Jump to content
Sign in to follow this  
ZwierzaK

[Nowości] Zegarek, Flashbang, Odblask

Recommended Posts

Po Free weekendzie CoD spodobało mi się kilka rzeczy których brakuje w WW3.

1. Zegarek ale widziałbym go w ten sposób że wywoływany jest przyciskiem i można ustawić na nim na szybko alarm np. scrollem. Mogłyby przypomnieć np. o możliwości użycia Strike

2. Sposób działania flashbanga w CoD bardzo mi się podoba w WW3 jest prawie bezużyteczny jak i zasięg zwykłego granatu jest zbyt mały IMO.

3. Dłuższa animacja ADS.

4. Odblask z lunety snajpera byłby fajnym dodatkiem.

5. Usunąłbym skrzynie z equipmentem, teraz nikt już nie nosi amunicji ani sprzętu. Wymuszało to bardziej zespołową grę.

6. Na rozpoczęcie WZ można by dać, zamiast loading screena , filmik z wysiadania z helikopterów.

Edited by ZwierzaK

1. Bardzo mi się podoba taki manualny sposób alarmowania (ciekawe byłoby ustawienie alarmu w momencie gdy dany punkt zacznie być atakowany), ale obawiam się, że raz, nie ma czasu na takie bajery, a dwa, niewiele osób aktywnie by z niego korzystało.

2. Flashbang, tak przypuszczam, że do 1.0 przejdzie jeszcze redesign.

3. To jest kwestia balansu attachmentów. Podyskutujemy na ten temat jeszcze.

4. Byłby fajny dodatkiem, aczkolwiek wykastrowałby snajperów. Jeśli chciałbym widzieć taki ficzer to chciałbym żeby był on sprawiedliwy i nie przesądzał o porażce jednej czy drugiej strony. Może taki odblask mógłby się pokazywać dopiero po kilku sekundach patrzenia w kierunku snajpera?

5. W 0.7 występowanie skrzyń będzie znacząco zredukowane do jednej skrzyni na parę punktów. Do tego zostały one umieszczone w pewnej odległości od nich co eliminuje problem campienia na nich.

6. Za dużo chęci, za mało czasu i ludzi :(

punkt 6 bym zrobił inaczej ,pod scenerem bym wykorzystał na jakieś pro tipy jak grać ,dodał bym jakieś ss z pojazdem czy bronią oraz opis co to itp

@Zari

1. Co do zegarka, to te niewiele osób ściąga potem inne osoby. Taka sytuację pamiętam jak szybko się rozszedł zegarek w Unreal Tournament jak ktoś zrobił moda. Potem wszyscy grali na zegarek na zbieranie  belta itp. . Następna sprawa że sam zegarek też by się przydał bo często nie wiem która już godzina i jak zwykle przez was niewyspany do pracy chodzę :P

5. Ja bym je zupełnie usunął ale to tylko moje zdanie. 

6. Filmiki rożne macie. Np. wykorzystanie początku tego trailera tylko 0:28 wrzucić postacie ze składu.

Edited by ZwierzaK

chodziło mi bardziej o opis pojazdów czy broni jeszcze ,bo z nowych mało kto wie co to resp mobilny