Jump to content
Sign in to follow this  
garyy

kilka sugestii

Recommended Posts

Witam

kilka sugestii i błędów które wg mnie przeszkadzają w grze:

1. zbyt długie wchodzenie lub przeskakiwanie niewielkich murków. Bardzo to przeszkadza w trybie przełamanie gdy jest  duży ogień i dynamika. Postać na przez chwile jest niesterowalna i nie da się szybko uciec spod ognia a nawet oglądnąć się na boki. Warto by w nowych animacjach skrócić ten czas.

2.  animacja przysiadu po zeskoku. Ogólnie jest ok i uzasadniona przy większych wysokościach, ale przy małych tak jak w pkt 1 trwa za długo i jest niepotrzebna. Zdarza się przysiad po wysiadaniu z pojazdu gdy jest się pasażerem i chce się uciec. Jest przykucnięcie i wpada się pod ostrzał przeciwnika.

3.  Jazda pojazdami jest obecnie tragiczna !!! . Zero dynamiki w czołgach, jeździ się jak dźwigiem na budowie 😛, wolno i ciągle o coś haczy.  Pojazd ma problem z wyjazdem pod małe wzniesienia i nawet w te dziury na Moskwie. Przede wszystkim brak mocy ale i prędkość powinna być szybsza. Przy niektórych pancerzach,  jak np w czołgu Abrams i opancerzeniem TUSK 1 i Tusk 2 pojazd jest właściwie niegrywalny!!! Po co w ogóle to dawać jak jedzie 5 km/h ??

4. więcej  quadów do wyjazdu z bazy, niech one potem znikają i się odradzają na nowo w bazie bo często przytłoczona drużyna nie może wyjść z bazy i trzeba biegać ciągle od nowa.

5 , Na przełamaniu  wyjazd z bazy jest przez teren który  już  zdobyty nieaktywny. Może jakoś oznaczyć na mapie teren dostępny, albo w grze np mgła, dym by nie wchodzić niepotrzebnie w martw strefę.

• Like 1

Witaj garyy,

Niestety nie wiem jak ci tutaj udzielić pomoc. Alę mogę przesłać twoje punkty do jednego z naszych programistów. 

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...