Jump to content
AdliS

Walka z hejtem WW3 na Steam (wygrana?)

Recommended Posts

Zacznę może od tego iż od kiedy zamieściłem post odnośnie negatywnych recenzji (a była ich masa) zacząłem walkę z tymi co negatywnie oceniali grę World War 3.

Ktoś kiedyś powiedział że to nie ma sensu, postanowiłem się przekonać czy to ma sens czy nie :D

Więc było to tak, każda negatywna recenzja na Steam była ostro traktowana prze zemnie, i w dosadny sposób wyjaśniałem im co i jak, bo jak można pisać bzdurne recenzje mając przegrane w te grę 0.1h do max 1h... (rozumiem mieć przegrane 1h ale warto napisać co ci się w tej grze podobało i co odpychało a nie chamskie recenzje w stylu: gówniana gra nie polecam kupować itp.)

ps. to nawet ja w ten sposób nie oceniłem Rusta ;)

Dalej do akcji przyłączyli się chłopaki z Team GiD, nie wiem czy spontanicznie czy też się tym zainteresowali, i również nie odpuszczali walki z wysypem negatywnych recenzji odnośnie World War 3.

Powiem szczerze, patrząc i czytając co niektórych recenzje, aż mnie głowa bolała, bo jakim to trzeba być za przeproszeniem cieciem aby pisać tak bzdurne recenzje mijające się z prawdą, oraz nawołujące ludzi do tego aby nie kupowali tej gry.

Ok, co dalej, po 8-9 dniach był zauważalny postęp, niektóre recenzje były usuwane, ludzie chyba zrozumieli co znaczy Early Access i w moim mniemaniu brali na to poprawkę przy ocenianiu gry (późno ale zawszę).

Fakt faktem nadal pojawiały się negatywne oceny, lecz były one rozbudowane, w sensie gracze zaczęli wymieniać plusy jak i minusy gry, pisali co się im podobało i co można by było zmienić, dopisując na końcu swojej oceny że czekają na dalszy rozwój gry.

Teraz tak, przed darmowym weekendem, ostanie recenzje 63% (mieszane) Obecnie 77% (w większości pozytywne)

1337312013_Beztytuu.png.a3d565e1c4e33b362825ab46c7bdf64b.png

I teraz tak, wiem że to zasługa samych developerów gry, za same aktualizacje i poprawki do gry, za co im dziękuje w imieniu graczy 👍

Ale jakąś tam cegiełkę dołożyliśmy dzięki walką z tymi pożal się boże recenzentami 😄

Na sam koniec dodam iż ładnie to wygląda "W większości pozytywne" :D Jeszcze to na dole trzeba zmienić 😉 ale to w swoim czasie samo się zmieni.

• Like 1
  • Thanks 2

Większości to dzieciaki oceniają tą grę gdzie sądzili że jeśli coś inaczej wygląda to gra się jak w csgo lub BF 5 czy bf1,ale cóż XXI wiek i nadal nie rozumie się early access,jak dla mnie gra jest fajna ale na minus czasami jest problem z grą,ale to wczesny dostęp a opinię wystawie w oficjalnym dniu premiery

Posted (edited)

To może dwa słowa ode mnie. W Battlefieldach 3 i 4 spędziłem pewnie jakieś 4k godzin. Upatrzyłem sobie w WW3 ich następcę gdyż zarówno 1, jak i 5 to według mnie jakieś nieporozumienie. WW3 kupiłem praktycznie zaraz po wydaniu, od tej pory przegrałem łącznie jakieś 20h. Powiecie że całe nic i po części będziecie mieli rację. Chciałbym poświęcić tej produkcji więcej czasu, niestety gra mnie do siebie nie przekonuje. Zmieniłem komputer, zainwestowałem w łącze światłowodowe. Odpalam grę po ponad pół roku zachęcony podobno wielkimi zmianami na plus. Jest lepiej, owszem.

Optymalizacja się polepszyła, choć nie ukrywam spodziewałem się czegoś innego. Pomimo stałych 60+ fpsów mam ciągłe pojawiają się jakieś przycinki. 

Spawnpointy jak były słabe tak dalej są słabe. Dziś w 2 rundach zdarzyło się to 3x. Raz też zrespiłem się bezpośrednio za przeciwnikiem. To chyba nie o to chodzi. 

I teraz co do samej zawartości - odnoszę wrażenie, że jest zbyt duży focus na "bonusy" - UAV, airstrike'i, drony i inne wynalazki. Według mnie tworzy to zbyt dużo, niepotrzebnego, chaosu. Chyba główny powód, dla którego opuściłem CODy. Your UAV is ready for deployment... Enemy's airstrike blablabla... i tak non stop. Do tego stopnia, że czasem ciężko się skupić na samej rozgrywce. Szczególnie, ale nie tylko, przeszkadza to w zamkniętych pomieszczeniach, gdy załóżmy przejmuję capa i staram się usłyszeć przeciwnika i nagle "your UAV..." i dostaję bułę z boku bo nic nie słyszałem. Respy mogę przeżyć, przycinki są do przeżycia (w końcu nie mam kompa za 12, ale jedynie za 4k...), ale te wynalazki dziś mnie najmocniej zniechęcają do gry. Da się jakoś wyłączyć te "głosy"?

Jest lepiej, nawet dużo lepiej, niż było kilka miesięcy temu. Niewątpliwy progres jest widoczny.  Natomiast w dalszym ciągu twierdzę, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze wiele. Na szczęście gra nie jest skończona i mam nadzieję, że finalny produkt będzie lepszy. 

Edited by Porezowy

Dnia 8.07.2019 o 19:50, Porezowy napisał:

To może dwa słowa ode mnie. W Battlefieldach 3 i 4 spędziłem pewnie jakieś 4k godzin...

Też spędziłem ponad 3k godzin w bf4, ww3 jednak nie jest dla mnie, myślę że warto zerknąć na grę Squad w którą gram od około miesiąca i nie mogę przestać...

- mnóstwo pełnych serwerów 

- 40 vs 40 wkrótce  50 vs 50

- w miarę zrobione mapy

- bardzo wysoki poziom realizmu pola walki

- niezbędna komunikacja, współpraca ze składem ( 9 osób ) i z innymi składami

- dźwięki w tej grze to mistrzostwo

https://www.youtube.com/watch?v=V-dT0RHKQrg