Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Szogo

[Mapa/Tryb Gry]

Question

Witam wymyśliłem  jak można szybko i skutecznie dorobić 2 tryby do gry które będą grywalne i będą wymagały bardzo małego wkładu pracy ze strony devsów.

Mianowicie pierwszy tryb był by to tdm  point ,polegał by na przejmowaniu 3 punktów na mapie tdm w celu uzyskania  wymaganej sumy punktów jak na war zonie z tym że tutaj było by 10 vs 10 i była by wymagana mniejsza pula do wygranej ,skoro i tak na mapach  tdm  z war zona to czemu by ich nie wykorzystać ?   Wystarczyło by przywrócić na warszawce tdm  b1 i b2 gdzieć dodać b3  i mamy tanim kosztem spoko tryb do szybkiego rozegrania.

Drugi tryb  nazwałem  Przeciąganie Liny , gra odbywała  by się na mapach w full skali jak na war zonie  z tym że punktów było by 5 oraz były by  rozmieszczone na mapie w linii prostej  ,grywalny był by tylko obszar   prostokąta na mapie  od respa  drużyny a do drużyny b a pomiędzy nimi w tym prostokącie te 5 punktów  ,po wyjściu po za prostokąt czyli pole walki 10 sekund i samobój.
Były by 2 możliwości na wina  ,poprzez przejęcie wszystkich punktów albo  zbicie wszystkich żyć drużynie przeciwnej    (500 żyć było by k).
grało by się 15 vs 15  i każda z drużyn by przejmowała najpierw dwa najbliższe punkty po czym   walka miała by początek na środku mapy i tutaj następowało by przeciąganie liny między drużynami.

Proponuje też dodać galerie z moskwy jako grywalną mapę do trybu tdm  bo się marnuje a wyglądała spoko jak byłem w niej na przełamaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • -1

tak bo te zmiany nie wymagają dużego nakładu pracy oraz wniosły by powiew świeżości do gry  oraz ją rozbudowały ,jak masz lepszy pomysł to słucham 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...