Jump to content
Zapora

[Ikony] Zmiany konieczne

Recommended Posts

Moim zdaniem ikony klas i nazwy graczy powinny znajdować się nad postaciami. 
Ramka w której znajduje się ikona klasy powinna być usunięta a sama ikona powinna znajdować się obok nazwy gracza. Aktualnie ikona ciągnie się za graczem jak jakiś bug.

Tak samo ikony rzucanych granatów, nie wiem co jeszcze, gram od wczoraj będę edytował.

Naje... jest tych ramek trochę za bardzo. O ile pasuje to być może do obiektów na mapie i pojazdów tak stosowanie wszędzie tych ramek jest kiepskim pomysłem.
Brzydko i amatorsko to wygląda.

Edited by Zapora

minie osobiście bardziej denerwuje to że gracz dość często jak się respi na dowódcy na live to przez około 2 sekundy nie ma huda że sojusznik i jak się zrespi niedaleko nas to dość często się odruchowo strzela ,na pte w niedziele jak grałem hud jest nie do przyjęcia już totalnie ,hud  jest pod graczem a jak jest już walka na bliski dystans czy w budynku to mamy totalną masakrę gdzie swoi  sami do siebie strzelają

1 godzinę temu, Szogo napisał:

minie osobiście bardziej denerwuje to że gracz dość często jak się respi na dowódcy na live to przez około 2 sekundy nie ma huda że sojusznik i jak się zrespi niedaleko nas to dość często się odruchowo strzela ,na pte w niedziele jak grałem hud jest nie do przyjęcia już totalnie ,hud  jest pod graczem a jak jest już walka na bliski dystans czy w budynku to mamy totalną masakrę gdzie swoi  sami do siebie strzelają

Tak, miałem to pisać. Dzisiaj prałem po swoich. 
Ale te ikony wyglądają strasznie. Dziwie się że nie zostało to zmienione do dzisiaj, chociaż domyślam się że doprowadzenie gry do porządku co do płynności i crashy jest ważniejsze.