Jump to content
Sign in to follow this  
DareQQ

Lobby/Party

Recommended Posts

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):Wczoraj grając przez lobby zauważyliśmy, że jest ono powodem dla którego gra potrafi się crashować na ekranie ładowania mapy.

Wczoraj zapraszałem chłopaków do lobby. W tym samym czasie otrzymałem zaproszenie od Lugreskiego abym dołączył do jego lobby. Oczywiście nacisnąłem klawisz "X" aby nie przyjąć zaproszenia lecz pomimo tego dołączyło mnie do jego lobby (pierwszy błąd, że nie można odrzucać niechcianych zaproszeń). On uruchomił grę i wszedł na mapę a mnie puściło za nim. Lugreski wyszedł do WarMapy zaraz po tym jak mu się załadowało a mnie zwiesiło na ekranie ładowania i musiałem wyłaczyć grę ALT+F4. Po tym dostałem crasha. Włączyłem grę i zrobiliśmy ponownie lobby z Lugreskim i wbiliśmy jeszcze raz na ten sam serwer i wtedy Lugreski dostał crasha.

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): Aktualna wersja LIVE

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): powyżej

Witaj @DareQQ,

Dzięki za zgłoszenie i wyjaśnienie co się stało, przesłałem to do osoby kltóra tym się zajmuje, aby mogła to zobaczyć.

Z nowym menadżerem drużyn - te błędy powinny być naprawione oraz nie jest to powiązane z problemem ładowania mapy.

• Thanks 1

Sign in to follow this  

• Create New...