Jump to content
Sign in to follow this  
weedtime

Informacje o Breakthrough

Recommended Posts

Breakthrough jest trybem 10vs10 graczy w każdym meczu. Na początku drużyny są podzielone na dwie grupy, atakujących oraz broniących. Drużyna atakująca zaczyna tylko z jednym punktem odradzania, czyli ich główna bazą. Drużyna broniąca posiada wszystkie punkty w każdej strefie i może się odradzać na każdym z nich, przygotowując działania obronne lub napierając na linie frontu.

Każdy z punktów reprezentuje obiekt (Radiostacje), który drużyna atakująca musi zniszczyć. Można to zrobić na jeden z dwóch sposobów: podkładając ładunki wybuchowe (domyślny klawisz F), a następnie broniąc stacji przez 40 sekund lub wykorzystać ciężką artylerię taką jak-RPG, czołgi, naloty C4 oraz granaty. Nie wszystkie stacje znajdują się w otwartym obszarze, więc niektóre z powyżej wymienionych sposobów może okazać się nieskuteczny.

Mapa jest podzielona na cztery strefy (od A do D) z dwiema stacjami radiowymi (np. A1 i A2) w każdej ze stref. Dla przykładu, poniżej znajduję się mapa Moskwy-z widoku drużyny broniącej:
image1.png
Drużyna atakująca zaczyna na dole mapy oraz musi kolejno zdobywać strefy od A do D, niszcząc po drodze obie stacje, aby przejść do kolejnej strefy. Oznacza to, że jeśli atakujący będą współpracować jako zgrana drużyna, powinni bezproblemowo oczyścić strefę z drużyny broniącej i przejąć punkty.

Każdy mecz Breakthrough trwa 15 minut, jeżeli wybije zero, drużyna broniąca wygrywa.

Za każdym razem, gdy drużyna atakująca zniszczy stację, a na zegarze było poniżej 5 minut, zegar wróci do pełnych 5 minut na dalsze manewry. Oznacza to, że w razie dominacji przez drużynę osób broniących rozgrywka zakończy się po upływie 15 minut od rozpoczęcia meczu, jednakże jeżeli drużyna atakujących przełamie się przez obrońców, nadal będą oni mieli czas, aby iść naprzód i zdobywać kolejne strefy. Teoretycznie mecz może trwać nawet do 30 minut, jeżeli walka jest zawzięta ze strony drużyny atakującej, jednakże większość potyczek kończy się po około 15 lub 20 minutach.

Za każdym razem, gdy oba punkty są zdobyte (np. A1 A2) strefa jest automatycznie zamykana dla osób broniących dając im 60 sekund na wycofanie się i obrony kolejnej strefy. Podczas wycofywania się obrońców do kolejnej strefy są oni oznaczeni, jeśli znajdują się zbyt blisko zamkniętej strefy. Po upływie 60 sekund osoby broniące dostaną wiadomość o przekroczeniu granicy. Atakujący mogą tylko atakować strefy, które znajdują się najbliżej zamkniętej strefy, czyli z A do B z B do C itd. Drużyna atakująca nie może wkroczyć na strefy osób broniących poza kolejnością.

Atakujący wygrają jedynie wtedy, gdy wszystkie radiostacje w każdej strefie zostaną zniszczone przed upływem czasu.

Tryb Breakthrough jest obsługiwany na wszystkich dotychczasowych mapach Warzone, niektóre są dostępne w powiększonych wariantach, np. na mapie Moskwa zaczynamy od centrum handlowego aż do północy.

W trybie Breakthrough wszystkie naloty powietrzne, czołgi i cała inna artyleria jest dostępna, żeby jednak nie było tak łatwo zdobywanie Battlepoints nie jest tak szybie, jak podczas trybu Warzone. Oznacza to, że współpraca w składzie jest ważniejsza niż zdobycie przewagi w posiadanej liczbie pojazdów, nalotów i innego wsparcia. Pamiętaj, że jako lider masz obowiązek oznaczać cel ataku!

Breakthrough jest szybkim, dynamicznym oraz intensywnym trybem gry porównywając do Warzone, jest tym, czego szukaliśmy jako trzeciego trybu w grze WW3. Można go umieścić pomiędzy Teamdeathmatch i Warzone z chwilami intensywności, ale nie jest tak prosty, jak TDM-nadal należy flankować wroga oraz przemyśleć każdy ruch który mamy zamiar wykonać, ponieważ za każdym razem, kiedy giniesz, tracisz cenny czas na odrodzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...