Jump to content
Sign in to follow this  
Duracel1974

Strzelanie RPG, strzelanie, naprawianie pojazdów.

Recommended Posts

Zakładam jeden wątek w trzech sprawach żeby nie rozmieniać się na drobne i nie marnować czasu, a błędy które wyszczególniam istnieją od dawna i nikt nic z nimi nie robi.

1. Średnio na 10 przypadków strzelania ze wzmocnionej głowicy przeciwpancernej RPG zdarza się raz, że wciskamy przycisk zmiany na mocną, widać animację jak żołnierz odkręca zwykłą i przykręca mocną, celujemy, strzelamy i... nie ma reakcji. Albo musimy zmieniać powrotnie na zwykłą, albo nic już nie możemy wykonać. Zazwyczaj giniemy po chwili gdy pojazd zauważy gdzie tańczymy z niewypałem. Tu mógłbym dodać moim zdaniem idiotyczną odporność na RPG. Strzelam w tył pojazdu i często mam wrażenie, że po trzech strzałach nie wiele się z nim dzieje. Niezniszczalny...

 

2. Dynamiczna akcja, DM czy Warzone... nieistotne, walczymy na krótkim dystansie, przymierzamy prawym przyciskiem, wpadamy na wroga, bazujemy na swoim refleksie, wciskamy lewy przycisk myszy i... brak reakcji, broń nie strzela. O ile mamy dużo szczęścia i zdążymy puścić przycisk strzału i wcisnąć go jeszcze raz, to czasem uda nam się ubić wroga zanim on nas ubije, ale takie "zacięcie" i bezsilność gdy wróg widzi jak tańczymy przed nim nie strzelając zazwyczaj kończy się naszym zgonem i olbrzymim wybuchem frustracji.

 

3. Widziałem już wątek na którym ktoś to zgłaszał ze dwa tygodnie temu, co ciekawe przez rok czasu nie było takiego problemu. Wjeżdżamy pojazdem na platformę naprawczą, słyszymy i widzimy jak pasek stanu pojazdu poprawia się o jedną pozycję i... cisza, dalej się nie naprawia. Trzeba często wjechać kilka razy aby załapało, a czas rozgrywki mija, tracimy punkty, przewagę... od której czasem zależy końcowe zwycięstwo.

 

Na koniec dodam od siebie że krwawi mi serce patrząc na to co robicie z grą, a raczej jak mija czas i nic nie robicie. Mam mega mocną konfigurację, wciąż zdarzają się ścinki gdy wypadamy z za rogu na wroga i ilość klatek spada do 2/s. Mam 45 lat więc ciężko wygospodarować czas na granie, praktycznie już zrezygnowałem z gry na PS4 PRO i dostępny czas poświęcam tylko na Waszą grę. Jest to smutne gdy przyzwyczajamy się do jednego tytułu licząc, że twórcy odwdzięczą się ciężką pracą, czas mija i nie jest lepiej a gorzej.

 

Pewnie mieliście już setki a może więcej pytań co się dzieje z obiecanymi animacjami, dlaczego błędy nie znikają tylko mnożą się nowe? Może dla dobra gry i szacunku dla społeczności warto by było znaleźć jakieś większe studio, mocniejsze finansowo i doświadczeniem? Odsprzedać projekt dla dobra projektu, dla swojego dobra w celu ratowania reputacji, oraz dla dobra ludzi którzy w Was uwierzyli? Nikt nie będzie miał pretensji że Was to przerosło, bo czasem w życiu tak się dzieje, że mamy świetny pomysł, mamy świetnych programistów, ale skala projektu i mnożących się problemów nas przerasta. Jako polska marka może spróbujcie dogadać się z naszym eksportowym potentatem czyli CD Projekt? Dołączcie do nich korzystając z doświadczenia, pieniędzy i ludzi, albo znajdźcie pochodne rozwiązanie, ale róbcie coś, bo czas ucieka. Szczerze to nie wiem co możecie zrobić aby przekonać ludzi do powrotu do gry. Zostały osoby które przyzwyczaiły się do gry, które mocno trzymały za nią kciuki, ale nie będziemy grać sami ze sobą po 10 osób na trzech serwerach męcząc się z tymi wszystkimi błędami nowymi i starymi.

Nie ma nowych informacji, nawet ludzie którzy wspierali was cyklicznie swoimi materiałami na YT powoli odpuścili. RuTaiN któremu kompletnie się nie dziwie, że w racjonalnych emocjach wrzucił materiał "Dość SOON" oddaje emocje większości z nas w najłagodniejszy sposób. I przestańcie odbijać nasze "żale" kneblem że to "hejt" itp. gdyby tak było to nie mielibyście po 3 serwery pełne tylko mielibyście wszędzie jedno wielkie zero. Nie róbcie krzywdy sobie i ludziom. Może czas na szczery rachunek sumienia. Co nas obchodzi sytuacja na giełdzie? Jeżeli okręt tonie to szukajcie alternatywnych rozwiązań aby ratować co się da, czyli... patrz wyżej pukanie do drzwi takiej firmy jak CD Project. Osobiście nie wierze, że my Polacy jesteśmy tacy że robimy sobie koło pióra. Walcze z tym mitem od lat, bo ludzie zawistni, podli i mściwi występują w każdej szerokości geograficznej niezależnie od narodowości. Może warto z nimi porozmawiać i budować wszystko na prawdzie. Przecież jeżeli przyznacie że jest źle to gorzej i tak już nie będzie. Sądzę, że te osoby które grają do dzisiaj udowodniły że zostaną z Wami do końca.

 

Dodam jeszcze, że zachęciłem kilka osób do kupna gry, pograli i przestali. Mojego syna też nie udało mi się przekonać na dłużej. Gra dalej w CS, od czasu do czasu w Fortnite no i pojawił się COD WARZONE. Dla mnie ten ostatni jest zbyt "nowoczesny", to zbieranie wszystkiego, kupowanie itp. jest zbyt intensywne, wolę czystą walkę i taktykę kontrolowania terytorium w Waszej grze, ale nie zmienia to faktu, że nowy COD to może być kolejny gwóźdź do Waszej trumny. Graficznie bardzo dobry, dynamika, brak błędów... właśnie tak wygląda profesjonaizm.

 

pozdrawiam

Duracel1974

 

Edited by Duracel1974

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...