Jump to content
  • 1
Sign in to follow this  
garyy

claymore

Question

Zamieniłbym sposób ustawiania miny claymore  z minami przeciwpancernymi. 

Claymory stawiane są raczej w niewielkich przestrzeniach pojedynczo,  więc po postawieniu niech automatycznie nastąpi powrót do broni głównej, a nie jak jest teraz, że  trzymamy w rekach drugą minę. W dodatku jest tu jakiś bug, bo gdy nie chcę stawić drugiej i naciskam 1 lub 2 by wrócić do broni to trwa to straszne długo ze 2- 3 sekundy i zwykle naciskam po kilka razy.

Odwrotnie można by zrobić z minami przeciwpancernymi. Te ustawia się gdzieś na drodze w otwartym terenie, często daje 2 naraz by były skuteczne,  a mechanika tu jest odwrotna.  Po rzuceniu miny następuje powrót do broni i trzeba wybrać ją jeszcze raz. A że jest to na otwartej przestrzeni  to zbyt długo to trwa i naraża na trafienie.

Sugeruję ustawienie jednej mechaniki do tych min, by się przyzwyczaić do danej reakcji,  lub najlepiej  je odwrócić tak jak  to opisałem.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Musimy wybrac jeden sposób stawiania, żeby się nie myliły i działały tak samo zawsze - w stresie walki gracz nie powinien się zastanawiac, tylko działać z przyzwyczajenia - dlatego został wybrany jeden sposób, akurat lepiej pasujący do min przeciwpancernych wg Twoich kryteriów.

• 0

Osobiście wolałbym aby po postawieniu miny czy tam cleymora, postać nie powracała do broni głównej ;)

• 0

Ja uważam, że powrót do broni głównej to lepsze rozwiązanie łatwiej kliknąć drugi raz na ekwipunek niż kombinować z przełączaniem broni.

• 0

Wyciągnięcie broni (zwłaszcza pistoletu) powinno być dużo szybsze przy claymorach (nie wiem jak z minami ppanc bo ich jeszcze nie użyłem :)).
Ogólnie w sumie wyciągnięcie pistoletu czy małego smg powinno trwać krócej niż w przypadku broni długiej.
Nawet niech będzie tak że jak się dwa razy naciśnie zmianę broni to tą drugą minę żołnierz po prostu rzuca pod nogi nieuzbrojoną i wyciąga broń.
Mina będzie leżała do podniesienia przez każdego, tak jakby to się to stało w prawdziwej sytuacji.
Teraz niestety wygląda to tak, że po postawieniu miny biegnę z drugą i napierdzielam w przycisk zmiany broni bo jeden raz nic nie zmienia.

Edited by Kraken
A zapomniałem paru rzeczy.