Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Tomyslav

Pojazdy FEEDBACK do 7.0

Question

Posted (edited)

A więc ...

1. NA działku Boomerang wydaje mi się ze amunicja HE nie nie zadaje splash dmg.

2. Nie wiem czy to intencjonalne ale  niektórych piechociarzy musiałem trafić dwa razy zanim ich zabiłem amunicją HE z działka Boomerang.

3. Nowe zielone linie celownicze na działach w pojazdach moim zdaniem są za grube ciężej się strzela do małych obiektów ponieważ są przez ów linie zasłonięte.

4. Na działach oraz działkach np. Boomerang dodaliście cienkie zielone skośne linie które obrazują gdzie aktualnie wycelowane jest działo, jest to mało precyzyjne. Ciężej wycelować jeśli działko nie jest wycelowane na środku ekranu. przed patchem 7.0 dało się kogoś ustrzelić, teraz jest to trudniejsze, co wynika z nieprecyzyjnych skośnych linii.

5. Ten problem istniał już przed patchem 7.0. Jeśli na działku np Boomerang mam 2 rodzaje ammo, np HE i AP to nie mogę się czysto przełączać miedzy amunicja tzn. W lekkich pojazdach można się przełączać miedzy 3 rodzajami ammo"  np HE, AP i ammo do karabinu maszynowego.  Jeżeli przełączę się na 2 rodzaj ammo np AP to nie mogę powrotem jednym kliknięciem wrócić do 1 rodzaju ammo np HE. Musze przełączać sie jakimiś sposobami na ammo karabinu, spowrotem na AP i potem mogę dopiero na HE. Jest to niewygodne i upierdliwe.

Edited by Tomyslav
  • Like 2

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Ad4)Tez nie podoba mi się ten nowy celownik, za dużo tam tych linijek, kresek

lepiej było by to uprościć.