Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Ciechan

spostrzeżenia i sugestie

Question

Witam,

Piszę ten post, ponieważ gra mi się podoba i trzymam za nią kciuki. Chciałbym by ta wiadomość trafiła do osób odpowiedzialnych za rozwój gry.

1) Pierwszą rzeczą która mi się najczęściej rzuca w oczy i która mnie irytuje to brak możliwości zapisu spersonalizowanej broni. Rozumiem przez to, że jak raz ją spersonalizuje dla jednego typu postaci to muszę zrobić to kolejny raz, jeżeli chce by dwie klasy miały identycznie spersonalizowaną broń, szczególnie jest to irytujące w przypadku pojazdów, ponieważ większość moich klas postaci ma czołgi to ciągła konieczność przechodzenia przez to samo jest nużąca, w dodatku że zdarza się iż spersonalizowana broń lub pojazd nie zapisuje się albo omyłkowo samemu się zresetuje ustawienia.

2) Drugą bolączką jest zapis kamuflaży głównie na pojazdach, broni to rzadko dotyczy. Mianowicie kamuflaże na pojazdach znikają po ich wybraniu w grze. Czasami uda się zapisać ale po ponownym zalogowaniu do gry już ich nie ma, nie wiem czy jest to tylko mój problem czy również innych graczy.

3) Mapa taktyczna. Jej zamysł jest fajny wizualnie też mi się podoba, natomiast nie wiem za bardzo jakie jest jej zastosowanie bo wysyła się zapasy lub inne wsparcie w dany region i ta strona konfliktu, która na koniec sezonu ma najwięcej punktów dostaje, przynajmniej ostatnio tak było, bombę atomową ale nie wiem co to robi za różnice dla gracza i rozgrywki. Rywalizacja o ilość punktów na mapie taktycznej jest fajna, ale przez to że nie wiadomo co to wprowadza oraz czy to w ogóle będzie miało wpływ na gracza sprawia, że nie zależy graczowi na tym by to jego strona konfliktu wygrała. 

4) Została wprowadzona nowa aktualizacja z nowym trybem. W nowym trybie na mapie Warszawa, po stronie atakującej na respie, podczas rozpoczęcia rozgrywki po prawej stronie jest wnęka w budynku za którą fajnie byłoby się schować, natomiast jest tam niewidzialna ściana i gracze są narażeni na nieustający ostrzał przeciwnika na swoim respie. Po stronie obrońców na początku rozgrywki zdarza się iż strona atakująca jest pierwsza w miejscu podkładania ładunku i punkt jest od razu stracony. Może dobrym pomysłem byłoby by strona broniąca zaczynała wcześniej by mogła dogodnie zająć stanowiska obronne ale za to dać atakującym dodatkowy czas na początku na zajęcie punktu.

5) celownik termowizyjny 8x dla snajpera jest tragiczny. Nie dość że czas zanim się wyostrzy jest długi to jeszcze czasami się nie wyostrza tylko jest niebieska plama. A nawet jak się wyostrzy to czasami przeciwników nie podświetla.

6) Może, przy wersji 1.0 byłoby warto stworzyć mapę bardziej otwartą podobną do Smoleńska na bitwy pancerne z większą ilością graczy, 40 a może nawet 60 o ile możliwości techniczne na to pozwolą, ponieważ ilość punktów które trzeba zebrać na czołg jest duża a same punkty stosunkowo wolno się zbiera, tak podczas rozgrywki gracz ma okazje raz, góra dwa razy zagrać swoim pojazdem. A przeciwnicy często wtedy walą w niego wszystkimi możliwymi ostrzałami przez co czas rozgrywki w czołgu jest krótki i należy bardzo ostrożnie z niego korzystać.

7) Bardzo irytujący jest fakt blokowania się czołgów na byle gówno murkach. po wjechaniu na taki murek podczas walki z grupą przeciwników lub innym pojazdem stajemy się bezbronni bo przez kilka, kilkanaście sekund staramy się stamtąd wydostać.

8) No i na końcu odczuwalny jest fakt małej ilości graczy na serwerach. Może się to zmieni wraz z pełną wersją gry.

Mam nadzieje że te informacje będą pomocne i tak jak już wspomniałem trzymam za was kciuki.

Powodzenia

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Tak na szybko odpowiem na niektóre punkty:

1, 2 - będzie całkowicie nowe UI i kopiowanie setów więc te bolączki zapewne odpadną

3 - póki co mapa nie ma większego znaczenia dla rozgrywki ale podejrzewam, że bliżej 1.0, przy większej ilości map itd. to będzie ogarnięte. W końcu to jeden z punktów którym gra chwaliła się od początku istnienia.

4 - no niestety BRE wymaga jeszcze wiele pracy

5 - to chyba błąd który już był zgłaszany