Jump to content
Sign in to follow this  
DareQQ

[Bronie] Magazynki bębenkowe

Recommended Posts

Witajcie!

Chciałbym się z Wami podzielić moimi przemyśleniami na temat magazynków bębenkowych. Mianowicie wydaje mi się, że ich obecność w grze jest niedopracowana. Osobiście uważam, że fakt, że posiadamy np. 3 magazynki po 60 sztuk amunicji w każdym jest mało realistyczny, jak również jest on zmorą w szczególności na TDM i to w tym trybie widać jaką przewagę daje magazynek bębęnkowy.

Czy według was nie było by lepszym rozwiązaniem aby magazynek bębenkowy był tylko pierwszym magazynkiem jakiego używamy?

Osobiście widziałbym to tak:
Przyjmijmy, że mamy do dyspozycji 120sztuk amunicji. Wybierając w customizacji magazynek bębenkowy mamy go założonego zaraz po odrodzeniu. Pozostałe 60sztuk amunicji jest już np. w 2 magazynkach po 30 sztuk.

Czyli: Respawn (bębenek 60szt.) -> przeładowanie (30 sztuk) -> przeładowanie (30 szt.)

Niestety nie wiem jakby rozwiązać temat przeładowania niepełnego magazynku. Ale wydaje mi się, że opcja jest tylko jedna - tracimy pozostałe pociski które nie zostały zużyte w magazynku i doładowujemy tylko pełne magazynki.

Magazynek bębenkowy byłby dostępny ponownie po doładowaniu 60 sztuk amunicji z paczki. Ale nadal obowiązywała by zasada 1. przeładowanie - Bębenek (60szt.) 2. i 3. przeładowanie (magazynki po 30szt.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minut temu, ZwierzaK napisał:

A co zrobic z LKM ?

LKM to LKM. Jeżeli LKM ma 2 magazynki po 100szt. amunicji to nie widzę tutaj problemu. Po przeładowaniu go np. w stanie gdy masz 50 pestek to je tracisz i masz tylko ten jeden cały który został. Aby mieć ponownie nowy magazynek musisz zasięgnąć paczki z amunicją

Share this post


Link to post
Share on other sites

duże magazynki faktycznie dają zwiększoną siłę ognia, znika cecha charakterystyczna dla LKM

zrobiłbym magazynki max 40 naboi jako kupne poszerzenie lub / i sklejone 2 magazynki razem co by dało szybsze przeładowanie zestawu ale tylko zestawu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu opinia ze Steam:-)

,,All is good so hard to play... u need teamwork to win and i have no idea who went in a battle with only 90 bullets... i mean seriously? this is ww3 200 enemy include tanks and drones vs 90 bullets? great job,,, if u have a death wish go ahead atlease let us pick up the bullets for deadbodies : (game is good.. go with it..team work is everything)"

:-)))) opinie sa podzielone;-)

Chociaz mysle ze gosciu jeszcze nie odkryl ze mozna doladowac amunicje na punktach przejmowania.

Edited by fikost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po to istnieją magazynki bębenkowe żeby z nich korzystać. Po co znów wydziwiać i stwarzać sztuczne ograniczenia w celu....? No w jakim właśnie celu?

Dnia 5.08.2019 o 11:41, DareQQ napisał:

jest mało realistyczny

?????????
Jest mało realistyczny bo? Jeden magazynek bębenkowy (60szt.) może nawet ważyć mniej niż 2 magazynki po 30sztuk amunicji. Ładownice? Są specjalnie przystosowane do posiadania magazynków bębenkowych - skoro nie używa się klasycznych magazynków to na kamizelce jest wystarczająco dużo miejsca by je nosić.

 

Dnia 5.08.2019 o 11:41, DareQQ napisał:

zmorą w szczególności na TDM i to w tym trybie widać jaką przewagę daje magazynek bębęnkowy.

Zmora w TDM - trybie gdzie często gracze giną nim zdążą wystrzelić cały 30nabojowy magazynek, a ty proponujesz żeby bębenkowy magazynek działał tylko jako ten pierwszy. Zauważyłeś już dziurę w logice czy mam to tłumaczyć dalej? Poza tym nikt nie broni ci korzystać z bębenkowych magazynków i niwelować rzekomą przewagę.

Dnia 5.08.2019 o 15:10, GaceK napisał:

zrobiłbym magazynki max 40 naboi jako kupne poszerzenie lub / i sklejone 2 magazynki razem co by dało szybsze przeładowanie zestawu ale tylko zestawu

2x40=80 -> wraz z tak szybkim przeładowaniem tworzysz jeszcze bardziej OP mechanizm niż jeden pojedynczy magazynek bębenkowy (60). Przemyśl trochę swój pomysł nim tak palniesz.

Dnia 6.08.2019 o 00:43, fikost napisał:

Chociaz mysle ze gosciu jeszcze nie odkryl ze mozna doladowac amunicje na punktach przejmowania.

To nie są podzielone opinie tylko fakt - na pole walki w WW3 spawnuje się z żałośnie niską i nierealną ilością amunicji. Posiadanie 2-3 magazynków na zmianę jest chore i jeżeli gracz nie tylko zużywa ją strzelając do celu ale także tworząc ogień zaporowy itp itd to co chwilę trzeba biegać do punktu przejmowania lub mieć chłopa obok z zaopatrzeniem.

Standardowe wyposażenie żołnierza to minimum(!) 5magazynków (150sztuk amunicji rezerwowej+30 w broni), a o ile dobrze kojarzę taką "normą" ilości amunicji w armii USA to 30+210. To chyba robi różnicę, co nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...