Jump to content
Sign in to follow this  
ViteKuuu

[Bronie][Gadżety] Noże na wojnie?

Recommended Posts

Witam, napiszę krótko i na temat czy tylko mi brakuje noży w WW3? ?

Proponuje aby zamiast ataku z kolby dodać atak z noża jest to bardziej realistyczne i ciekawsze posunięcie. Zapewne żołnierz podchodziłby na cicho do wroga to nie z kolbą, a właśnie z nożem.

Druga sugestia jako gadżet dodać noże do rzucania.

Z fajną animacją nóż może robić miazgę. Można zobaczyć jaką frajdę robi nóż w innych grach typu CS GO, CoD.

Tak jak napisałem wcześniej krótko i na temat. Zapraszam do głosowania i komentowania. ;)

Już kiedyś o tym pisałem, mi się podoba pomysł. Jeszcze bagnet by się przydał.

Klimat nożowania z CoDa 4 był bardzo przyjemny. Do tej pory mi został ja spotykam kogoś między B1 a B2 na Warszawie :D

dla mnie brak jest minusem gry. Ale tu nawet nie chodzi o same noże tylko fakt że tu walka wręcz jest niedopracowana. Wszystkie  klawisze wokół WSAD są pozajmowane a domyślne v jest niewygodny do użycia .

To się przydaje w krótkim zwarciu gdy dwóch żołnierzy jest blisko siebie a tobie  kończy się amunicja. Nie ma jak zareagować i giniesz. Jesteś bez szans.

Fajnie było to rozwiązane w BFach , a najlepiej w BF Hardline. Tam walka wręcz był w domyślnym F gdzie zazwyczaj służył, jak wszędzie do akcji, czyli wsiadanie wysiadanie , drzwi itp. Ale gdy w pobliżu nie było żadnych pojazdów to była mechanika noża jako skrypt "niedoobrony." czyli kto go pierwszy użył to wygrywał i zabijał kolesia . To było skuteczniejsze niż seria strzałów bo jak użyłeś go pierwszy to przeciwnik już nie mógł reagować.

PS rzucane noże to jednak głupi pomysł ;).

Dnia 18.09.2019 o 20:29, garyy napisał:

dla mnie brak jest minusem gry. Ale tu nawet nie chodzi o same noże tylko fakt że tu walka wręcz jest niedopracowana. Wszystkie  klawisze wokół WSAD są pozajmowane a domyślne v jest niewygodny do użycia .

To się przydaje w krótkim zwarciu gdy dwóch żołnierzy jest blisko siebie a tobie  kończy się amunicja. Nie ma jak zareagować i giniesz. Jesteś bez szans.

Fajnie było to rozwiązane w BFach , a najlepiej w BF Hardline. Tam walka wręcz był w domyślnym F gdzie zazwyczaj służył, jak wszędzie do akcji, czyli wsiadanie wysiadanie , drzwi itp. Ale gdy w pobliżu nie było żadnych pojazdów to była mechanika noża jako skrypt "niedoobrony." czyli kto go pierwszy użył to wygrywał i zabijał kolesia . To było skuteczniejsze niż seria strzałów bo jak użyłeś go pierwszy to przeciwnik już nie mógł reagować.

PS rzucane noże to jednak głupi pomysł ;).

Tak w BFach było to fajnie rozwiązanie, zachodzisz gościa, łapiesz i ciach a nie jakieś machanie jak to w niektórych grach. Bez animacji łapania często stoi się przed gościem i macha jakbyś muchy odganiał, zero trafiania bo okazuje się że zabrakło Ci 10 cm aby zadawać ciosy.

Na stan obecny noże nie będą dodane do gry. Możliwe że w przyszłości deweloperzy by mogli zdecydować więc na pewno w będzie można wrócić do dyskusji. 

Sign in to follow this  

• Create New...