Jump to content
  • 4
Lugresky

[Bronie] Aktywacja Latarki + Lasera

Rozmo

Sugestia została przesłana do weryfikacji.

Message added by Rozmo

Question

Posted (edited)

Siemka :)

Czy jest szansa aby laser i latarka miały oddzielny BIND lub ewentualnie konstrukcja na zasadzie radialnego menu?
[trzymając T wyskakuje menu i tam wybieramy co chcemy aktualnie włączyć (laser, latarka, oba)]

Obecnie to wygląda tak, że jeżeli chcę włączyć latarkę i lasery to muszę przeklikać ze 4 razy by mieć to i to włączone :)

Pozdrawiam.

Edited by Lugresky
  • Like 2

8 answers to this question

Recommended Posts

• 2

Ja nie widzę w tym problemu, osobiście myślę że taki szczegół powinien znaleźć się w grze. Lecz to co jest teraz nie przeszkadza mi aż tak bardzo. +up

• 1

@Hourdeau 3x jeżeli chcesz biegać z tym i tym. Ta opcja ułatwia odpalenie tego czego chcę w biegu kiedy nie widać, a słychać przełączanie. Podczas zadymy jest to ułatwienie bo nie myśli się ile razy się klika tylko odpalam to co chcę. Dodatkowo napisałem albo dodatkowy bind albo radial choć lepsze i szybsze będzie zrobienie dodatkowego binda.

• 0
12 godzin temu, Hourdeau napisał:

No to najwidoczniej jestem graczem z jakimiś nadludzkimi umiejętnościami skoro 3krotne klawisza nie sprawia mi żadnych trudności i to na początku gry bo z tego co kojarzę to ustawienie lasera i latarki pozostaje to samo po śmierci. Zresztą nawet największa zadyma nie jest w stanie przeszkodzić mi w tym by kliknąć drugi czy trzeci raz ten przycisk bo to naprawdę jest tak wymagająca czynność...

No właśnie nie jest takie proste i widać jak bardzo znasz grę o której się wypowiadasz. Aby włączyć samą latarkę należy kliknąć 2 razy gdyż za pierwszym razem się nie aktywuje. Jeżeli masz combo latarki z laserem to 2 kliknięciem włączasz laser, 3 latarkę a 4 to i to. Więc nie gadaj, że nie ma tutaj problemu bo ustawienie binda dla poszczególnej funkcji latarki byłby fajny. Poza tym "pozycja" latarki nie zapisuje się po śmierci.

• 0
Posted (edited)

widziałbym to tak: przytrzymanie klawisza rozwija menu i masz do wyboru jakie urządzenie chcesz włączać/wyłączać zwykłym naciśnięciem tego klawisza. łatwe do zmiany w każdej chwili, nie rozbudowywuje klawiszologi

UPDATE: coś podobnego można by dodać do klawisza wyboru ognia :)

Edited by GaceK

• 0
32 minuty temu, GaceK napisał:

widziałbym to tak: przytrzymanie klawisza rozwija menu i masz do wyboru jakie urządzenie chcesz włączać/wyłączać zwykłym naciśnięciem tego klawisza. łatwe do zmiany w każdej chwili, nie rozbudowywuje klawiszologi

UPDATE: coś podobnego można by dodać do klawisza wyboru ognia :)

Tu nawet nie trzeba klawiszologi rozbudowywać. Wystarczy dać możliwość zbindowania klawisza przez użytkownika. Możesz sobie zostawić domyślne albo przypisać własny klawisz do danej funkcji ;)

• 0
On 8/13/2019 at 10:41 PM, Hourdeau said:

ustawienie lasera i latarki pozostaje to samo po śmierci

No to widać jakim jesteś graczem, jak grasz w tą grę i jak często używasz tych dodatków znawco tematów wszelakich :P

On 8/17/2019 at 4:00 AM, Hourdeau said:

No widać jakim jesteś mózgowcem skoro nawet nie potrafisz przeczytać mojego poprzedniego komentarza, w którym o tym wspominałem. Jeszcze masz coś ciekawego do wypomnienia?
Lepiej potrenuj klikanie jednego klawisza, a nie grzej się tyle w komentarzu.

Czy Ty zawsze w swoich wypowiedziach musisz być aż tak mentalnie agresywny? Na masę Twoich wypowiedzi nawet się nie chce wypowiadać właśnie z powodu twojego tonu do drugiego użytkownika tego forum.

• -2
Posted (edited)
On 8/14/2019 at 10:59 AM, DareQQ said:

No właśnie nie jest takie proste i widać jak bardzo znasz grę o której się wypowiadasz. Aby włączyć samą latarkę należy kliknąć 2 razy gdyż za pierwszym razem się nie aktywuje. Jeżeli masz combo latarki z laserem to 2 kliknięciem włączasz laser, 3 latarkę a 4 to i to. Więc nie gadaj, że nie ma tutaj problemu bo ustawienie binda dla poszczególnej funkcji latarki byłby fajny. Poza tym "pozycja" latarki nie zapisuje się po śmierci.

Stary. Wchodzę do tej gry rzadko bo jest wybitnie niedopracowana i nie pozwala na "miłą" rozgrywkę, a mimo tego to ty gadasz głupoty i nawet nie potrafisz liczyć do 4. Zmusiłem się do ponownego włączenia gry i wytłumaczę ci to łatwiej:

-jedno kliknięcie klawisza "T" (w ogóle bind wygodny, blisko WSAD i klawisza przeładowania) włącza się latarka
-drugie kliknięcie - włącza się sam laser
-trzecie kliknięcie - włącza się latarka+laser
-czwarte kliknięcie - wyłączenie
Jedyne z czym się pomyliłem to zapis konfiguracji po śmierci ale

On 8/13/2019 at 10:41 PM, Hourdeau said:

z tego co kojarzę

po prostu nie pamiętałem tego na 100% więc się nie grzej tyle.

Zrozumiałbym ideę tego tematu gdyby bind odpowiedzialny za kontrolę latarki/lasera był gdzieś wywalony na koniec klawiatury (co i tak można rozwiązać zmianą bindu w ustawieniach) ale w momencie jak ten klawisz jest stale pod ręką - wygodniejszy niż klawisz od zmiany trybu ognia to naprawdę trzeba być ograniczonym ruchowo by mieć problemy z szybkim dwu/trzyklikiem jednego klawisza gdzie proponowane menu wyboru na kształt commo-rose jest tym bardziej bezużyteczne ze względu na zbliżony lub nawet dłuższy czas aktywacji oraz redukcję czasu na reakcję myszką bo nie można zmienić trybu świecenia "w locie" - czyli np. w momencie celowania.

On 8/16/2019 at 4:37 PM, Lugresky said:

No to widać jakim jesteś graczem, jak grasz w tą grę i jak często używasz tych dodatków znawco tematów wszelakich :P

No widać jakim jesteś mózgowcem skoro nawet nie potrafisz przeczytać mojego poprzedniego komentarza, w którym o tym wspominałem. Jeszcze masz coś ciekawego do wypomnienia?
Lepiej potrenuj klikanie jednego klawisza, a nie grzej się tyle w komentarzu.

On 8/11/2019 at 8:53 PM, Lugresky said:

@Hourdeau 3x jeżeli chcesz biegać z tym i tym. Ta opcja ułatwia odpalenie tego czego chcę w biegu kiedy nie widać, a słychać przełączanie. Podczas zadymy jest to ułatwienie bo nie myśli się ile razy się klika tylko odpalam to co chcę. Dodatkowo napisałem albo dodatkowy bind albo radial choć lepsze i szybsze będzie zrobienie dodatkowego binda.

No to najwidoczniej jestem graczem z jakimiś nadludzkimi umiejętnościami skoro 3krotne klawisza nie sprawia mi żadnych trudności i to na początku gry bo z tego co kojarzę to ustawienie lasera i latarki pozostaje to samo po śmierci. Zresztą nawet największa zadyma nie jest w stanie przeszkodzić mi w tym by kliknąć drugi czy trzeci raz ten przycisk bo to naprawdę jest tak wymagająca czynność...

Faktycznie ma to sens. Tworzenie nowej opcji w szybkim menu bo szybkie dwukrotne kliknięcie jednego klawisza to zbyt dużo xD

On 8/17/2019 at 9:47 AM, Lugresky said:

Czy Ty zawsze w swoich wypowiedziach musisz być aż tak mentalnie agresywny? Na masę Twoich wypowiedzi nawet się nie chce wypowiadać właśnie z powodu twojego tonu do drugiego użytkownika tego forum.

Pleciesz najzwyklejsze bzdury to reaguję. Nie potrafisz czytać komentarzy, a na nie odpowiadasz to najzwyczajniej w świecie na nie odpowiadam.
I jakoś mnie to szczególnie nie boli, że nie odpowiadasz na masę moich komentarzy, a nawet mi lżej na serduszku z tego powodu ❤️

Edited by Hourdeau
  • Haha 1