Jump to content

Recommended Posts

- bug z wyborem ognia nadal nie poprawiony. zgłaszałem. ginąc ze snajperką po respawn'ie z karabinkiem jako bronią podstawową strzelam ogniem pojedynczym zamiast ciągłym.

- wksaźnik ognia często wskazuje semi gdy jest ustawiony automat (po respie)

- dodałbym możliwość ustawiania jakie tryby ognia mieć dostępne dla broni. nie widziałem by ktoś używał burst'u a męczące jest tylko go omijanie podczas przełączania trybu

- losowy (?) sposób dobierania dowódców plutonów. wydaje mi się że gdy istnieje drastyczna różnica w rangach mając tego generała powinienem mieć wybór czy objąć dowództwo i pokierować nobkami bo często są sytuacje kuriozalne gdy gość z k/d 7:15 nijak nie ogarnia zasady zdobywania punków, rozkazy wydaje bez logiki, i nie da się dobić do helki/czołgu nie mówiąc o wygraniu meczu. core'owi gracze mogli by tu być trochę promowani. nie mówię o łechtaniu ego; sensowne kierowanie squadem wszystkim wyjdzie na dobre

Witaj GaceK,

1.Możesz napisać nam jaką konfiguracje masz? Że po odrodzeniu pozostaje Ci ten sam tryb ognia? Mechanika w grze jest na razie tak że tryb ognia pozostaje taki sam na danej broni jak umierasz.

2.Tak samo, proszę podaj jaką broń używasz i jej konfiguracje abyśmy mogli zrobić repro.

3.  Zgadzam się i prześlę to i oby taka możliwość powstała.

4. Zawsze możesz zgłosić to jako sugestie. 

Pozdrawiam.