Jump to content
soldierqr

aktualizacje - zbyt duże paczki.

Recommended Posts

Cześć, 

mam takie pytanie, czy te aktualizacje zawsze muszą być takie wielkie? nie da się tego podzielić na mniejsze pliki i tylko część ściągać a nie z każdym razem pół gry od nowa?

Problem jest taki, mieszkam w Monachium, w kraju technologicznie zacofanym wbrew pozorom, mam tylko 16Mb łącza i te paczki się ściągają za każdym razem godzinami.

jest to tak irytujące, że nie chce mi się ściągać kolejnych paczek i w ogóle nie gram, czekam, aż kilka minie i co 2 miesiące może wnerwiony znów coś ściągnę i zajrzę do gry. 

Zmieniłem sobie kiedyś z 16Mb na 50Mb łącze i dalej było 16, to tu tyle wyciąga. Podobne problemy mamy w pracy, jeden z oddziałów firmy w centrum Frankfurtu ma 100Mb na całe biuro. Ja wiem, że w Polsce to już po 300Mb ludzie mają, ale w mniej cywilizowanych krajach tak nie jest. To jest jakiś problem, mnie np. to skutecznie zniechęca do instalowania co chwila aktualizacji i zaglądania do gry. 

Teraz włączam i znów prawie 5GB danych, do tego steam tak pożera łącze, że nie da się korzystać z neta, więc ściągam tylko nie korzystam z kompa w ogóle. 

Jest plan aby założyć światłowód w mojej części miasta, ... w 2035r. 

PS. żeby uzmysłowić problem internetu w takim kraju jak Niemcy, mój firmowy internet w telefonie ma ledwie 2Gb limitu miesięcznie, gdzie oddział firmy w pl ma bez limitu.  :(

Gdzie główna siedziba firmy jest w Monachium, a nie w pl.

Żyjemy w czasach, gdzie 100 Mb/s to już powinien być standard, myślałem, że Niemcy to bardziej rozwinięty kraj xD