Jump to content
Rozmo

Sugestia została przesłana do weryfikacji.

Message added by Rozmo

Recommended Posts

pssofficiallogo2k.thumb.png.253fb87541f8cf8abb91756430019a6d.png

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych.

Ile osób ma wszystkie wykupione przedmioty na serwerach PTE?
Czołgi, Naloty, Bronie, Dodatki do Broni i Ubrania.20190721185852_1.thumb.jpg.685d8b41bd0f3ce7e8f7c85e009016de.jpg
Raczej nikt, bo na serwery PTE wpadamy od czasu do czasu testować a nie grać.
A ile osób ma wszystko wykupione na serwerach Live?
Domyślam się że większość.
No tak ale do czego zmierzam.
Według mnie dużo łatwiej by nam się testowało coś na serwerach gdyby konto które jest przypisane na serwer PTE miało odblokowane wszystkie przedmioty i wszystkie dodatki. 

Ułatwi nam to lepsze testowanie poszczególnych broni jak i nowych dodatków które będą wchodzić. Nie każdy jest sobie w stanie pozwolić na wykupienie wszystkich przedmiotów na PTE.
A najczęściej gdy wchodzi jakiś nowy przedmiot do testowanie to nie ma się kasy by go wykupić i przetestować.
Dlatego propozycja jest taka by wszystkie przedmioty na PTE były bez wyjątków odblokowane.

Z poważaniem [PSS] Sknera

Powodem, dla którego tego nie robimy jest fakt, że kupowanie itemów i progresja to część testowania - jak coś się zepsuje w kupowaniu przedmiotów, to jak to znajdziemy, jak wszyscy będą mieli wszystko?

To samo z progresją, jak coś w niej zmienimy, to musimy to przetestować, jak szybko dostajemy XP itd. Mam na głownym koncie miliony, więc nie patrzę zupełnie na to, czy kasa się dodaje ani czy coś nie jest za drogie - na PTE jest inaczej.

Ale żeby nie było, to zwiększamy kasę na PTE x4 :P

• Like 2

Posted (edited)

Nie ukrywamy tylko my gramy o innych porach jak GiD i Mike4r wiesz to doskonale. Ale to nie temat na takie kwestie. Co do progresji to ciężko tu mówić o czym takim w momencie gdy serwery są wyłączone. Dobry przykład to wczorajsza Sobota i Niedziela. Planowaliśmy się pobawić na serwerach PTE a serwery PTE były wyłączone. Działały z tego co pamiętam w piątek.

@ps Pomysł z większą kasą na PTE dobry. Szkoda tylko że serwery nie działają w Weekend gdy jest nas najwięcej.

Edited by [PSS] Sknera

7 minutes ago, Mike4r said:

Bylo trzeba troche pograc na PTE party, a nie gdzies sie ukrywacie.

A nie sądzisz że nie wszyscy mają na to czas?nie wszyscy chodzą do szkoły czy studiują bo inni również pracują i mają rodziny.

Posted (edited)

Zgadzam się z Mike4r. Ja nie jestem tu dobrym przykładem, bo pracuje, ale nie mam rodziny i dzieci, ale 80% (jak nie więcej) GiD-u ma rodziny i dzieci, a jednak są w stanie poświęcić czas testować i pomagać (to w odpowiedzi na przy koszalek), a wszystko ma swój cel o czym wspomniał Ragir. 

Dobrze jest jak jest, a w piątek serwery były włączone bo były testy. Weekend był na zbieranie informacji (to tylko moja teoria). Dodatkowo w testach skupiamy się na odpowiednich aspektach działania gry i jeśli będzie to mechanika broni i jej balans to na pewno udostępnią broń, a gdy testujemy obciążenie serwerów i ich stabilność to wszystkie bronie i elementy są moim zdaniem zbędne. Dodatkowo na serwerach live raczej ludzie, którzy grają regularnie mają dość funduszy by kupić wszystko, do tego nie jest potrzebny serwer PTE. 

Oprócz tego wcześniej było wszystko to ludzie mówili że gra nie ma systemu progresji i jest bezcelowa. Temat uznaje za wyczerpany. 

Pozdrawiam GanjuhA 

Edited by GanjuhA

22 minutes ago, GanjuhA said:

Zgadzam się z Mike4r. Ja nie jestem tu dobrym przykładem, bo pracuje, ale nie mam rodziny i dzieci, ale 80% (jak nie więcej) GiD-u ma rodziny i dzieci, a jednak są w stanie poświęcić czas testować i pomagać (to w odpowiedzi na przy koszalek), a wszystko ma swój cel o czym wspomniał Ragir. 

Dobrze jest jak jest, a w piątek serwery były włączone bo były testy. Weekend był na zbieranie informacji (to tylko moja teoria). Dodatkowo w testach skupiamy się na odpowiednich aspektach działania gry i jeśli będzie to mechanika broni i jej balans to na pewno udostępnią broń, a gdy testujemy obciążenie serwerów i ich stabilność to wszystkie bronie i elementy są moim zdaniem zbędne. Dodatkowo na serwerach live raczej ludzie, którzy grają regularnie mają dość funduszy by kupić wszystko, do tego nie jest potrzebny serwer PTE. 

Oprócz tego wcześniej było wszystko to ludzie mówili że gra nie ma systemu progresji i jest bezcelowa. Temat uznaje za wyczerpany. 

Pozdrawiam GanjuhA 

Jak nie masz dzieci to nie wiesz jak jest,nie wiem skąd te 80% ale ok niech tak będzie,a GID to nie wszyscy i nie muszę ją jak co te 20% dostosować się że grać trzeba bo to jedno życie

Posted (edited)

Panowie Rozmawiamy o PTE a nie LIVE.
To że posiadamy wszystkie przedmioty na Live w żaden sposób nie wpływa na rozgrywkę PTE.
Jak wchodzi nowy przedmiot to i tak musisz go kupić za gotówkę która masz na PTE. @GanjuhA obecnie po wypowiedzi Ragira przyznaje mu trochę racji choć przydało by się by serwer PTE były otwarte w cały weekend albo jak kto woli Piątek, Sobota, Niedziela. A nie jak komu się podoba. Zamykanie serwerów PTE nie ułatwia sprawy.

Sporo osób które mogło by przyjść testować ma opory przed tym wyborem. Zajmowanie przestrzeni dyskowej na i tak małym dysku twardym. Jak i brak chęci wbijania wszystkiego od początku powoduje niską frekwencję na PTE. Dobry przykład to ostatni piątek. Przynajmniej jak my byliśmy na serwerze było max 45 osób. Próba przekonania większej ilości osób do odwiedzenia PTE spełzła na niczym.  Obecnie jest problem by na PTE uzbierać 60 osób a co dopiero większa ilość graczy. Wam panowie mówi się takie rzeczy łatwo bo jak sami wspomnieliście starzy wyjadacze mają większość przedmiotów odblokowanych. Ale nowi gracze którzy do nas dołączają takiego arsenału nie posiadają.

@GiD pewnie myśli że posta napisałem w własnym interesie. Mylicie się. Co chciałem to kupiłem na PTE jak i Live i nie ma problemu z grą na jednym jak i drugim serwie. Post piszę w imieniu graczy którzy zgłaszają problem a nie podejmują w tej sprawie żadnych kroków.

@ps Serwery otwarte w Weekend jak i gold x4 zamykały by temat. Co ty na to @Ragir

Z poważaniem [PSS] Sknera

Edited by [PSS] Sknera

Nie wyłączaliśmy serwerów na weekend, także nie wiem dlaczego ich nie było w razie czego - następnym razem dajcie znać ;)