Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Rotacja w 0.7 nie działa tak jak powinna. Ona powinna dołączać wszystkich graczy ze starego do nowego serwera. Obecnie to wygląda tak, że rotacja potrafi część graczy wrzucić na nowy serwer, a część cofnąć do warmapy ponieważ dobija graczy do serwerów gdzie rozgrywka już się rozpoczęła i dla części brakuje miejsca. Wczoraj testując rotację miałem przypadek, że dołączyło mnie do serwera gdzie przeciwnik miał już przejęte wszystkie punkty, a wynik wyglądał 0-1500. Zanim mój random team się ogarnął było już 0-2500 i nie szło wyciągnąć wyniku na plus przez co człowiek się tylko irytował. Kolejnym razem całą naszą grającą ekipę dołączyło do serwera który podobno na liście serwerowej był już zamknięty, rozgrywka na nim się kończyła, graczy nie było, wynik był 0-0. W tym czasie nie mogliśmy się odrodzić (zablokowany przycisk DEPLOY), a jak zleciało odliczanie to rozgrywka się zakończyła :D Jeżeli ta rotacja ma tak działać to lepiej jest wyjść po meczu do warmapy i sobie na liście poszukać nowego serwera albo ręcznie wbić na pusty.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po rozegranym meczu WZ Warszawa przerzucało na Moskwę (był  screen ładowania mapy z Moskwy), a znalazłem się w Berlinie.

Magic 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie za to jest ładowanie kolejnej mapy, ale słyszę dźwięk jakbym przeszedł to menu, następnie gra się zawiesza w czasie ładowania i muszę resetować grę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki że zgłaszacie ten błąd, deweloperzy pracują nad różnymi opcjami aby to naprawić.  Jeżeli będę miał jakieś info z postępami dam znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...