Jump to content
soldierqr

znowu błąd zapisu na dysku, tym razem hdd

Recommended Posts

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): na ssd nigdy nie udało mi się wgrać gry, mam ja na hdd teraz i również jest błąd podczas aktualizacji gry, próbowałem kilka razy aktualizacji, 

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 4271499

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): aktualizacja gry

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): ssd + hdd, 16gb ram, i7, gtx 1050

dysk2.PNG

Obawiam się, że to jest błąd Steama lub uszkodzony dysk, nie jesteśmy w stanie nic zrobić po naszej stronie, jako, że nasz kod działa dopiero po zainstalowaniu gry, wszystko, co się dzieje przed - nie mamy do tego dostępu :/

2 dyski bym miał uszkodzone? z czego ssd jest nowe, ma pare miesięcy,

tylko z ww3 mam ten problem, każda inna gra sie instaluje normalnie, 

no nic, skasuje grę i próbuje on nowa

1 hour ago, soldierqr said:

2 dyski bym miał uszkodzone? z czego ssd jest nowe, ma pare miesięcy,

tylko z ww3 mam ten problem, każda inna gra sie instaluje normalnie, 

Zdaję sobie sprawę, że to dziwne, ale nasz kod nie może tutaj mieć nic do rzeczy,b o nie jest odpalany w żaden sposób, coś musi być nie tak ze Steamem albo to jakiś obskurny bug, który się nikomu nie pojawił do tej pory. Ewentualnie, bo byc może Steam słabo to pokazuje, brakuje miejca na dysku. Zeby zrobić aktualizację gry potrzebne jest prawie 2x tyle miejsca - więcej info tutaj (nie do końca o tym, ale wyjaśnia to wymaganie):

https://forum.worldwar3.com/index.php?/topic/10709-dlaczego-aktualizacja-zajmuje-tak-długo-czasu/

ok

sytuacja wyglada tak, po odinstalowaniu ww3 pte, wgrywam na ssd (389 GB wolnego), i zawsze w okolicach 100MB jest błąd, przy czym nigdy wartość nie jest ta sama, standardowy katalog steama, 

na hdd idzie, 4.4 GB już ściągnęło, 

przeinstaluje steama kiedyś, może się poprawi, 

• Like 1