Jump to content
 • 0
Sign in to follow this  
LEONARDINIO

[personalizacja] [trybygier] [klany]

Czy zgadzacie sę z tym co napisałem  

4 members have voted

 1. 1. Czy zgadzacie sę z tym co napisałem

  • Zgadzam się
   1
  • Nie zgadzam się
   3


Question

Napiszę to tak gra jest bardzo fajna i mi się podoba, ale niestety niema tego czegoś co by zatrzymało większą ilość graczy na dłuższy czas.

1. Moim zdaniem to coś czego brakuje w tej grze to jest brak rozgrywek rankingowych świadczących o tym jaki jest dobry gracz, można było by rozwiązać ten problem na podstawie znanej rozgrywki detmecz tylko oczywiście samo wbijanie rankingu to lipa jeśli niema nic w zamian.

Dlatego skiny nie powinny być od razu do kupna bądź w przypadku broni wszystkie odblokowane, skiny powinno się dostawać np: za  wygraną walkę w rankingowym, alboza 5 walk rankingowych i za osiągnięcie rangi  w systemie którym jest teraz.

I aby miało to jakiś sęs to te skiny powinno widać po zakończeniu meczu ale tak aby wygrana drużyna widziała skiny takie jakie sobie ustawili gracze.

2. Trzeba będzie również wprowadzić jakieś klany w których będzie mogła się zbierać większa grupa ludzi i razem grać, ale oczywiście ci gracze powinni mieś również korzyści z takiego klanu ale nie tylko tyle aby w nim być.

Przede wszystkim klan powinien mieć jakieś tam poziomy które zwiększając się zwiększa miejsca w klanie, mogło by być również takie rozwiązanie np: wygrywając walki klan dostaje jakieś tam punkty i za te punkty można wymienić na jakiś tam bonus do expa na 1 dzień bądź do pieniędzy w grze lub zasobów.

No bo tak bądźmy ze sobą szczerzy grać dla przyjemności ile można? Dla przyjemności to można pograć sobie max 100 godzin i się gra nudzi tak zawsze było jest i będzie.

A jeżeli studio farm51 będzie chciało zatrzymać naprawdę większą liczbę graczy  to musi dać jakiś cel gry graczom, cel który wymieniłem powyżej lub wymyśleć jakiś nowy, no nie wydaje mi się aby coś innego zatrzymało graczy na dłużej.

Dlatego mam szczerą nadzieję iż studio farm51 weźmie sobie to do serca co napisałem i coś z tym w końcu zrobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

 • 1
5 godzin temu, Hourdeau napisał:

Stary jeżeli myślisz, że dzięki twoim pomysłom ta gra utrzyma graczy na dłużej to serio nie wiem jak na to wpadłeś.
Poza tym po ortografii i stylu pisania wnoszę, że nie masz zbytnio pojęcia co może, a co nie może przyciągnąć i utrzymać graczy.

Po pierwsze nie oceniaj kogoś po pisowni a po drugie widać jakie masz niskie doświadczenie w grach fps i nie wiesz jakie są najbardziej grywalne, zatem wybacz ale jak piszesz posty aby komuś dogryźć i nabijać se topkę na forum to lepiej sobie odpuść.

Ponieważ niema to najmniejszego sensu a twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...