Jump to content
Sharyn2k

It seems to be a long road

Recommended Posts

Witam ekipę The farm, witam wszystkich forumowiczów.

Jak wszyscy wiemy początki produktu jakim jest WW3 nie były wcale łatwe; wzloty, upadki, nadzieja i jej utrata.
Z każdym kolejnym patchem, nowością, pomysłami którymi dzielili się nami Devsi byliśmy na bieżąco. Mieliśmy małą, ale solidną i zwartą społeczność.
Pomimo trudności, pomimo nieudanego startu gry oraz twierdzeń konsumentów, że gra się nie podniesie i to jest koniec: podjęliście walkę.
Tak, zwracam się głównie do was jako do całego studia, do wszystkich którzy pracują nad ponownym wydaniem lepszej, konkretniejszej wersji.
Mam na imię Daniel, choć dla was wszystkich jestem nikim ważnym, a przynajmniej tylko imieniem to chciałbym.. złożyć apelację.
Jaką apelację?
Otóż minęło bardzo dużo czasu od ostatniego raportu i jakiegokolwiek odzewu z Waszej strony. Domyślam się, że ciężko pracujecie nad produktem i staracie się wdrożyć w całą współpracę z M.G.
Jednak dobrze by było abyście przywrócili kontakt ze społecznością jeżeli faktycznie dążycie do osiągnięcia sukcesu na miarę gry AAA.
Nie potrzebujemy konkretów kiedy skończycie pracę nad X lub Y, kiedy data "premiery", lecz napawajcie nas optymizmem; że pracujecie, że wszystko idzie zgodnie z planem i w dobrą stronę.
Cokolwiek co pozwoli nam wierzyć i mieć nadzieję, że będziemy mogli na nowo zasmakować rozgrywki. Rozmawiajcie z nami, odnówcie kontakt ze społecznością.
Jak wspomniałem jestem nikim, ale żyję nadzieją, że taki nikt jak ja będzie miał wpływ i szansę na to, aby coś zdziałać :)

Życzę wam, aby każdy kolejny dzień przynosił wam sukces.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. 5!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Droga rzeczywiście jest długa. Może nie jestem programistą, ale powiem, że prace trwają. Według MyGames „ostateczna wersja” spodziewana jest w 2021 roku.

Ważne jest, aby wiedzieć, że teraz ludzie od MyGames są odpowiedzialni za marketing i PR. Rozumiem oczekiwania, bo do niedawna sam byłem zwykłym fanem, ale niestety czasy się zmieniły. Farma pracuje nad grą, ale to MyGames od teraz powinno odpowiadać za kontakt z nami. Tak czy siak, dziekuje za chec


Niemniej jednak dziękuje za chęć wzięcia udziału w spokojnej, racjonalnej dyskusji.

Witamy na naszym forum😄

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :)
Czyli dobrze rozumiem, że od teraz (a właściwie od momentu rozpoczęcia marketingu) ludzie z My Games przejmą całkowitą kontrolę nad wydawaniem oświadczeń, dzieleniem się informacjami na temat stanu gry, oraz nad kontaktem ze społecznością chociażby na Fanpage? 
I pytanie może trochę za wczesne ale mam nadzieje że zrozumiecie :) Czy do końca tego roku dostaniemy jakąś zapowiedź lub jakikolwiek odzew od strony The farm / My Games? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, dobrze zrozumiałeś, ale prawdę mówiąc, nadal nie do końca wiemy jakie są ich obowiązki. Farma wciąż może ogłaszać, ale (z mojego własnego wniosku) po konsultacji z MyGames, to w końcu ich gra. Chodziło mi po prostu o to, że gdybyśmy oczekiwali, że Farma otworzy się nagle w 100%, moglibyśmy być rozczarowani.

Ale jeśli chodzi o ten rok to jedyne, co wiemy na pewno, to to, że jeśli jakość aktualizacji spełnia wymagania zarówno Farmy, jak i MyGames, otrzymamy tę aktualizację między teraz a 1.0

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sprawie kontaktu i wydawania oficjalnych oświadczeń ze strony My Games i Farmy  już wszystko rozumiem, natomiast nie bardzo wiem o jaką aktualizacje tegoroczną chodzi.
Jeszcze w tym roku mamy otrzymać aktualizację dotycząca zmiany mechaniki movementu? Czy raczej będzie to aktualizacja pomniejsza i czysto redukująca niedogodności i błędy w grze? :)
O ile możesz coś na ten temat więcej powiedzieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie nic o tym nie wiemy, poza tym, że jeśli pojawi się aktualizacja która zadowoli zarówno Farm51, jak i MyGames, to ją otrzymamy. Najlepiej jest wskazać źródło tych informacji, aby było całkowicie jasne:
 

Parametr.PNG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie czekamy cierpliwie. Mam nadzieję że jest to cisza przed potężną burzą, bo konkurencja dla WW3 jest nie mała.
Gdzieś w głębi przeczuwam, że żarty się skończyły i finalnie otrzymamy produkt, z którego będziemy zadowoleni i dumni.
Ciężka praca, cierpliwość i zbieranie doświadczenia - na chwilę obecną najpotrzebniejsze dla wydawców i The farm.
Dziękuję Ci bardzo za wszelkie odpowiedzi, nie są one bogate w informacje jakich my gracze/społeczność oczekujemy, ale wszystko jest zrozumiałe. Odwalasz również kawał dobrej roboty na forum i oby tak dalej!
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"MY.GAMES will act as a global publisher of the WW3 shooter, with a partnership agreement signed with The Farm 51 studio in Q2. MY.GAMES will assist in further updates of the game towards its final version expected in 2021."

LINK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już w nic nie wierzę i nie wiem co jest prawdą a co nie jest prawdą.

Przecież Farm wspólnie z MG pisali również coś takiego jak niżej:

Autor: World War 3
ZAMIESZCZONO
wt., 28 kwietnia
MY.GAMES and The Farm 51 are working together!
 
Soldiers, we have really great news for you!

Global publisher MY.GAMES and The Farm 51 are proud to reveal their brand-new publishing and development partnership on World War 3, an upcoming online military shooter coming to PC in 2020. 
 
Zatem ja już zupełnie jestem pogubiony w tym czego można oczekiwać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowsze informacje są zawsze najdokładniejsze, plany się zmieniają. Powiedzieli, że zastały zmiany w pracach nad WW3. Data wysłanego przez Ciebie artykułu jest przed podpisaniem umowy, dlatego powinien być uważany za przestarzały, podobnie jak poprzedni plan wydania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że nie będzie trzeba czekać do końca 2021 r. i że plany dotyczące 2021 r. zostaną utrzymane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...