twitter.

• Like 2
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...